Euro Truck Simulator Radyo Nasıl Açılır

Sponsorlu Bağlantılar
ama c documents documents and settings edin euro truck free mp3 kendi mp3 wma mp4 music ogg oyuna radyo truck simulator youtube zik Euro Truck Simulator Radyo Nasıl Açılır Euro Truck Simulator Radyo euro truck simulator müzik ekleme euro truck simul..Euro Track Simulator Oyunda Müzik Çalma

arkadaşlar oyuna girdiğinizde R tuşuna basınca radyo cıkıyor ama liste boş :) işte burayı nasıl doldurucaz onu yazıcam normal mp3 atmayın çalışmaz :) ben denedim olmadı sonra şunu buldum önce programı indiriyoruz programı indirdikten sonra kurun ve çalıştırın sonra oyun içerisinde dinlemek istediğiniz şarkıyı ekle butonuna tıklayarak ogg modunda dikkat edin vma,mp3,mp4 değil (OGG) formatında ayarladıkdan sonra dönüştürün ve müzikleriniz hazır sonraki işlem şu C:Documents and SettingsAdministratorBelgelerimEuro Truck Simulatormusic belgelerimi açın ve şarkıları buraya atın artık oyuna girip R tusuna basarak dinleyebilirsiniz kendi yaptıgım videoyu da ekledim izleyebilirsiniz link aşağıda :tamam::deli:

program linki: Download Free Mp3/Wma/Ogg Converter

video linki:euro truck simulator müzik dosyası yapımı – YouTube

Etiketler:euro truck simulator müzik ekleme euro truck simulator radyo nasıl açılır euro truck simulator radyo german truck simulator müzik ekleme euro truck simulator müzik dinleme euro truck simulator müzik çalma euro truck simulator müzik nasıl dinlenir euro truck simulator müzik atma euro truck simulator radyo açma euro truck simulator şarkı atma euro truck simulator müzik euro truck simulator da radyo nasıl acılır euro truck müzik ekleme euro truck simulator radyo açma tuşu euro truck simulator de radyo nasıl açılır german truck simulator şarkı ekleme german truck simulator müzik atma euro truck simulator radyo yaması euro truck müzik dinleme euro truck simulator tuşları
Radyoaktivite: Radyoaktivite (Radyoaktiflik / Işınetkinlik) , atom çekirdeğinin, tanecikler veya elektromanyetik ışımalar yayarak kendiliğinden parçalanmasıdır, bir enerji türüdür.
Radyo D: Radyo D, Doğan Medya Grubu'na bağlı Türkiye'de yayın yapan radyo istasyonu. yayın yapmaktadır. Ulusal yayıncılık lisansıyla, Türkçe pop müzik tarzında yayın yapmaktadır.
Radyokarbon tarihleme yöntemi: Arkeolojik kazılarda ele geçen buluntuların bir kısmı, içinde karbon elementi bulunan çeşitli organik buluntulardır.
Radyo Viva: Radyo Viva, 12 Haziran 1999'da yayına başlayan radyo istasyonu. Türkçe Pop ve fantezi müzik tarzında yayın yapmaktadır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir