Ekran Koruyucu Resimler

Sponsorlu Bağlantılar
ait 3 alev alev atlantis belli bir ekran koruyucu ekran koruyucular ekran koruyucusu flower clock hepsi keygen konu larca saygi solar system v13 yaw yok Ekran Koruyucu Resimler Ekran Resmi ekran koruyucu ekran koruyucu resimler ekran resmi..8 Adet Süper 3d Ekran Koruyucu. (hepsi Önizlemeli))

8 adet muhteşem ekran koruyucu sizlerle….fazla söze gerek yok capslardan herşey belli… =)


Devreye girdiği zaman ekran görüntünüzü her neredeyseniz resimde görüldüğü gibi alev alev yakar+Keygen
Boyut: 2,44 MB

ÜSTEKİNİ BURDAN İNDİR !!!!

———————


Sesli ve hareketli olması ve kış mevsimini en güzel şekilde göstermesi en güzel yanları. Ayrıca alt tarafta saat simgesi de bulunmakta+Keygen
Boyut: 7,82
ÜSTEKİNİ BURDAN İNDİR !!!

————————


BU EKRAN KORUYUCUDA ADETA ŞÖMİNE GİBİ 😀 + KEYGEN
Boyut: 6,59 MB

ÜSTEKİNİ BURDAN İNDİR !!!!

————————


Doğanın güzellikleriyle dolu harika bir ekran koruyucu+Keygen
Boyut: 8,99 MB

ÜSTEKİNİ BURDAN İNDİR !!!!

————————


Mitolojik Atlantis şehrini konu alan güzel bir ekran koruyucu+Keygen
Boyut: 6,91 MB

ÜSTEKİNİ BURDAN İNDİR !!!!

————————-


Uçak similasyonlu ekran koruyucu+Patch
Boyut: 1,81 MB

ÜSTEKİNİ BURDAN İNDİR !!!!

—————————


Dinozorlar dünyasına ait 3 boyutlu ekran koruyucu+Keygen
Boyut: 12,1 MB

ÜSTEKİNİ BURDAN İNDİR !!!!

———————-


100 kadar tuzlu su balığının oluşturduğu çok canlı bir akvaryumu ekranınızdA SÜPER
Boyut: 2,89 MB
ÜSTEKİNİ BURDAN İNDİR !!!!

alıntıdır.

ARKADAŞLAR EMEĞE SAYGI OKADAR UĞRAŞTIK YAW :D:D

Adınız Alev Alev Yansın İster Misiniz?(ekran Koruyucusu)

Ekran Koruyucunuzda Adınızın Alev Alev Yanmasını İstermisiniz….


Herkesin Aradığı ‘ Akvaryum Ekran Koruyucusu ‘ Download


İçinde gerekli yamalar var 😉

Kırık Link

Edit:Alemdar

Ekran Koruyucular

Dünya Ekran Koruyucu

arkadaşlar yorum yok işte resmi yorumu size bırakıyorum

İndirmek için TIKLA

Etiketler:ekran koruyucu ekran koruyucu resimler ekran resmi ekran koruyucu resimleri ekran koruyucusu screen saver ekrankoruyucu screensaver ekran resimleri Alev cristiano ronaldo ekran koruyucu ıuyuıyu alev ekran koruyucu
Bilgisayar monitörü: Monitör, görüntü sergilemek için kullanılan elektronik ya da elektro-mekanik aygıtların genel adı. Monitör, başta televizyon ve bilgisayar olmak üzere birçok elektronik cihazın en önemli çıktı aygıtıdır.
Ekran kartı: Ekran kartı, bilgisayarın görüntü vermesini sağlayan birimidir. Ekran kartları harici ISA, VLB, PCI, AGP veya PCI-Express veriyollarını kullanan PC kartları olarak veya anakart üzerinde chipset içerisinde yerleşik olarak bulunmaktadır.
FK Ekranas: Futbolo Klubas Ekranas, Panevėžys kasabasında kurulan ve Litvanya A Ligi'nde mücadele eden bir futbol kulübüdür.
Ekran görüntüsü: Ekran yakalama görüntüsü, çeşitli programlar vasıtası ile ekranda o andaki görüntünün anlık fotoğrafının çekilmesidir.
Ekranoplan: Ekranoplan, ilk olarak Rusların hazar denizinde hızlı nakliyat yapabilmek amacıyla geliştirilip üretilen, deniz seviyesindeki muazzam kararsız bölgede ( muazzam kararsız bölge : dünya üzerindeki en kararsız bölge hava su arası dır.
Koruyucu (film): The Guardian (Koruyucu) 2006 yapımı Andrew Davis tarafından yönetilmiş ve filmin başrollerini Kevin Costner, Ashton Kutcher ve Melissa Sagemiller paylaşmıştır.
Koruyucu doku: Koruyucu doku (örtü doku) organların dışında bulunan ve iç kısımdaki dokuları her türlü olumsuz koşullardan koruyan dokudur.Bu dokuyu oluşturan hücreler genellikle katmanlar halinde organların üstünü kaplarlar.Koruyucu dokuya örnek olarak yapraklardaki epidermis,kök ve gövdelerin mantar katmanları gösterilebilir.Yapraklardaki epidermis üzerinde kütin denilen mumsu bir katman vardır.Bu katman,yaprak yüzeyinden su kaybını azaltır.Epidermis altındaki hücreler arası boşlukta bitkinin fizyolojik etkinlikleri sonucu toplanan bazı gaz ve su buharının dışarıya verilmesi ve fotosentez için dışarıdan karbondioksit alınması amacıyla epidermiste stoma adı verilen gözenekler bulunur.Yine epidermis üzerinde,epidermisin ürettiği tüy,kabartı gibi çıkıntılar bulunur.
Vikipedi:Resim telif etiketleri: Vikipedi'deki görüntü dosyaları telif haklarına özen gösterilmesi ve adil kullanıma açık materyallerin belirlenmesi açısından etiketlenmelidir.
Resimler & Hayaller: Resimler & Hayaller, Gökhan Özen'in beşinci stüdyo albümü. Albümde 10 şarkı ve iki şarkının remixleri yer alıyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir