Engellenen Bir Numaraya Mesaj Gidermi

Sponsorlu Bağlantılar
bedava hemen olay sms sol tik veya Engellenen Bir Numaraya Mesaj Gidermi Engellenen Numraya Mesaj Gidermi bedava numaraya mesaj atma engellenen bir numaraya..Olay!!! Istediğiniz Numaradan Istediğiniz Numaraya Mesaj Gönderme(bedava)

Arkadaşlar Programı Test Ettim Ve Kullanıyorum. Kullanımı Basit Önce Register Olun Sonra Giriş Yapın Ve 5 SMS Bedava Gönderim Hakkınız Var Sonra Bu 5 SMS Hakkı Bitince Çıkın Ve Tekrar Register Olun. Yine 5 SMS hakkı. Kullanımını Çözemeyen Özele Veya Buraya Atsın Hemen Cevaplıyayım.

Not:
*Arkadaşlar Options'a Girerek Sol Alt Köşede Gönderen Var Orayı İstediğiniz Gibi Değiştire Bilirsiniz.

*Mesajı Gönderdikten Sonra Outbox'a Girerek Gönderdiğiniz Mesajın Yanında OK(Tik) İşareti Varsa İletilmiştir.

*Size Örnek Bir Mesaj:

Gönderen:Operatör Adı
Mesaj:Sayın Abonemiz Birikmiş Borcunuz 750,65 YTL dir.

*Türkçe Karakter Kullanmayın Çıkmaz

Dowload

Etiketler:bedava numaraya mesaj atma engellenen bir numaraya mesaj gidermi engellenen numraya mesaj gidermi almanya numaradan mesaj gönderme numaradan mesaj yollama istediğim numaradan sms yollama başka numaradan sms gönderme numaradan mesaj gönderme istediğiniz numaradan sms göndermek engellenen numarayla msj gonderme kendi numaran belli olmadan mesaj göndermek 05367320880 numarasına mesaj gönder 05427546516 numara mesaj atma istediğiniz numaradan istediğiniz numaraya mesaj gönderme rumara mesaj gönderme farklı numaradan mesaj yollama numaran belli olmadan mesaj gönderme
Mesajcı RNA: Mesajcı RNA (mRNA), sentezlenecek bir proteinin amino asit dizisine karşılık gelen kimyasal şifreyi taşıyan bir moleküldür.
Mesaj (film): Mesaj (İngilizce özgün adı: Contact) Carl Sagan'ın aynı adlı romanından beyaz perdeye uyarlanan 1997 yapımı bir bilim kurgu filmidir.
Mesaj TV: Mesaj TV, Türkiye'de genel içerikli yayın yapan televizyon kanalıdır. Prof. Dr. Haydar Baş'a ait olan kanal, kendi siyasi görüşlerini kanalına yansıtmaktadır.
Mesajınız Var: Mesajınız Var, 1998 yapımlı Amerikan romantik komedi filmidir. 1940 yılında gösterime giren Köşedeki Dükkân isimli filmin yeniden çevrimi olan filmin dağıtımı Warner Brothers tarafından yapılmıştır.
Mesajlaşma sistemi: Mesajlaşma Sistemi, güvenilir bir eşzamansız iletişim aracıdır. Bu sistem, danığınık cihazlar üzerinde bir dizi güçlü avantaj sağlar.

Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir