Ender Saraç Panik Atağa Son

Sponsorlu Bağlantılar
ajda pekkan beyaz bir gece hamur kara madde nar panik atak sabah ter tuz uzak veya ya Ender Saraç Panik Atağa Son Ender Saraç Konferansları panik atağa son ender saraç ender saraç panik atağ..Dr. Ender Saraç’tan Sağlıklı Yaşam Önerileri !

Bir konferansta konuşan Dr. Ender Saraç, sağlıklı yaşam için yapılması gerekenleri anlattı.

Kadın Meclisi’nin konuğu olarak Konya’ya gelen sanatçı Ajda Pekkan da konferansı dinledi. Yaklaşık 750 kişilik salon tıklım tıklım dolunca bazı katılımcılar konferansı ayakta izlemek zorunda kaldı. Saraç, “Vişne, kara dut gibi mor yiyecekleri bolca tüketin” dedi.
Sağlıklı yaşam için günlük yapılması gerekenleri anlatan Dr. Saraç, sağlıklı yaşam için dişlerin temizliği kadar dilin temizliğine de dikkat etmek gerektiğini söyledi.

Sindirim sisteminin gece boyunca vücutta biriken toksinleri bağırsak ve dilin üzerinde biriktirdiğini belirten Dr. Saraç, “Sindirim sisteminin başladığı yer dildir. Sabah uyandığında dilinizin üzerinde hafif beyaz yapışkan bir madde oluşur. Bu madde çok tehlikelidir. Bu maddeyi tekrar vücuda almamak için dilin üzerini kazımak gerekir. Çünkü gece boyunca vücut enerji harcayarak bu toksini açığa çıkarır. Dil kazıyıcı denilen çelik veya gümüşten aletler var. Arkadan ileri doğru kazıyarak bu toksinleri temizleyebilirsiniz. Bunu her sabah mutlaka yapın” dedi.

BEYAZLARDAN UZAK DURUN

Un, tuz ve şekerin vücuda fazla alınmaması gerektiğini söyleyen Dr. Saraç, hamur işi, tatlı ve tuzlu gıdaların kan şekerini önce düşürdüğünü ardından fazla insülüne neden olarak düşük kan şekeri hastalığına neden olduğunu söyledi. Bu hastalığın panik atak, ter basması, kansızlık ve ellerde titremeye yol açtığını belirten Saraç, bu beyaz besinler yerine yeşil besinlerin bolca tüketilmesini önerdi.

MORLARI ÇOK TÜKETİN

Türkiye’de her mevsim bulunan mor renkli sebze ve meyvelerin bol miktarda tüketilmesi gerektiğini belirten Saraç, “Her mevsim mor yiyecekler bulabiliriz. Vişne, karadut, mor üzüm, böğürtlen, nar bunları ara öğünlerde her gün bir porsiyon yiyin” dedi.

AJDA PEKKAN DA KONFERANSTAYDI

Ayurveda Uzmanı Dr. Ender Saraç’ın verdiği konferansı, Kadın Meclisi’nin konuğu olarak Konya’ya gelen sanatçı Ajda Pekkan da dinledi.

Etiketler:panik atağa son ender saraç ender saraç panik atağa son ender saraç konferansları panik atak ender sarac günlük yapılması gerekenler saraçoğlu ender saraç panik atak
Enderûn: Enderûn Mektebi, (Osmanlı Türkçesi: اندرون مکتب) II. Murat zamanında kurulup, zamanla çeşitli değişikliklere uğramakla beraber Osmanlı Devleti'nin son zamanlarına kadar (1908) varlığını sürdüren bir saray okuludur.
Ender Konca: Ender Konca, (d. 22 Eylül 1947, İstanbul) Türk eski millî futbolcu, teknik direktör.Eskişehirspor'un futbolcusudur.
Ender Arslan: Ender Arslan (d. 13 Ocak 1983, İstanbul), Türk milli takımı ve Galatasaray'da oyun kurucu (guard) pozisyonunda oynayan basketbolcu.
Ender Çetinkaya: Ender Çetinkaya, (d. 2 Nisan 1941, Adapazarı), Türk hukukçu.
Saraçhane, Fatih: Saraçhane (Saraçhanebaşı olarak da bilinir), İstanbul'da, merkezi Atatürk Bulvarı ile Şehzadebaşı Caddesi'nin kesiştiği nokta olan; Bozdoğan Kemeri'nin çevresinde ve kuzeydoğu-güneybatı doğrultusunda Zeyrek ve Aksaray, doğu-batı doğrultusunda ise Şehzadebaşı ile Kıztaşı arasında kalan semt.
Saraçishak, Fatih: Saraçishak, İstanbul'un Avrupa Yakası'nda bulunan Fatih ilçesine bağlı 57 mahalleden biridir. İdari sınırlarına bakıldığında kuzeyinde Mimar Kemalettin; batısında Nişanca; doğusunda Mimar Hayrettin; güneyinde ise Muhsinehatun mahalleleri bulanmaktadır.
Saraçlar, Kula: Saraçlar, Manisa ilinin Kula ilçesine bağlı bir köydür
Saraçlar, Gökçebey: Saraçlar, Zonguldak ilinin Gökçebey ilçesine bağlı bir köydür.
Panik atak: Panik atak, başta panik bozukluk olmak üzere birçok psikiyatrik bozuklukta ve bazı fiziksel hastalıklarda görülen yoğun korku, kaygı, yoğun endişe karışımı bir nöbettir.
Panik Odası: Panik Odası, yönetmenliğini David Fincher'ın yaptığı ve başrollerini Oscar'lı aktris Jodie Foster ve Forest Whitaker'ın paylaştığı 2002 yapımı film.
Panikos Kristallis: Panikos Kristallis (d. 1942, Limasol), Kıbrıs Rumu eski millî forvet futbolcusu.
Panik (müzik grubu): Panik, nu metal, rap metal ve rap rock tarzı müzik yapan Alman müzik grubu. 2007 yılında, Nevada Tan adıyla kurulmuştur.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir