Ev Resimleri Manzaralı

Sponsorlu Bağlantılar
abd belvedere brentwood bridgehampton corona del mar daki dolar donald trump evin fransa golden gate hakim imal lloyd neck manzara okyanus palm beach plaj san fransisco uncu Ev Resimleri Manzaralı Türkiyedeki Malikaneler san francisco ev fiyatları ev resimleri manzaralı ..Abd’nin En Pahalı Evleri..

Donald Trump’ın sahip olduğu Palm Beach’teki 125 milyon dolarlık malikane.

California eyaletinde Corona Del Mar’daki 75 milyon dolarlık ev. 2002 yılında inşa edilen 3 katlı evde tam 8 banyo var.

İkinciliği paylaşan New York Bridgehampton’daki ev. Geniş bir arazinin içine yapılan bu malikane etrafında 3 adet doğal göl bulunuyor.

Sıralamada 4’üncü sırada ise New York şehrinde bulunan klasik mimarisi ön plana çıkan bir ev yer alıyor. Evin satış bedeli ise 70 milyon dolar.

California eyaletinin Belvedere yöresinde yer alan evin fiyatı 65 milyon dolar. 6 yatak odası bulunan ev San Fransisco manzaralı. Evden ünlü Golden Gate köprüsü ile Angel Adasını da görmek mümkün.

Sıralamada 65 milyon dolarlık fiyatı ile 6’ncı sırada yer alan ev California eyaletinin Malibu şehrinde bulunuyor. Okyanus manzaralı evin yüzme havuzu, tenis kortu ve özel plaj girişi bulunuyor. 7 yatak odası bulunan evin geniş pencerelerinde 360 derecelik bir açıyla manzara seyretmek mümkün

California eyaletinin güzel şehirlerinden San Francisco ’da bulunan Fransa’dan getirilen özel mermerlerden imal edilmiş. 65 milyon dolar fiyatı ile 19’uncu yüzyıl Avrupa mimarisinden esimlenerek yapılmış.

60 milyon değerindeki California eyaletinin Brentwood bölgesinde bulunan ev Monica Dağları’na hakim manzarası ile emlakçıların gözdesi.

Ev New York eyaletinin Lloyd Neck bölgesinde. Çalışanlar için 11 yatak odası bulunan evde 6 da misafir odası bulunuyor. Fiyatı ise 60 milyon dolar.

Etiketler:san francisco ev fiyatları ev resimleri manzaralı türkiyedeki malikaneler malikane resmi manzaralı yatak odaları manzaralı evler MUHTEŞEM MANZARALI EVLER amerika california evleri türkiyedeki en pahalı evler amerika malikaneleri en güzel manzaralı evler california cok pahali san francisco evler pahalı yatak odası modelleri manzaralı güzel evler amerikan malikaneleri amerika malibu evleri brezilyadan köy manzaraları ev manzarası en güzel manzaralı ev fotoları
Manzaralı Oda (film): Manzaralı Oda, 1985 İngiltere yapımı dramatik komedi filmidir. Özgün adı A Room with a View olan film 1989 yılının Ocak ayında Türkiye'de de gösterilmiştir.
Manzaralı Oda (anlam ayrımı): * Manzaralı Bir Oda (roman), E.M. Forster'ın 1908 tarihli romanı. (İletişim Yayınları 2002, ISBN 975-05-0032-6).
Manzaralı Bir Oda (roman): Manzaralı Bir Oda, İngiliz yazar E. M. Forster'ın 1908 yılında yazdığı romanının adıdır. Özgün adı A Room with a View olan roman, Türkiye'de Sevil Cerit'in Türkçe çevirisiyle 2002 yılında İletişim Yayınları tarafından da yayımlandı.(ISBN 975-05-0032-6)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir