En Güzel Abla Sözleri

Sponsorlu Bağlantılar
abla ama aya bebek beni bir adam burda gaz hehe komik muha seviyorum sorun En Güzel Abla Sözleri Komik Abla Şiirleri abla için güzel sözler en güzel abla sözleri komik..Komik Söz İşte Burda Gel Abla/abi

Başarılı adam karısının harcayabileceğinden fazla para kazanandır. Başarılı kadın ise böyle bir adam bulandır.

Baharı çiçekle, çayı 2 şekerle hayatı seninle seviyorum… Senin sesini,gözlerinin rengini, gelmişini geçmişini tutmayın ulan beni seviyorum seni

Aya Baktım Seni Gördüm… Sana baktım ayı gördüm

Aşk, dünya lokantasında yenen en büyük kazıktır

Çok yaratıcıyımdır… Acayip sorun yaratırım!

Çok tatlısın şekerim ama ne yazıkki rejimdeyim…

Çok endişelendim. Bügün zam yapılmadı. Acaba hükümetin başına birşeymi geldi

buzdan evimiz,tuzdan ekmeğimiz,ateşten aşkımız vardı…Birden yağmur yağdı.

Bu tüp bebek hatalı; Hep gaz kaçırıyor…

Boks sporsa, savaş olimpiyattır..

:muha: :muha: :hehe: :hehe:

Etiketler:abla için güzel sözler en güzel abla sözleri komik abla şiirleri abla ile ilgili komik sözler abla-kardeş ile ilgili güzel sözler abla kardeş sözleri ablayla ilgili komik sözler abi kardeş komik sözler gelmek ile ilgili komik sözler burun ile ilgili komik sözler abla kardes sozleri abla ve kardes guzel sozler komik abla sözleri abla kardes sözleri komik abla kardeş sözleri abi kardeş ilgili sözler güzel sözler abi kardeş ablayla ilgili komik sozler komik abla şiiri guzel sozler abla icin
Güzel Sanatlar Akademisi: * İstanbul Devlet Güzel Sanatlar Akademisi
Güzel sanatlar: Güzel sanatlar, güzellik ve zevkle ilgilenen sanatlar için kullanılır. Bu terim ilk defa Fransızcada beaux arts olarak, resim, heykel, baskı gibi görsel sanatları tanımlamak için bulunmuştur.
Güzelyurt İlçesi: Güzelyurt İlçesi, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nin 5 ilçesinden biri. Yönetim merkezi Güzelyurt'tur. Yüzölçümü 381 kilometrekaredir (284.969 dönüm).
Güzelyurt, Kıbrıs: Güzelyurt (Yunanca: Μόρφου, İngilizce: Morphou, eski ad: Omorfo), Kıbrıs Adası'nda bir kent. Kıbrıs Cumhuriyeti'nin dördüncü büyük ilçesi.
Güzelyurt: Güzelyurt, yerleşim adları:
Sözlerim Silahım: Sagopa Kajmer'in Silahsız Kuvvet mahlasını kullandığı sıralarda çıkardığı ilk albüm. Sanatçının Silahsız Kuvvet serüveninde 2. ve son albümü ise İhtiyar Heyetidir.
Sözlerimi Geri Alamam: Bulutsuzluk Özlemi'nin 2004 yılında verdiği bir konserin kaydı olan konser albümü Bulutsuzluk Senfoni'nin en çok ses getiren aynı zamanda grubun en bilinen parçalarındandır.Grubun bazı konserlerinde şarkıya Şebnem Ferah da eşlik etmiştir.Şarkının söz ve müziği Nejat Yavaşoğulları'na aittir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir