Esansiyel Tremor

Sponsorlu Bağlantılar
ama atak azim bekliyorum bile bir bu bunun cerrahi diye evet genel gibi hafta hep ilk mysoline notlar tremor zaman Esansiyel Tremor Mysoline Esansiyel Tremor esansiyel tremor tedavisi esansiyel tremor mysolin..Esansiyel Tremor Ve Rezidüel Şizofreni Yardım!!

öncelikle bu bölümü açan yöneticilere veyardımcı olacak dr lara teşekkür ederim.

ben 40 yaşımda erkek hastayım.21 yaşımda tek bir şizofrenik atak geçirdim. ama tabi bilirsinizki şizofreni kronik bir rahatsızlık en hafif türü bile insanın hayatını alt üst ediyor. 34 yaşımda malulen emekli oldum şizofreni gerekçesi ile.

şimdi ise beni şizofreniden çok esansiyel tremor rahatsız ediyor. şöyle ömrümün ilk yıllarına doğru bakıyorumda sanki bu tremor bende hep vardı ama çok yavaş bir şekilde ilerleyerek son halini aldı. bir çok kez üniversite hastanelerine gittim uzmanlara gittim. dideral ve mysoline verdiler. mysoline baya bir rahatlatıyor titremeyi azaltıyordu ama o da bir hafta kullanımdan sonra sanki etkisini yitiriyor gibiydi. dideral ise sanki hi çetki etmedi. cerrahi yöntemler olduğunuda biliyorum ama bunlarında riskli pahalı ve iyileşmede kesinliğinin belli olmadığını biliyorum.

ayrıca çoğu dr da bunun henüz tedavisinin olmadığını ve ancak bununla yaşamayı kabullenmem gerektiğini söyledi. zaten bir sabır azim abidesi gibiyim ama yinede mutsuz ve rahatsızım bu hastalıklardan dolayı.

şizofrenim üzerinde kendimde bir teorisyen gibi çalıştım iyileşmek için bir sürü yöntemler ürettim ve başarılıda oldum ( bu konuda forumumuzda “bir şizofrenden genel psikolojik notlar” başlığı altında yazım var) ama dediğim gibi bu tremor beni çok rahatsız ediyor. insanlar titrediğimi görmesin diye sosyal ortamlardan kaçınıyorum ve yalnız kalıyorum ve buda beni deprese ediyor.

evet bu konuda son gelişmeler nedir b utremorun çaresi ilacı ne zaman bulunacak ve yeni ilaçlar çıktımı çıkacakmı bu konularda dr larımızın görüş ve yardımlarını bekliyorum.
teşekkürler.

Etiketler:esansiyel tremor tedavisi esansiyel tremor mysoline esansiyel tremor yavasyavaseriyorum mysoline kullananlar esansiyel tremor belirtileri esansiyel tremor ilacı rezidüel şizofreni nedir lütfen esansiyel tremora yardım esensyel ilacı dideral yorumları dideral tremor tremor tedavisi esansiyel tremor yeni ilaç esasiyonel tramer dideral esansiyel tremorda mysoline dideral esansiyel rezidüel şizofreni tedavi olmazsa ne olur hücreölümünüdurdurmak esansiyel tremor yorumları

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir