En Çok İsraf Edilen Şeyler

En Çok İsraf Ettiğiniz Şey Nedir?

En Çok İsraf Ettiğiniz Şey Nedir? :uzgun:
.
.
.

Etiketler:israf edilen şeyler en çok israf edilen şeyler israf edilen şeyler nelerdir en çok israf edilen yiyecekler israf edilen yiyecekler çevremizde en çok israf ettiğiniz şey nedir çevremizdeki israflar nelerdir evdeki israflar nelerdir çevremizde israf edilen şeyler israflar nelerdir çevremizde en fazla israf edilen yiyecekler nelerdir çevremizde en fazla israf edilen yiyecekler cevremizde en fazla israf edilen yiyecekler hangisidir çevremizde en fazla neler israf edilmektedir çevremizde en çok israf olan şeyler çevremizde en çok israf olan sey çevremizde en çok israf edilen şeyler nelerdir çevremizde en çok israf edilen yiyecekler nelerdir israf olan şeyler neler israftır
İsrafil: İsrâfil (إسرافيل), Sûr'a üfleyecek olan melek; dört büyük melekten birisi olan İsrâfil kıyamet günü Sur'a üflemekle vazifeli melektir.
İsrafil Köse: İsrafil Köse d. 20.02.1970 Artvin. Dizi ve sinema oyuncusu.
İsrafil Kurtcephe: Prof. Dr. İsrafil Kurtcephe (d. 1958, Afşin, Kahramanmaraş), Akdeniz Üniversitesi Rektörlüğü görevini yürüten tarihçi ve akademisyen.
Muhammed İsrafilov: İsrafil Muhammed-Nabi-oğlu İsrafilov (Azerice: İsrafil Məhəmməd-Nəbi oğlu İsrafilbəyli). "İsrafil Bey" (Rusça: Исрафил-бей) olarak tanınmıştır.

Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir