Ekran Yazılarını Nasıl Küçültürüm

Sponsorlu BağlantılarInternet Explorer Yazılarını Nasıl Küçültürüm?

internet Explorer yazılarını yanlışlıkla büyüttüm nasıl küçülteceğim

Etiketler:yazıları nasıl küçültürüm ekran yazılarını nasıl küçültürüm bilgisayardaki yazıları nasıl küçültürüm ekranı nasıl küçültürüm bilgisayar yazılarını nasıl küçültürüm sayfayı nasıl küçültürüm internet sayfasını nasıl küçültürüm internet yazılarını nasıl küçültürüm ekrandaki yazıyı nasıl küçültürüm bilgisayarımın yazılarını nasıl küçültebilirim yazilari nasil küçültürüm bilgisayarda yazıları nasıl küçültürüm bilgisayarın yazısını nasıl küçültürüm ekrandaki yazıları nasıl küçültürüm ekran yazılarını nasıl küçültebilirim yazılarını nasıl küçültürüm ya bilgisayardan yaziyi nasil kücültürüm görüntüyü nasıl küçültürüm sayfa yazılarını nasıl küçültürüm bilgisayarımdan facebook çok büyük nasıl küçültürüm
Bilgisayar monitörü: Monitör, görüntü sergilemek için kullanılan elektronik ya da elektro-mekanik aygıtların genel adı. Monitör, başta televizyon ve bilgisayar olmak üzere birçok elektronik cihazın en önemli çıktı aygıtıdır.
Ekran kartı: Ekran kartı, bilgisayarın görüntü vermesini sağlayan birimidir. Ekran kartları harici ISA, VLB, PCI, AGP veya PCI-Express veriyollarını kullanan PC kartları olarak veya anakart üzerinde chipset içerisinde yerleşik olarak bulunmaktadır.
FK Ekranas: Futbolo Klubas Ekranas, Panevėžys kasabasında kurulan ve Litvanya A Ligi'nde mücadele eden bir futbol kulübüdür.
Ekran görüntüsü: Ekran yakalama görüntüsü, çeşitli programlar vasıtası ile ekranda o andaki görüntünün anlık fotoğrafının çekilmesidir.
Ekranoplan: Ekranoplan, ilk olarak Rusların hazar denizinde hızlı nakliyat yapabilmek amacıyla geliştirilip üretilen, deniz seviyesindeki muazzam kararsız bölgede ( muazzam kararsız bölge : dünya üzerindeki en kararsız bölge hava su arası dır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir