En Güzel Erkek Şarkıları

Sponsorlu Bağlantılar
bir adam bu hep iyi telleride zaman En Güzel Erkek Şarkıları Erkek Şarkilari erkek şarkıları en güzel erkek şarkıları erkek şar..Erkeklerin Şarkısı

İyi ki doğdum
Gördün mü 25 oldum
Kıllandım, akıllandım
Bir de bıyık bıraktım
Cakamı atıyorum

İyi ki doğdum
Hovarda bir adam oldum
Hatunların peşinde
Aklım hep bu işlerde
Sınırı zorluyorum

Kalamam kapalı tribünde
O zaman neşesi neresinde
Koysalar önüme telleride
Sahaya da inerim, söverimde

Marlborom var en zor günümde
Nefeslendim rahatladım bende
Deseler zararlı bu meret de
Sigarada içerim, Alkoldeeeeeeeee

alıntı………..

Etiketler:erkek şarkıları en güzel erkek şarkıları erkek şarkilari güzel erkek şarkıları erkeklerin şarkısı erkeklerin en güzel şarkısı erkek en güzel şarkılar KÖMİK ERKEK SARKISI erkekşarkilari men güzel sarkılar haraketli erkek şarkıları hareketli erkek şarkıları engüzelerkeksarkıları hızlı erkek şarkıları güzel BREZİLYA ŞARKILARI ERKEK en güzel hareketli erkek şarkıları en güzel şakılar erkek yeni şarkılar erke sadece erkek düetler en güzel erkek şarkısı
Güzel Sanatlar Akademisi: * İstanbul Devlet Güzel Sanatlar Akademisi
Güzel sanatlar: Güzel sanatlar, güzellik ve zevkle ilgilenen sanatlar için kullanılır. Bu terim ilk defa Fransızcada beaux arts olarak, resim, heykel, baskı gibi görsel sanatları tanımlamak için bulunmuştur.
Güzelyurt İlçesi: Güzelyurt İlçesi, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nin 5 ilçesinden biri. Yönetim merkezi Güzelyurt'tur. Yüzölçümü 381 kilometrekaredir (284.969 dönüm).
Güzelyurt, Kıbrıs: Güzelyurt (Yunanca: Μόρφου, İngilizce: Morphou, eski ad: Omorfo), Kıbrıs Adası'nda bir kent. Kıbrıs Cumhuriyeti'nin dördüncü büyük ilçesi.
Güzelyurt, Aksaray: Güzelyurt, Aksaray'ın ilçesi. Aksaray merkeze 45 km, Ihlara vadisine ise 15 km. uzaklıktadır.
Erkek organ (çiçek): Erkek organ, stamen ya da anter olarak da bilinir, çiçeğin erkek üreme organı.
Erkekler Ağlamaz (film, 1999): Erkekler Ağlamaz 1999 ABD yapımı dramatik filmdir. Özgün adı Boys Don't Cry dır.
Erkek millî futbol takımları listesi: Millî Futbol Takımlar Dünya üzerindeki tüm millî futbol takımları listesi.
Basketbol Erkekler Türkiye Kupası: 2007-08 sezonu 23. sü düzenlenen Basketbol Erkekler Türkiye Kupası ilk olarak 1966-1967 sezonundan başlayarak her yıl geleneksel olarak düzenlenen bir turnuva olmuştur.
Şarkılarım Dağlara: Şarkılarım Dağlara, Ahmet Kaya'nın 14. müzik albümüdür. Mayıs 1994'te Raks Müzik tarafından piyasaya sürülmüştür.
Şarkılarımız Ölmesin (çocuk oyunu): Yılmaz Onay 'ın 1981 yılında yayınlanan çocuk oyunu Şarkılarımız Ölmesin, 1985 yılında Hacan Yayınları tarafından "Dört Oyun" isimli kitabın içerisinde de yayınlandı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir