En Hızlı Okunan Hatmi Şerif

Sponsorlu Bağlantılar
akan allah aya bekliyorum bir bui diye dua ismi veya zy En Hızlı Okunan Hatmi Şerif Hatmi Şerifhızlı hızlı okunan hatmi şerif en hızlı okunan hatmi şer..Hatm-i Şerif Okuyalım

HATM-İ ŞERİF(ŞUBAT 2010)
Lillahi:
Allah için !!
için burdayız!

Kıymetli dostlarım burada hepimiz çok güzel bir gönül birliği ve kardeşlik bağı oluşturmuş durumdayız Allahın izniyle,birlikten kuvvet doğar düsturundan yola çıkarak bu büyük birliği daha büyük bir güce çevirmek isteyen herkesi davet ediyorum..biliyoruzki duanın gücü çok şeyi değiştirebilir tıpkı hızla akan bir derenin yatağını değiştirmek gibi bizlerde ahir zaman ümmetleri olarak fitnenin zulümün ahlaksızlığın arttığı bu zamanda Hatimler indirerek :
*düşmanın karşısında demirden bir yumruk;
*askerlerimize manevi destek;
*Vatanımız ordumuz için bir muhafaza kuvvet;
* mazlumların kimsesizlerin yolunu kaybetmişlerin çaresizlerin *Hakkı arayanların yoluna bir nebze ışık;
*kuruyan gönüllere bir damla su;
*şehitlerimize kabirde dua bekleyen sevdiklerimize tüm ümmeti Muhammede rahmet;
*arkasından bir dua okuyanı kalmayanlara gönüller dolusu dua;
*tüm dertlilere şifa arayanlara Hakkın rahmetini ulaştıracak günahsız bir ağız olmaya varmısınız?
Bui ihlaslı niyetlerle içimizdende herkimin ne sıkıntısı var ise ayrıca onada niyetlenerek kalbimizden ,her aya bir Hatim okumaya davet ediyorum herkesi..
bende varım diyenler bana veya ben_hanzala’ya öm atarak katılabilirler cüzler aşağıda yazılıdır her cüzün karşısına okuyan arkadaşımızın ismi yazılacaktır ve okuması bittiği zaman yine öm yoluyla bana veya ben_hanzalaya bildirerek okundu diye yazacağız isminin karşısına ve bittiğinde hatim duası yapılacak inşaallah..katılımlarınız bekliyorum gönül dostları:bravo::bravo::bravo:

1.cüz:sümeyyececen okundu.
2.cüz:ben_hanzala okundu
3.cüz:ben_hanzalaokundu
4.cüz::Y@zY@ğmuru okundu.
5.cüz:zerre okundu.
6.cüz:zerre okundu.

7.cüz:sümeyyececen okundu

8.cüz:Kafkas67 okundu
9.cüz:sümeyyececen okundu
10.cüz: Y@zY@ğmuru okundu
11.cüz:Y@zY@ğmuru okundu
12.cüz:Y@zY@ğmuru okundu
13.cüz:.Y@zY@ğmuru okundu
14.cüz:Y@zY@ğmuru okundu
15.cüz:Y@zY@ğmuru okundu
16.cüz:Y@zY@ğmuru okundu
17.cüz:Y@zY@ğmuru okundu
18.cüz:Y@zY@ğmuru okundu
19.cüz:Hakan19 okundu
20.cüz:Hakan19 okundu
21.cüz:Hakan19 okundu
22.cüz:Hakan19 okundu
23.cüz:Y@zY@ğmuru okundu
24.cüz:Hakan19 okundu
25.cüz:Hakan19 okundu
26.cüz:Hakan19 okundu
27.cüz:Hakan19 okundu
28.cüz:Hakan19 okundu
29.cüz:Waw okundu
30.cüz:Waw okundu

her ayın ilk haftası dağıtım yapılacaktır
pazar akşamı son katılım günüdür!
hanzala ve ben duasını aldıracağız inşaallah ayrıca hatim duamızı dualar bölümüne açtık dileyen buradan duasını yapar dileyen yorum bırakır isteyen diğer ayın hatimi için cüz yazdırabilir bu şekil devam ederiz Allahın izniyle Rabbim yar ve yardımcımız olsun!
……VİRA BİSMİLLAH……

Etiketler:hızlı okunan hatmi şerif en hızlı okunan hatmi şerif hatmi şerifhızlı hatmi şerif kısa sürede okuma hızlı hatmi şerif hatmi şerif hızlı okuma herkul hatmi şerif seri hatmi şerife oku hatmi serif herkul.org en hızlı okunan hatmi serif hatmişerif hızlıokuma en hızlı okuyan hatmi şerif hatmi serif 2.cüz hizli hatmi şerif en kısa sürede okuyan 3.cüz hızlı hatim şerif dinle herkul.org hatmi şerif hızlı hatm i şerif 2. cüz en hızlı şekilde hatmi şerif okuyanı dinlet nurdiyarim. hatm-i enbiya ok
Hızlı sıralama: Hızlı Sıralama (İngilizcesi: Quicksort) günümüzde yaygın olarak kullanılan bir sıralama algoritmasıdır.
Hızlı ve Öfkeli: The Fast and the Furious , yönetmenliğini Rob Cohen’in yaptığı filmin başrollerinde Saving Private Ryan ve Pitch Black’ten hatırlayacağımız Vin Diesel, Paul Walker, Jordana Brewster ve Michelle Rodriguez var.
Hızlı tren: Hızlı tren, normal trenlere göre daha hızlı yolculuk etme olanağı sağlayan bir demiryolu aracıdır. Eski sistemle döşenmiş raylarda 200km/sa, yeni sistemle döşenmiş raylarda 250km/sa hızla seyahat edebilen trenler olarak adlandırılır. Türkiye'de Ankara-Eskişehir hattında bulunan ve 245 km mesafeyi 1 saat 25 dakikada kateden hızlı tren, Türkiye'nin ilk hızlı trenidir. Türkiye'nin 2. hızlı treni, Ankara-Konya hattındaki 306 km mesafeyi 1,5 saatte kat etmektedir. Fransa'daki TGV, Almanya'daki ICE ve gelişme aşamasındaki Manyetik raylı trenler bu tren türüne örnek gösterilebilir. Şu anda Almanya, Belçika, Çin, Finlandiya, Fransa, Güney Kore, Hollanda, İngiltere, İspanya, İsveç, İtalya, Japonya, Norveç, Portekiz, Rusya, Tayvan, Türkiye saatte minimum 200 km hızın üzerine çıkan trenlerle bu taşımacılığı gerçekleştirmektedir.
Hızlı göz hareketi: Hızlı göz hareketi (Rapid eye movement; REM) (HGH), uykunun rüya görülen kısmıdır. Adını, bu esnada gözlerin hızlı hızlı hareket etmesinden alır.
Hızlı ve Öfkeli 4: Hızlı ve Öfkeli 4 heyecanı serinin 4. filmi ile devam ediyor. 2009’da vizyona giren ‘Fast and Furious 4’te Vin Diesel, Paul Walker ve Michelle Rodriguez başrolleri paylaşıyorlar.Bir suç sebebi ile L.A.
Şerif Gören: Şerif Adak Gören (14 Ekim 1944, İskeçe), Türk yönetmen.
Şerif Sezer: Şerif Sezer, Türk, tiyatro, sinema ve dizi oyuncusu.1943 yılında Bursa iline bağlı Mudanya ilçesinde doğdu.
Şerif Yüzbaşıoğlu: Şerif Yüzbaşıoğlu (1932, İstanbul - 18 Şubat 1981, İstanbul) müzik yapımcısı, besteci, orkestra şefi.
Şerif Mardin: Şerif Mardin Türk sosyolog ve siyaset bilimcisi.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir