En İğrenç Hayvanlar

Sponsorlu Bağlantılar
eden lyme olur trafik ya En İğrenç Hayvanlar Zararlı Hayvanlar en zararlı hayvanlar en iğrenç hayvanlar zararlı h..Dünyanın En İğrenç Ve Zararlı Hayvanları Tespit Edilmiş

Küçük de olsa mide bulandırır
Doğanın en rahatsız edici hayvanları

İşte dünyanın insanları en rahatsız eden ve zarar veren hayvanları:

1. Süpermikroplar. Bütün kullanılan antibiyotiklere en dirençli mikrop türü. Bunlara karşı kendinizi korumanın en iyi yolu; şaşırsanız da ellerinizi yıkamanız.

2. Fareler. Dünyanın en yaygın türü olan fareler binanıza yuva yaparak, elektrik kablolarını kemirerek ve yangınlara neden olarak oldukça zarar vericiler.

3. Sivrisinekler. Dişi sivrisinekler yumurtalarını beslemek için hayvanların ve insanların kanından yararlanıyorlar ve bize hediye olarak sıtma veriyorlar.

4. Güvercinler. Her ne kadar güvercinleri sevsek de insanların bağışıklık sistemini çok kötü etkiliyorlar.

5. Tavşanlar. Tavşanlardan çok ciddi bir bakteriyel hastalık olan tularemiayı kapıyoruz.

6. Hamamböcekleri. Evinize mikrop taşıması için gerekli olan tek şey hafif bir çatlak. En fazla bir hafta susuz kalabiliyorlar.

7. Geyikler. Bahçenizdekileri yer, trafik kazalarına neden olur ve bize Lyme hastalığını bulaştırır.

8. Karıncalar. Vazelinden, kırmızı biber ve tarçından hoşlanmazlar.

9. Sinekler. Yemeklerinize dışkılarını boşaltmak gibi bir özellikleri vardır.

10. Tahtakuruları. Eğer bu yaratıklardan kurtulmak istiyorsanız yatağınız bacağını vazelinle kaplayın ya da mineral yağı sürün.

alıntıdır

Etiketler:en zararlı hayvanlar en iğrenç hayvanlar zararlı hayvanlar dünyanın en iğrenç böceği doğaya en çok zarar veren hayvanlar dünyanın en pis hayvanı dünyadaki zararlı hayvanlar iğrenç hayvanlar dünyanın en pis böceği dünyanın en iğrenç hayvanı insanlara zararlı hayvanlar dünyanın en tehlikeli hayvanları dünyadaki iğrenç hayvanlar dünyanin en igrenc hayvani doğaya en fazla zarar veren hayvanlar doğaya zarar veren hayvanlar dünyanın en iğrenç böcekleri irenç hayvanlar igrenc.comhayvanlar
Kategori:Hayvanlar: ;Sınıflandırma:
PETA: Hayvanlara Etik Muamele İçin Mücadele Edenler (PETA, People for the Ethical Treatment of Animals) bir hayvan hakları organizasyonudur. Norfolk, Virginia kökenli ve yaklaşık iki milyon üye ve destekçisi olan organizasyon dünyanın en büyük hayvan hakları grubudur. Grubun uluslararası başkanı Ingrid Newkirk'tür.
Hayvan Çiftliği: Hayvan Çiftliği, (orijinal adıyla Animal Farm) George Orwell'in mecazi bir dille yazılmış fabl tarzında siyasi hiciv romanı.
Hayvanlar (albüm): Yasemin Mori'nin 10 Temmuz 2008'de Irmak Plak'tan çıkan ilk albümüdür.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir