En Güzel Öğretmen Mektupları

Sponsorlu Bağlantılar
ama bnm hahaha ilk muahaha okullar sular valla En Güzel Öğretmen Mektupları Öğretmene Yazılan En Güzel Mektuplar öğrenciden öğretmene mektup en güzel öğretmen mek..Öğretmene Mektup

CADI HOCAMA

CADI HOCAM SİZE HEP SÖYLEMEK İSTEMİŞİMDİR AMA NOTUMU KIRARSINIZ KARNEME DÜŞÜK VERİRSİNİZ DİE HEP İÇİMDE SAKLADIM:D.OKULA İLK GELDİĞİMDEN BERİ SIRTIMDAN ÇOK SOĞUK SULAR AKTI.SİZ ÖDEVLERE BAKARKEN ALLAHIM LÜTFEN BENİ GÖRMEDEN GEÇSE DİYİP DURURDUM:D.SİZ DERS ANLATARKEN SIRAMA KOLUMU KOYAR VE DURMADAN JENEPER LOPEZİ DÜŞÜNÜRDÜM:D.AMA SİZİN YÜZÜNÜZÜ TEKRAR GÖRENE KADAR… GÖRÜNCE YERİMDEN SIÇRAR EWET FALAN DİE İDARE ETTİRİRDİM.OKULLARA GELMEDİĞİM GÜNLERDE ARKADAŞIMI ARAR ÖDEVİMİ SORARDIM ONUN DIŞINDA BİLGİSAYAR:D.HİÇ BİŞEYİM YOKTU ASLINDA NE DEMİŞLER KÖTÜLERE BİŞEY OLMAZ.NEYSE ÖYLE BÖYLE İŞKENCEYLE DOLU 1,5 YILIMI YEDİNİZ SİZİ ASLA UNUTMAYACAĞIM BNM CADI ÖĞRETMENİM:D… (VALLA NEYSEKİ ORTA 1 GEÇTİM SİZDEN KURTULUYORUM HAHAHA)

EHEHEHEHE NASIL AMA GÜZEL YAZMIŞMIYIM ÖĞRETMEN İSTEMİŞTİDE YAZDIM BİŞİLER AMA TA Bİ OKULLAR AÇIKKEN:uyarı::muahaha: REPLERİ ESİRGEMEYİN +++++++++++++

Etiketler:öğrenciden öğretmene mektup en güzel öğretmen mektupları öğretmene yazılan en güzel mektuplar öğretmene mektup örnekleri öğretmene mektup örnekleri kısa öğretmene kısa mektup örnekleri öğretmene komik mektup öğretmene mektup örneği öğretmene kısa mektup öğretmene güzel mektuplar öğrenciden öğretmene mektup örnekleri bı ogretmene yazılcak mektup öğrencisinden öğretmenine mektup öğretmene mektup kısa ögrencinin öğretmenıne mektubu öğretmene en güzel mektup örneği öğrenciden öğretmene mektup kısa öğretmene öğrençiden mektup kısa öğretmenime güzel mektup öğretmenime mektup örnekleri
Güzel Sanatlar Akademisi: * İstanbul Devlet Güzel Sanatlar Akademisi
Güzel sanatlar: Güzel sanatlar, güzellik ve zevkle ilgilenen sanatlar için kullanılır. Bu terim ilk defa Fransızcada beaux arts olarak, resim, heykel, baskı gibi görsel sanatları tanımlamak için bulunmuştur.
Güzelyurt İlçesi: Güzelyurt İlçesi, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nin 5 ilçesinden biri. Yönetim merkezi Güzelyurt'tur. Yüzölçümü 381 kilometrekaredir (284.969 dönüm).
Güzelyurt, Kıbrıs: Güzelyurt (Yunanca: Μόρφου, İngilizce: Morphou, eski ad: Omorfo), Kıbrıs Adası'nda bir kent. Kıbrıs Cumhuriyeti'nin dördüncü büyük ilçesi.
Güzelyurt: Güzelyurt, yerleşim adları:
Öğretmenlik: Öğretmen ya da hoca bir bilim dalını, bir sanatı, bir tekniği veya belli bilgileri öğretmeyi kendisine meslek edinmiş kimsedir, bu mesleğe de öğretmenlik denir.
Öğretmenler Günü: Öğretmenler Günü, öğretmenlik mesleğini icra eden kimseleri onurlandırmak için çeşitli etkinliklerin düzenlendiği bir kutlama gündür.
Öğretmen (film): Öğretmen,Başrollerini Kemal Sunal ve Selma Sonat' ın paylaştığı 1988 yapımı Türk filmidir.
Öğretmenimize Sevgilerimizle: Öğretmenimize Sevgilerimizle, siyahi Guyanalı yazar E. R. Braithwaite'in 1959 yılında yazdığı yarı otobiyografik romanının adıdır.
Türkiye Öğretmenler Bankası: Öğretmenler Bankası, 7118 Sayılı kanunla Milli Eğitim Bakanlığı'na verilen yetkiye dayanılarak kurulmuş, anonim şirket statüsünde özel banka (Kuruluşu: Mayıs 1958).

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir