Evde Güzelleşmenin Yolları

Sponsorlu Bağlantılar
bir bu gibi havlu kendi ki nane pratik renk sabah sabun ya yok Evde Güzelleşmenin Yolları Güzelleşme Yolları güzelleşmenin yolları evde güzelleşmenin yolları g..Güzelleşmenin Pratik Yolları!

Güzel olmak için illa ki tonlarca para dökmenize gerek yok! Pratik bakımlar bizden, uygulaması sizden…

Evde kolay manikür
Tırnaklarınızı ve etlerinizi yumuşatmak için ellerinizi bir süre sabunlu ılık suda bekletin.
Yumuşayan etleri, keskin bir makas yardımı ile fazla derine inmeden kesin. Eğer bu işlem zor geliyorsa, etlerinizi tırnak diplerine doğru bir havlu yardımıyla itin.

Kendi toniğinizi kendiniz yapın
Bir çay bardağı suyun içine, iki damla lavanta damlatın. Bir süre buzdolabında soğutun.
ardından bir tutam pamukla yüzünüze sürün. Cildinizdeki canlanmayı hemen göreceksiniz.

Gözlerinizi hafifletin
İki çay kaşığı küçük doğranmış salatalığı, 1 çay kaşığı süt tozu ile karıştırın. Göz çevrenize ve göz kapağınıza sürün. 10 dakika bekleyip, yıkayın. Gözlerinizdeki ağırlığın uçup gittiğini hissedeceksiniz.

Ojelerin çabuk kuruması için
Yapmanız gereken tek şey, ojeyi sürdükten sonra, buzlu suda birkaç dakika bekletmek. Ne kadar çabuk kuruduğuna inanamayacaksınız. Ancak bilmeniz gereken küçük bir ayrıntı var, bu işlem ojenin tırnağınızdaki ömrünü kısaltır.

Yüzünüz dinlenmiş görünsün
Yüzünüzün dinlenmiş görünmesini istiyorsanız, önce sıcak hemen ardından soğuk suyla yıkayın. Bu işlem kan dolaşımını hızlandıracağı gibi kaslarınızı da harekete geçirecektir.

Vücudunuzu rahatlatın
Duş alırken sabah sabun yerine, nane ya da zencefilli sabunlar kullanın. Bu sayede vücudunuzun her noktasını rahatlatmış olursunuz.

Omuzlarınız tutulduysa
Vücudunuza çok ince tabaka halinde vücut yağı sürün. Ardından sıcak suyla ıslattığınız havluyu tutulan bölgeye koyup duşa girin. Havlu, yağın iyice derinin içine girmesini sağlayacağından, teniniz yumuşayacak ve kaslarınız gevşeyecektir.

Göz halkalarına karşı
Göz altında oluşan keseleri ve renk değişikliklerini, buzlu suya batırılan pamuk parçalarını gözünüzün üzerinde ve çevresinde gezdirerek geçici olarak ortadan kaldırabilirsiniz.

Etiketler:güzelleşmenin yolları evde güzelleşmenin yolları güzelleşme yolları güzelleşmenin kolay yolları güzelleşmenin kolay yolu evde güzelleşme yöntemleri guzellesmenin yollari güzelleşmenin pratik yolları güzellesmenin yollari guzelleşmenın yolları güzelleşmenin basit güzelleşmenin pratik yollaı guzellesmenin yolari güzelleşmenin evde pratik yolları kolay güzelleşme yöntemleri güzelleşmenin en güzel yolları güzelleşmenin en ucuz yolu evde kolay yolla güzelleşmenin yollari güzelleşmenın yolları guzelleşme yolları
Yolların Sonu: Yolların Sonu, Hüseyin Nihal Atsız'ın 1946 yılında yayınlanan şiir kitabıdır. Hüseyin Nihal Atsız bu kitapta bütün şiirlerini toplamıştır.
Yolların Başlangıcı: Yolların Başlangıcı, Lübnan asıllı Fransız yazar Emin Maluf'un yazdığı roman.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir