Ekran Renk Değiştiriyor

Sponsorlu Bağlantılar
casper renk Ekran Renk Değiştiriyor Ekranın Rengi Değişti monitör renk değiştiriyor ekran renk değiştiriyor ..Monitörüm Renk Değiştiriyor..

Arkadaşlar bundan 5 ay önce Casper marka 17 inç LCD monitör aldım.Monitörüm son zamanlarda durmadan renk değiştiriyor.yani hangi uygulama ile uğraşıyor olursam olayım kendi kendine Ekrandaki görüntülerin rengi mavi,Pembe vs. reklerine dönüşüyor..bu durum acaba monitördenmi yoksa başka bir sebeptenmi kaynaklanıyor.? bu konuda bir fikri olan bana yardımcı olabilirmi.? şimdiden teşekkür ederim.

Etiketler:monitör renk değiştiriyor ekran renk değiştiriyor ekranın rengi değişti monitör durmadan renk değişiyor bilgisayar ekranı renk değiştiriyor bilgisayarın ekranı renk değiştiriyor bilgisayarın rengi değişti ekran rengi değişiyor pc ekran rengi değişti bilgisayarımın ekran rengi değişti ekranımın rengi değişti pc ekranı renk değiştiriyor bilgisayarımın ekranının rengi değişti ekranım renk değiştiriyor monitörüm renk degistiriyor asus ekranın rengi değişti pc de ekran renkli göstermesi ekranım renk değiştirdi bilgisayarın rengi kendi kendine değişiyor bilgisayarımda monitörün rengi kendi kendine değişiyor
Bilgisayar monitörü: Monitör, görüntü sergilemek için kullanılan elektronik ya da elektro-mekanik aygıtların genel adı. Monitör, başta televizyon ve bilgisayar olmak üzere birçok elektronik cihazın en önemli çıktı aygıtıdır.
Ekran kartı: Ekran kartı, bilgisayarın görüntü vermesini sağlayan birimidir. Ekran kartları harici ISA, VLB, PCI, AGP veya PCI-Express veriyollarını kullanan PC kartları olarak veya anakart üzerinde chipset içerisinde yerleşik olarak bulunmaktadır.
FK Ekranas: Futbolo Klubas Ekranas, Panevėžys kasabasında kurulan ve Litvanya A Ligi'nde mücadele eden bir futbol kulübüdür.
Ekran görüntüsü: Ekran yakalama görüntüsü, çeşitli programlar vasıtası ile ekranda o andaki görüntünün anlık fotoğrafının çekilmesidir.
Ekranoplan: Ekranoplan, ilk olarak Rusların hazar denizinde hızlı nakliyat yapabilmek amacıyla geliştirilip üretilen, deniz seviyesindeki muazzam kararsız bölgede ( muazzam kararsız bölge : dünya üzerindeki en kararsız bölge hava su arası dır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir