En İyi İngiliz Şarkıcılar

Sponsorlu Bağlantılar
adele amerikan arctic monkeys arctic monkeys favourite worst nightmare brit awards echoes foo fighters grease john travolta justin bieber kanye west kate nash kylie minogue nin paul mccartney sheffield silence En İyi İngiliz Şarkıcılar İngiltereli Şarkıcılar ingiliz şarkıcılar en iyi ingiliz şarkıcılar ingil..İngiltere’nin En İyisi Onlar

Arctic Monkeys, İngiliz Müzik Ödülleri’nde en iyi İngiliz grubu ve en iyi İngiliz müzik albümü ödüllerini kazandı.
İngiltere’nin Sheffield kentinden 4 gencin oluşturduğu Arctic Monkeys, önceki gece başkent Londra’nın Earl’s Court semtinde yapılan Brit Awards 2008 (İngiliz Müzik ödülleri) törende en iyi İngiliz albümü ve en iyi İngiliz grubu ödüllerini alırken, İngiliz pop grubu Take That en iyi canlı performans ve en iyi single ödüllerine layık görüldü. Amerikan Foo Fighters grubu da en iyi uluslararası grup ve en iyi uluslararası albüm ödülü aldı. Brit Awards ‘da Paul McCartney’e de “Müziğe Katkı Özel Ödülü” verildi.

İŞTE ÖDÜL ALANLAR

# En iyi canlı performans: Take That
# Eleştirmenin seçimi: Adele
# Atılım yapan İngiliz şarkıcı: Mika
# En iyi uluslararası erkek şarkıcı: Kanye West
# En iyi İngiliz erkek şarkıcı: Mark Ronson
# En iyi uluslararası kadın şarkıcı: Kylie Minogue
# En iyi uluslararası grup: Foo Fighters
# En iyi İngiliz kadın şarkıcı: Kate Nash
# En iyi uluslararası albüm: Foo Fighters “Echoes, Silence, Patience&Grace”
# En iyi İngiliz grubu: Arctic Monkeys
# En iyi single: Take That “Shine”
# En iyi albüm: Arctic Monkeys “Favourite Worst Nightmare”
# Müziğe katkı özel ödülü: Paul McCartney

16 Yaşındaki Genç Yıldız Hayaliyle İlgili Tüm Ayrıntıları Düşünmüş

16 yaşındaki genç yıldız hayaliyle ilgili tüm ayrıntıları düşünmüş

Kanadalı pop şarkıcısı Justin Bieber, hayalindeki rolün ‘Grease’ müzikalinde John Travolta’nın canlandırdığı Danny rolü olduğunu söyledi. 16 yaşındaki Bieber, müzikalde Danny’nin sevgilisini canlandıran Sandy rolü içinse ABD’li şarkıcı ve aktris Miley Cyrus’ı önerdi. Ünlü şarkıcı, Susan Boyle’un Müdür McGee rolünü başarıyla canlandıracağını, İngiliz şarkıcı Cheryl Cole’un ise ‘ponpon kız’ rolüne çok yakışacağını öne sürdü.

Etiketler:ingiliz şarkıcılar en iyi ingiliz şarkıcılar ingiltereli şarkıcılar ingiliz erkek şarkıcılar ingilterenin en iyi şarkıcıları ingiliz popçular ingilterenin en iyi kadın şarkıcısı ingiliz erkek müzik grupları ingilterede en iyi şarkı grubu kim en iyi ingiliz şarkıcıları ingilterenin en iyi müzik grupları ingilterenin en iyi şarkıcısı ingiliz kadın şarkıcılar en iyi ingiliz şarkıcı ingilterenin ünlü şarkıcıları ingilterenin en ünlü şarkıcısı populer ingiliz şarkıcılar ingiliz erkek şarkıcı en başarılı ingiliz şarkıcılar ingiliz bayan şarkıcılar
İngilizce: İngilizce (, ) Amerika Birleşik Devletleri, Anglofon Karayipler, Avustralya, Büyük Britanya ve Kuzey İrlanda Birleşik Krallığı , İrlanda Cumhuriyeti, Kanada ve Yeni Zelanda'da yaşayanların çoğunun anadilidir.
İngilizler: İngilizler (İngilizce: English), İngiltere'yi yurt edinmiş Cermen kökenli, İngilizce konuşan bir ulustur.
İngiliz sterlini: İngiliz sterlini (İngilizce: Pound sterling), Birleşik Krallık'ta kullanılan para birimi. Sembolü £ olan sterlin, Türkçede lira (İngilizce: pound) olarak da adlandırılır.
Birleşik Krallık: Büyük Britanya ve Kuzey İrlanda Birleşik Krallığı, (İngilizce: United Kingdom of Great Britain and Northern Ireland), Avrupa'nın batısında, coğrafi olarak Büyük Britanya Adasının tamamını, İrlanda Adası'nın kuzey kısmını ve bazı diğer Britanya Adalarını kapsayan ülke.
İngiliz Milletler Topluluğu: İngiliz Milletler Topluluğu (İngilizce: Commonwealth of Nations), geçmişte Britanya İmparatorluğu'nun parçası olan devletler ile sonradan katılmış devletlerin oluşturduğu uluslararası bir koalisyon.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir