En Uzun Tırnaklı İnsan

Sponsorlu Bağlantılar
acayip ampul bir bu dennis avner erik sprague guinness jalisa thompson kedi kertenkele olivia poz ramos gomez rekorlar tane En Uzun Tırnaklı İnsan Dünyanın En Uzun Saçlı Kadını dünyanın en uzun tırnaklı kadını en uzun tırnaklı ..Dünyanın En Uzun Tırnaklı Kadını

Dünyanın En Uzun Tırnaklı Kadını
Dünyanın en uzun tırnaklı kadını olarak Guinness Rekorlar Kitabı’na giren kadın geçirdiği trafik kazasında tırnaklarını kaybetmiş. Acaba bu tırnaklarla işlerini nasıl hallediyordu?


Dünyanın En Acayip Muzesi


‘Kertenkele Adam’ olarak bilinen Erik Sprague ile ‘Pörtlek gözlü’ lakabına sahip olan Jalisa Thompson Müze ziyaretçilerinden Olivia DaGrosa kavanozun içinden poz veriyor2 tane ampul yutmuş olan bir yılanın röntgeni‘Dünyanın en büyük ağızlı adamı’ Jim Purol 200 pipeti aynı anda ağzında tutabiliyor‘Kertenkele Adam’ olarak bilinen Erik Sprague ile ‘Dünyanın en uzun tırnaklı kadını’ unvanına sahip Lee RedmondKafatasına bıçak saplanan Michael Hill adlı adamın röntgen filmi de müzede sergilenen objeler arasında‘Kedi Adam’ olarak bilinen Dennis Avner ‘Kurtçocuk’ olarak tanınan Ramos Gomez (yorum)

En Zuun Saçlı Kadın


Buda Dünyanın En Uzun Kadını

Buda Dünyanın en uzun kadını


En Uzun Kadınlar

Etiketler:dünyanın en uzun tırnaklı kadını en uzun tırnaklı insan dünyanın en uzun saçlı kadını dünyanın uzun tırnaklı kadını türkiyenin en uzun tırnaklı kadını tırnakları en uzun kadın tırnakları uzun kadın dünyanın en uzun saçlı kızı dunyanın en uzun tırnaklı kadını dünyanı en uzun tırnaklı kadını dünyanın en uzun tırnağı dünyanın en uzun kadını en uzun saçlı kadın tırnağı uzun olan kadın dünyadaki en uzun saçlı kadın türkiyenin en uzun saçlı kızı dünyanın en uzun tırnaklı kadını video DÜNYANIN EN UZUN TIRNAKLI KADINI dünyanın enuzun tırnaklı kadını
İnsan sindirim sistemi: İnsan sindirim sistemi mekanik (fiziksel) ve kimyasal sindirim olarak ikiye ayrılır. Mekanik (fiziksel) sindirim molekülleri kücük moleküllere ayırmaktır.
İnsani Gelişme Endeksi: İnsani Gelişme Göstergesi (Human Development Index), Dünya'daki ülkeler için yaşam uzunluğu, okur yazar oranı, eğitim ve yaşam düzeyi doğrultusunda hazırlanan bir ölçümdür.
İnsan hakları: İnsan hakları, tüm insanların sahip olduğu temel hak ve özgürlüklere denir. İnsan hakları, ırk, din, dil ve cinsiyet ayrımı gözetmeksizin tüm insanların yararlanabileceği haklardır.
İnsansılar: İnsansılar veya İnsansı maymunlar (Hominoidea), Eski Dünya maymunlarından bir primat üst familyası. İnsansılar üst familyası iki familyaya bölünür; gibongiller veya küçük insansı maymunlar (Hylobatidae) ve insangiller veya büyük insansı maymunlar (Hominidae).

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir