Eskısehırde Lıseli Kızlar

ahmet demir devlet hastanesi emniyet ilk olay turgut reis Eskısehırde Lıseli Kızlar bir kiz ayrilmak isteyen sevgilisine neler demeli ..17 Yaşındaki Kız, Ayrılmak İsteyen Sevgilisini Bıçakladı

ESKİŞEHİR’de 17 yaşındaki lise öğrencisi A.O. kendisinden ayrılmak isteyen aynı yaştaki meslek lisesi öğrencisi olan erkek arkadaşını hastane önünde 3 yerinden bıçakla ağır yaraladı.
Eskişehir Devlet Hastanesi karşısındaki çiçekçi dükkanının önünde, bugün saat 10.00’da meydana gelen olayda, Atatürk Lisesi son sınıf öğrencisi A.O., Turgut Reis Endüstri Meslek Lisesi son sınıfta okuyan erkek arkadaşı Ahmet Demir ile tartıştı. A.O. kendisinden ayrılmak istediğini öne sürdüğü Ahmet Demir’i kalbinin altından, belinden ve karın boşluğundan bıçakla yaraladı.
Ağır yaralanan Ahmet Demir, olay yerinden tesadüfen geçmekte olan Emniyet Müdürlüğü Önleyici Hizmetler Şubesi’ne bağlı ekipler tarafından yakındaki Eskişehir Devlet Hastanesi’ne götürüldü. Erkek arkadaşını bıçaklayan liseli kız da aynı ekip tarafından yakalandı.
İlk müdahalesi Eskişehir Devlet Hastanesi acil servisinde yapılan Ahmet Demir durumunun ağır olması nedeniyle 112 ambulansıyla Eskişehir Osmangazi Üniversitesi (ESOGÜ) Tıp Fakültesi Hastanesi’ne kaldırılarak tedavi altına alındı. Bıçakla yaralama olayının zanlısı A.O. ’da Emniyet Müdürlüğü Çocuk Şubesi ekiplerine teslim edildi. Yetkililer olayla ilgili soruşturmanın sürdürüldüğünü bildirdi.

Etiketler:bir kiz ayrilmak isteyen sevgilisine neler demeli eskısehırde lıseli kızlar
Kızlar Ağası: Kızlar ağası, Harem ağası ya da Darüssaade ağası Osmanlı Devletinde haremden sorumlu olan yüksek düzeydeki görevliye verilen isimdi.
Kızları Öp: Kızları Öp, James Patterson'ın aynı isimli romanından uyarlanan Gary Fleder'ın yönettiği 1997, ABD yapımı gerilim filmidir.
Kızlar Erkeklerden Ne İster?: Kızlar Erkeklerden Ne İster? ya da orijinal adıyla Angus, Thongs and Perfect Snogging, 2008, ABD-Birleşik Krallık ortak yapımı komedi filmi.
Kızlarağası Hanı: Kızlarağası Hanı İzmir'in Konak ilçesinde bulunan tarihi bir handır. Günümüzde Kemeraltı'nın turistik ve tarihi alışveriş mekanlarından biridir.
Kızlar, Silvan: Kızlar, Diyarbakır ilinin Silvan ilçesine bağlı bir köydür.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir