Eşinin Arkadaşıyla Aldatma

bu dedi eden evli istatistik veya Eşinin Arkadaşıyla Aldatma Türk Evli Kadın Kocasına Aldatıyor evli türk kadın kocasını aldatıyo eşinin arkadaşıy..> Artık Kadınlar Aldatıyor!

Boşanma davalarının karara bağlandığı Yargıtay 2. Hukuk Dairesi üyeleri, Türkiye’de kocalarını aldatan kadınların sayısında büyük bir artış olduğunu belirtiyorlar.

Önceki yıllarda eşlerini aldatan erkeklerin sayısının çok fazla olduğuna dikkat çeken Yargıtay üyeleri, “Son yıllarda karısı tarafından aldatıldığı için boşanma davası açan erkeklerin sayısında büyük bir artış var. Kadınlar da artık erkekler kadar aldatıyor” değerlendirmesini yaptılar.

Her yıl binlerce boşanma davasının temyiz incelemesini yaptıklarını belirten Yargıtay üyeleri, ‘ihanet’ gerekçesiyle açılan davalarda kocalarını aldatan kadın sayısındaki artışın dikkat çekici boyutlara ulaştığını ifade ettiler.

Kadınlar, iş yeri arkadaşıyla eşini aldatıyor
Yargıtay üyeleri, çok sağlam istatistik bilgiler olmasa da kendilerine gelen dosyalara ilişkin şu gözlemlerini belirttiler:

• Evli kadınlar kocalarını genellikle iş yeri arkadaşıyla aldatıyor.

• İş yerindeki arkadaşıyla kocasını aldatan kadınların yine iş yerindeki arkadaşları tarafından kocasına ihbar ediliyor.

• Kocalarını aldattıklarını itiraf eden kadınların büyük bir bölümünü kocalarının bakımsız olmasından yakınıyorlar ve bu gerekçelerle bakımlı olan erkeklerle birlikte olmaya başlıyorlar.

Velayet babalara veriliyor
Yargıtay üyeleri, kocalarını aldatan çocuklu kadınların boşanma davasında ise çocukların durumunun kendilerini çok zorladığını belirtiyorlar. Adının açıklanmasını istemeyen bir üye, “Aldatanın kadın veya erkek olması önemli değil. Ancak, çocuklu ailelerde çocuklar bu durumdan olumsuz yönde etkileniyor. Bu nedenle kocasını aldatan kadına çocukların velayetinin verilmemesi yönünde kararlara da imza atıyoruz” dedi.

Geliri olan evli kadın boşanıyor
Yargıtay üyelerinin diğer bir belirlemesi de, geliri olan kadınlar, aldatma veya diğer gerekçelerle boşanma davası daha sık açmaya başladıkları yönünde. Yargıtay üyeleri, “Eskiden erkekler boşanma davası açardı. Şimdi, kadınlar da en az erkekler kadar boşanma davası açıyorlar. Ekonomik bağımsızlığı olan kadınlar eşlerini boşamaktan çekinmiyorlar. Özellikle büyük kentlerde, metropollerde yaşaya

Etiketler:evli türk kadın kocasını aldatıyo eşinin arkadaşıyla aldatma türk evli kadın kocasına aldatıyor aldatanlarkadınlar.co kocalarını aldatan türk kadınları aldatan türk kadınları artış eşini aldatan türk hatunlar video kocasını aldadan türk kadını.com kocalarini aldatan türk kadinlari resimleri kocasını aldatan kadınlar türk yerli kocasini aldatiyo kocasını aldatan türk kadınlarının resimleri yeni evli türk kadını kocasını aldatıyo türkiyede aldatma oranları aldatan türk karılar kocalarını aldatan turk kadınları aldatan turk kadinlari kocasını aldatma belirtileri turkısh hatun kocasını aldatıyo türk kadın kocasını aldatıyo

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir