En Güzel Guild İsimleri

Sponsorlu Bağlantılar
acil azda bir bu davet eldorado fln hardcoreteam kdr lv mutlu olsa rapteam sakin senin silkroad thief timi wede xd En Güzel Guild İsimleri Guıld İsimleri guild isimleri en güzel guild isimleri guıld isiml..Guild İsimleri

Öncelikle Tamamen ben yazdım sakin aldim fln demeyin

CrazyForYour=Çılgınım Senin İçin

CausticTeam=Yakıcı Timi

HardCoreTeam=Sert Çekirdek Timi

RaPTeaM=Hafifçe Vuran Tim

CriticalDamageTeam=KritikZararTimi

Şimdilik bu kdr xD aklima Geldikçe eklerim xD azda olsa sizi mutlu ettiysem + rep wede bir teşekkürü esirgemeyin!!!

Acil Guild İsimleri

BEYLER ACİL İSİMLERİ LAZM YARDIM EDERSENİZ SEVİNİRİM:rock:

Silkroad (guild)

guildeme herkezi davet ediyorum 20 lv +

server:ELDORADO

CHAR NAME: TR_thief_TR

guild name : Imparator

Etiketler:guild isimleri en güzel guild isimleri guıld isimleri güzel guild isimleri guıld ısımlerı yeni guild isimleri en iyi guild isimleri silkroad guild isimleri guild isimler silkroad clan isimleri güild isimleri guıld isimler guild i clan guild isimleri güzel guild isimleri silkroad en guzel guıld ısımlerı guild isimleri arkadaşı güild yan isimleri silkroad guıld ısımlerı guild-aile isimleri
Güzel Sanatlar Akademisi: * İstanbul Devlet Güzel Sanatlar Akademisi
Güzel sanatlar: Güzel sanatlar, güzellik ve zevkle ilgilenen sanatlar için kullanılır. Bu terim ilk defa Fransızcada beaux arts olarak, resim, heykel, baskı gibi görsel sanatları tanımlamak için bulunmuştur.
Güzelyurt İlçesi: Güzelyurt İlçesi, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nin 5 ilçesinden biri. Yönetim merkezi Güzelyurt'tur. Yüzölçümü 381 kilometrekaredir (284.969 dönüm).
Güzelyurt, Kıbrıs: Güzelyurt (Yunanca: Μόρφου, İngilizce: Morphou, eski ad: Omorfo), Kıbrıs Adası'nda bir kent. Kıbrıs Cumhuriyeti'nin dördüncü büyük ilçesi.
Güzelyurt: Güzelyurt, yerleşim adları:
Guild Wars: Guild Wars Prophecies olarak da bilinen Guild Wars Güney Kore oyun yayımcısı olan NCsoft'un yan kuruluşu olan ArenaNet tarafından yaratılmış olan bir Rekabetçi Online Rol Yapma Oyunu'dur (CORPG).
Guild Wars 2: Guild Wars 2 ArenaNet tarafından tarafından geliştirilmekte olan MMORPG oyunudur. Guild Wars serisinin devamı niteliğinde olan oyun ilk olarak 27 mart 2007'de ilan edilmiştir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir