En Uzun Penisi Olan Hayvan

ama armadillo balina dick garip litre penisi tamam En Uzun Penisi Olan Hayvan Balina Boşalması dünyanın en büyük penisli hayvanı en uzun penisi o..Dünyanın En Büyük Penisine Sahip Hayvan Hangisidir?

penisi büyük olan dokuz kemerli armadillo veya mavi balina diye adlandırılıan balina boyutunun 3 te 1i kadar penisi olduğu yani 3metre uzunluğunda 45 cm çevreli (kalınlığnda)sahiptir.bir mavi balina boşalması 20 litre olduğu söyleniyor bu menilerinn oluştuğu testislerin 1 tanesi 70kg olduğunu belirten Bilim Adamı Moby Dick!dir(1851)

:=) garip ama gerçek:tamam::tamam::tamam::tamam:

Etiketler:dünyanın en büyük penisli hayvanı en uzun penisi olan hayvan balina boşalması en büyük penisi olan hayvan dunyanin en buyuk penisi balina boşalma penisi en uzun olan hayvan dünyanın en uzun boşalması PENİSİ BÜYÜK OLAN HAYVAN dunyanin en buyuk bali dünyanın en büyük penisine sahip hayvan dünyanın en büyük penisi dunyanin en buyuk penisli hayvani dunyanin en buyuk penis resimleri en büyük penise sahip hayvan en uzun penisli hayvan mavi balina dünyanın en akıllı hayvanı hangisidir yer.yüzünde.ammı.büyük.olan.canlı dünyanın en büyük penisine sahip hayvanı
Hayvancılık: Hayvansal üretim yaygın adıyla Hayvancılık; ürünleri ve güçleri ile insanlara yararlı evcil hayvanların bakımı, beslenmesi, üretimi ve yetiştirilmesini kapsayan tarım kolu.
Hayvanlar: Hayvan, canlılar dünyasının ökaryotlar (Eukaryota) üst âlemindeki hayvanlar (Animalia) âleminde sınıflanan canlıların ortak adıdır.
Hayvanat bahçesi: Hayvanat bahçeleri, yabani ve bazen evcil hayvanları sergilemek amacıyla düzenlenmiş mekanlardır.İyi düzenlemiş bir hayvanat bahçesinin amacı insanlara bilmedikleri hayvanları tanıtmak ve aynı zamanda hayvan türlerini doğadakine en yakın şekilde yetiştirmektir.
Hayvan hakları: Hayvan hakları, hayvanların insancıl muamele görmelerini sağlayan haklar. Özellikle hayvanların tibbi ve kozmetik deneylerde kullanılması, derisi için öldürülmesi, eğlence için avlanması ve hayvancılık sektöründe uygunsuz alanlarda yetiştirilmesi, hayvan hakkı ihlalleri olarak tanımlanmaktadır.
Hayvan Çiftliği: Hayvan Çiftliği, (orijinal adıyla Animal Farm) George Orwell'in mecazi bir dille yazılmış fabl tarzında siyasi hiciv romanı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir