Ender Saraç Zayıflama İğnesi

Sponsorlu Bağlantılar
arada bey bunun eden levent mucize pedometre randevu roze sabah gazetesi sosyete Ender Saraç Zayıflama İğnesi İğne İle Zayıflama zayıflama iğnesi ender saraç zayıflama iğnesi iğne..Saraç’ın Zayıflatan Mucize İğnesi

Saraç’ın zayıflatan mucize iğnesi

Kilolarından şikayetçi olanlar, Ender Saraç’ın kliniğinin önünde kuyruklar oluşturuyor

Sabah Gazetesi Günaydın Yazarı Bülent Cankurt’un yazısı

Fazla kilolarından muzdarip olanların, son zamanlarda Ender Saraç’ın Levent’teki kliniğinin önünde uzun kuyruklar oluşturduğunu duyuyorum. Biraz araştırınca Saraç’ın maharetinin ‘HCG’ (Human Coriogonodotropik Hormon) adlı iğnesi olduğunu öğrendim. İnsülin enjektörü ile göbekten yapılan iğne, 23 günlük bir kürle kullanılıyormuş. Tabii bunun öncesinde Ender Bey vücudunuzdaki yağı, minerali, suyu, proteini ve vücut yaşınızı ölçen bir vücut analizi yapıp, iğnenin dozajını ona göre ayarlıyormuş. Ona göre bir de diyet veriyormuş. Ayrıca her gün atmanız gereken adımı hesap eden ‘pedometre‘ adlı bir aleti üzerinizde taşıyormuşsunuz.

SOSYETE KUYRUKTA
Selda Sipahioğlu, Aslı Duruman, Roze Kar ve Nilgün Delikan gibi sosyetik isimlerin yanı sıra Deniz Akkaya ve Armağan Çağlayan da Ender Saraç’ın insan plesantasından elde edilen bir maddeden oluşan iğnesinden medet umanlar arasındaymış. Saraç’ın kliniğine gidip ifşa olmak istemeyenler ise iğneyi evde kendileri enjekte ediyormuş. İğnenin maharetini duyanların Saraç’tan randevu kapabilmek için çırpındıkları konuşuluyor. Bu arada yüzde 99 başarıya ulaştığı söylenen 23 günlük kürün ücreti ise 2 bin dolar; ihtiyacı olanlara

Etiketler:zayıflama iğnesi ender saraç zayıflama iğnesi iğne ile zayıflama hcg iğnesi igne ile zayiflama ender saraç iğne ile zayıflama hcg ignesi igne ile zayıflama zayiflama ignesi gobekten igne ile zayiflama zayıflama iğneleri zayıflama iğne hcg iğneleri mucize igneler zayiflama karından iğne ile zayıflama ender saraç zayıflama iğneleri ender saraç hcg iğne hcg zayiflama ignesi zayıflama iğnesi fiyatları
Enderûn: Enderûn Mektebi, (Osmanlı Türkçesi: اندرون مکتب) II. Murat zamanında kurulup, zamanla çeşitli değişikliklere uğramakla beraber Osmanlı Devleti'nin son zamanlarına kadar (1908) varlığını sürdüren bir saray okuludur.
Ender Arslan: Ender Arslan (d. 13 Ocak 1983, İstanbul), Türk milli takımı ve Galatasaray'da oyun kurucu (guard) pozisyonunda oynayan basketbolcu.Aynı zamanda şuan için Milli Takımın kaptanlık görevini yürütmektedir.
Ender Konca: Ender Konca, (d. 22 Eylül 1947, İstanbul) Türk eski millî futbolcu, teknik direktör.Eskişehirspor'un futbolcusudur.
Ender Çabuker: Ender Çabuker (18 Aralık 1977), Ankara doğumlu besteci, söz yazarı ve aranjör.
Ender Çetinkaya: Ender Çetinkaya, (d. 2 Nisan 1941, Adapazarı), Türk hukukçu.
Saraçhane, Fatih: Saraçhane (Saraçhanebaşı olarak da bilinir), İstanbul'da, merkezi Atatürk Bulvarı ile Şehzadebaşı Caddesi'nin kesiştiği nokta olan; Bozdoğan Kemeri'nin çevresinde ve kuzeydoğu-güneybatı doğrultusunda Zeyrek ve Aksaray, doğu-batı doğrultusunda ise Şehzadebaşı ile Kıztaşı arasında kalan semt.
Saraçishak, Fatih: Saraçishak, İstanbul'un Avrupa Yakası'nda bulunan Fatih ilçesine bağlı 57 mahalleden biridir. İdari sınırlarına bakıldığında kuzeyinde Mimar Kemalettin; batısında Nişanca; doğusunda Mimar Hayrettin; güneyinde ise Muhsinehatun mahalleleri bulanmaktadır.
Saraçlar, Kula: Saraçlar, Manisa ilinin Kula ilçesine bağlı bir köydür
Saraçlar, Gökçebey: Saraçlar, Zonguldak ilinin Gökçebey ilçesine bağlı bir köydür.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir