Erdinç Bekiroğlu

Sponsorlu Bağlantılar
aile ama barcelona bize bizi bizim bunun burada dedi eden fitness hemen hepsi itiraf kavak yelleri kendi nin pelin karahan pilates Erdinç Bekiroğlu Pelin Karahan Evlendi pelin karahan ve eşi erdinç bekiroğlu pelin karaha..Pelin Karahan Evlendi!

Pilates hocası ile Barcelona’da evlendi!


c 2011 Starlounge

Pelin Karahan, bir yıl önce spor salonunda tanıştığı pilates ve fitness eğitmeni Erdinç Bekiroğlu ile geçtiğimiz günlerde Barcelona’da evlendi.
Ekranların en uzun soluklu dizilerinden “Kavak Yelleri”nin Aslı’sı olarak tanınan Pelin Karahan, geçtiğimiz günlerde yıldırım nikâhıyla evlendi. Pilates ve fitness eğitmeni Erdinç Bekiroğlu ile Barcelona’da evlenen Karahan, aile kurmanın çocukluk hayali olduğunu, yaklaşık bir yıl önce tanıştığı Erdinç Bekiroğlu ile aralarında güçlü bir aşk doğduğunu, bunun da kendilerini nikah masasına sürüklediğini anlattı ve ekledi: “Artık diğer çocukluk hayalim olan yemek ve pastacılık konusunda bir şeyler yapmanın peşine düşeceğim.”
HT’nin haberine göre, Ünlü oyuncu, eşiyle ilgili ise şunları söyledi: “Erdinç’i tanıdıkça da ne kadar farklı biri olduğunu gördüm ve ona aşkım büyüdü. Etrafımdaki herkesten farklıydı. Düşünce tarzı, hayata bakışı, hayattan beklentileri, değerleri ve prensipleri beni çok etkiledi. Aile kurmak için en doğru insanı buldum.”
Bekiroğlu da sürpriz nikahla ilgili “İşim gereği birçok ünlü isimle çalıştım ve itiraf edeyim bu konuda bir önyargım vardı. İş hayatımda çok prensipliyimdir. İşin içine duygular girince profesyonellikten uzaklaşır insan ve bu kimseye fayda sağlamaz. Ama tanıdıkça birbirimiz için doğru insan olduğumuzu hissettik. Bu bizi hızla nikah masasına götürdü. Çok mutluyum” dedi.
Evlenmek için Barcelona’yı seçen Pelin Karahan-Erdinç Bekiroğlu çifti, nikâhta baş başaydı. Bunun kendi tercihleri olduğunu ifade eden Karahan, “Barcelona bizim için çok özel bir yer ve evliliğimiz burada başlasın istedik. Bu şekilde evlendiğimizi öğrenenler önce biraz şaşırdı ama sonra yaşadıklarımızı anlatınca hemen hepsi bize ‘hayalimizi gerçekleştirdiniz’ dedi. Evli arkadaşlarımızdan hep duyduğumuz bir cümle vardı: ‘Düğüne dair hiçbir şey hatırlamıyoruz, her şeyi sonra videodan izledik.’ Biz böyle olmasını istemedik, nitekim her anı kare kare hafızamızda. Her şey bize özeldi. Hayatıma Erdinç ile birlikte yeni bir başlangıç yaptığım için çok mutluyum” dedi.
Nikâh sonrası Barcelona sokaklarında gelinlik ve damatlıkla dolaşan çift, “Her şeyi kendimiz yaptık. Bilmediğimiz bir yerde, tanımadığımız insanların arasında yalnızca ikimizdik. Bu bizim için çok güzel bir deneyimdi” diye konuştu.
Karahan’ın gelinliği Aydın Göynü imzasını taşıyor. Pelin Karahan ve Erdinç Bekiroğlu’nun tanışma hikâyeleri, aşkları, nikâhı ile ilgili ayrıntılı röportaj ve Göktuğ Canbaba’nın çektiği fotoğraflar Gelin Dergisi’nin Kasım sayısında yer alacak.

Sevdiğiniz Ünlülerin Fotoğraflarını Koyun…

Haha.. 😀 😀 Onun adı Lee Hong Ki !! :muha::muha:

Etiketler:pelin karahan ve eşi erdinç bekiroğlu pelin karahan evlendi pelin karahan eşi pelin karahanın eşi pelin karahan evlendi mi pelin karahan ve kocası pelin karahan kimle evlendi pelin karahan ve esi pelin karahan kiminle evli pelin karahan evlilik fotoğrafları pelin karahan kocası erdinç bekiroğlu vikipedi kavak yellerindeki aslı kimle evlendi pelin karahan ve ailesi pelin karahan evlendi erdinç bekiroğlu pelin karahanlı evlendi pelin karahanın gelinliği pelin karahan düğünü pelin karahanın eşi kim
Erdinç Yavuz: Erdinç Yavuz (d. 4 Ekim 1978, Kayseri), Türk futbolcu. 1. Lig ekiplerinden Konyaspor'da oynamaktadır.
Erdinç Dinçer: * Erdinç Dinçer (oyuncu)
Erdinç Utku: Erdinç Utku, Cumhuriyet gazetesinde Deniz Som'un "Vaziyet" köşesinde "Yüksek Yerilim Hattı" adında bir köşe yazan yazardır.
Erdinç Dinçer (pantomim): Erdinç Dinçer (d. 25 Ağustos 1935, İzmir), Türk pantomim (mim) sanatçısı, oyuncu, yazar.
Erdinç Erişmiş: Erdinç (d. 28 Kasım 1966, Kayseri), Türk müzisyen, besteci ve yorumcusu. Türk pop müziği'nin büyük ismi Kayahan Açar'ın yeğenidir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir