En Korkunç Göz Yanılmaları

Sponsorlu Bağlantılar
acayip ama asker ayni bakk bir boyda deil eek gibi ister iyi kare nerede olsun resimler sekiller siyah uzun yere En Korkunç Göz Yanılmaları Göz Yanılmaları Korku korkunç göz yanılmaları en korkunç göz yanılmaları..

Göz Yanılmaları :)
Göz Yanılmaları

Yazılanı deil Renkleri Söyleyin Ne kadar hızlısınız 😀


+18 Korkunç Göz Yanılması Önce Açıklamayı Okuyun

Kessinlikle kalp krizi geçirme ihtimali olanlar ve 25(18 de diil) yaşın altında olanlar tıklamasın

izleyenler daireli yere gelince dikkatli bakın resme ve ses açık olsun

Kırık link.
Konu kilit.
Edit:Alemdar

Göz Yanılmaları…

Sizce mor kare, tam bir kare mi, yoksa ortalardan bukuluyor mu?:eek:Tabloya bakin ve renkleri soyleyin Kelimeleri degil ! Neden Zorlaniyoruz?:eek:Dik cubuklardan hangisi daha uzun ? ikiside aynı!!!!:eek:Biraz zorlayin bakalim, bilyeleri raflara yerlestirebilecek misiniz?:eek:Siyah noktalari sayin bakalim :):eek:Ortadaki yuvarlaklardan hangisi daha buyuk ?ikiside aynı isterseniz ölçün:eek:Enine cizgiler sizce paralel mi, yoksa bukuluyorlar mi?:eek:Ortadaki siyah noktaya odaklanin ve kafanizi ileri geri hareket ettirin … :):eek:DEVAM…Teknik resim derslerini ciddiye almaliydiniz:eek:Sizce dogrusu mu yoksa mi daha uzun?tabii ki ikisi de aynı boyutta:eek:Bu filin kac ayagi var?:eek:Burda kac kalas var?:eek:Mor sekiller mukemmel birer kare … ister inanin, ister inanmayin :):eek:Ne acayip bi resim iyi bakın:eek:DEVAM… Iki 4genin’de tavanlari ayni boyda!:eek:o ne bee:eek: Asker nerede duruyor?iyi bakk:eek:Off kafayı yiyecem bu ne bee :) 😮

Yanıltıcı Resimler

Deli Eden Fotoğraflar!

ÜSTTEKİ YANILMA RESİME ODAKLANINCA ŞEKİLLER OYNUYORMUŞ GİBİ GÖZÜKÜYOR FAKAT OYNAMIYOR SADECE GÖZ YANILMASI…

GÖZÜNÜZÜ RESMİN ÜZERİNDE GEZDİRİN NOKTOLARIN OYNADIĞINI GÖRECEKSİNİZ FAKAT ASLINDA NOKTALAR YERİNDE DURUYOR SADECE GÖZ YANILMASI

BU YANILMA İSE RESME DİKKATLİ BAKTIĞINIZDA ŞEKİLLER DÖNÜYORMUŞ GİBİ OLUYOR AMA ASLINDA SADECE YANILMA…

RESİMDE GÖRÜNEN DÖRT KÜÇÜK NOKTAYA 30 SANİYE BOYUNCA DİKKATLİCE BAKIN..
DAHA SONRA GÖZLERİNİZİ BEYAZ BİR ZEMİNE YONELTİN. EVİNİZİN DUVARI OLABİLİR.
SONRA GÖZLERİNİZİ BİRKAÇ DEFA KAPATIP AÇIN.NE GÖRÜYORSUNUZ? ( Hz. İsa )

GÖRDÜĞÜNÜZ RESİMDE, İLK BAKIŞTA MERDİVENİMSİ BİR YAPIYA SAHİP OLDUĞUNU DÜŞÜNDÜĞÜMÜZ ZEMİN ASLINDA RENK TONLARININ BİZE YAPTIĞI KÜÇÜK BİR OYUN.

SİZCE BURADAKİ YANILSAMA NEREDEN DOĞUYOR?
ASLINA BAKARSANIZ AYNI DÜZLEM ÜZERİNDE BULUNAN BU İNSANLARIN BULUNDUĞU PLATFORMLARDAKİ PARMAKLIKLAR TERS DÖŞENDİĞİ İÇİN BEYNİMİZ ALIŞTIĞI ALGILARIN DIŞINDA BİR TABLOYLA KARŞILAŞIYOR.

YANİLSAMA KONUSUNDA ÇİZİM HİLESİNİN OLDUKÇA İYİ BİR ÖRNEĞİ. BAKARKEN İNSANIN CANINI SIKACAK KADAR KARIŞIK GÖRÜNÜYOR.
KAÇ BACAKLI BİR FİL SİZCE?

alıntıdır

KARELERİN İÇERİSİNE DİKKAT EDERSENİZ BİZİ YANILTANIN SADECE KARELERİN İÇERİSİNE YERLEŞTİRİLMİŞ KÜÇÜK NOKTALAR OLDUĞUNU ANLAYABİLİYORUZ.. BU ARADA BUNLARIN HEPSİ KARE..

RESME BAKARKEN DEREYE BENZEYEN BÖLÜMLERDEKİ AKIŞ SADECE BİR GÖZ YANILMASI.

ASLINDA TÜM NOKTALAR BEYAZ AMA SANKİ DEVAMLI HAREKET EDEN VE YAKALAYAMADIĞIMIZ BİR SİYAH NOKTA VAR GİBİ!

KÜÇÜLEN KARELER AŞAĞI DOĞRU BİR UZAKLIK HİSSİ VERMEYE YETMEKTE…

RESİMDE NE GÖRÜYORSUNUZ? YAŞLI BİR ADAMIN PROFİL PORTRESİMİ YOKSA SOKAKTA BİR KADIN VE YERDE YATAN KÖPEK Mİ?

GÖZÜNÜZÜ ORTADAKİ SİYAH NOKTAYA SABİTLEYİP KAFANIZI MONİTÖRDE YAKLAŞTIRIP UZAKLAŞTIRIN.. NE GÖRÜYORSUNUZ?

SİYAH NOKTAYA ÇOK DİKKATLİ BAKIN.ETRAFTAKİ RENKLER KAYBOLACAK..

İNEKLER KARDA İYİ SAKLANMIŞLAR…

Etiketler:korkunç göz yanılmaları en korkunç göz yanılmaları göz yanılmaları korku çok korkunç göz yanılmaları korkunç göz yanılması en korkunç göz yanılması korku göz yanılmaları 18 göz yanılmaları göz yanılmaları 18 korkunç şeyler 18 18 korkutucu göz yanılmaları korkunç göz yanılmalar korkunç göz yanılması en korkuç göz yanılmaları en korkunç göz yanılmalrı korkun goz yanılmaaları kork göz yanılmaları korku göz yanılmaları korkunç göz göz yanılmaları
IV. İvan (Rusya): İvan Vasiliyeviç yani bilinen adıyla Korkunç İvan (Rusça: Ива́н четвёртый, Васи́льевич, d. 25 Ağustos 1530, Moskova - ö.
Korkunç Koleksiyoncu (film): Korkunç Koleksiyoncu 1965 İngiltere ABD ortak yapımı yapımı dramatik gerilim filmidir. Özgün adı The Collector olan film İngiltere'de The Butterfly Collector (Türkçe: Kelebek Koleksiyoncusu) adıyla da gösterime sunulmuştur.
Korkunç Bir Film: Korkunç Bir Film (Scary Movie), gişe rekortmeni korku filmlerini ti'ye alan bir yapımdır, şu ana kadar 4 filmden oluşmaktadır.
Korkunç İvan (film): Korkunç İvan Sergey Eisenstein’ın yönetmenliğini yaptığı Rus Çarı IV.İvan’ın anlatıldığı iki bölümden oluşan filmdir.
Korkunç Koleksiyoncu (anlam ayrımı): * Korkunç Kolleksiyoncu (roman), İngiliz yazar John Fowles'ın 1963 tarihli ilk romanı. (İnkılap ve Aka Yayınevinden çıkan romanın adındaki 'Koleksiyon' kelimesi çift "L" ile yazılmıştır).

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir