Evde Ne Yapabilirim

ama bile bir cinsellik hafif hafta kabul kocaman mutfak seks yapmak tek ya yana yatak yatakta Evde Ne Yapabilirim Evde Neler Yapılır genel evinde ne yapılır evde ne yapabilirim evde n..> Yatakta Cinsellik Dışında Ne Yapılır?

Evde geçirdiğiniz günleri mutfak, salon ve çalışma odası arasında paylaştırır, yatak odamıza sadece üstümüzü değiştirmek, uyumak ve seks yapmak için gireriz. Ama kocaman bir yatak, kadınla erkek arasındaki çok renkli ve paylaşımların da adresi olabilir. İşte yatakta seks dışında yapabilecekleriniz…

Yastık kavgası

Sevgilinizle her zaman sarılıp birbirinizi okşayacak, aşkınızı sevgi dolu sözlerle süsleyecek değilsiniz ya… Şaka yollu da olsa bazen mücadele etmek de ilişkiye müthiş bir enerji ve dinamizm katar. Yatakta kuştüyü yastıklarla yapacağınız sıkı bir yastık kavgasına ne dersiniz? Hatta oyuna başlamadan önce onunla iddiaya bile girebilirsiniz. Böylece çok eğlenmenin yanı sıra ödülün cazibesine kapılıp ikiniz de daha hırslı mücadele ederek kavganın temposunu ve heyecanını artırabilirsiniz.

Televizyon izlemek

Odanızda televizyon yoksa, hemen bir tane alın. Çünkü soğuk kış gecelerinde sıcacık yorganın altına ve sevdiğiniz erkeğin kolları arasına girip abur cubur eşliğinde güzel bir film izlemenin keyfi hiçbir şeyle ölçülemez. Üstelik böylece oturma odanızda olduğu gibi uykunuz geldiğinde yerinizden kalkıp odanıza gitmek zorunda kalmazsınız.

Kitap okumak

Gün içinde dergilere göz atmaya ve kitap okumaya istediğiniz kadar vakit ayıramıyorsanız, geceleri yatağa bir saat erken girip kendinizi bir fincan bitki çayı eşliğinde okumaya verebilir, böylece en sıkışık dönemlerinizde bile kültürel açıdan kendinizi zenginleştirebilirsiniz. Eğer sevgiliniz de kabul ederse her hafta birkaç akşamı hafif bir müzik eşliğinde okumaya ayırın. Böylece sessizce yan yana oturup birlikte tek kelime etmeden kurulan iletişimin farkını yaşayabilir, kitaplardaki beğendiğiniz bölümleri birbirinizle paylaşarak birbirinizin düşünce dünyasını zenginleştirebilirsiniz.

Kahvaltı

Yatakta kahvaltı her ne kadar demode bir aşk fantezisi olarak görülse de son derece zevkli… Hafta sonları üzerinde mükellef bir kahvaltı olan ayaklı tepsiyle odaya girip sevgilinizi öpücüklerle uyandırmanız onun için tatlı bir sürpriz olacaktır. Kızarmış ekmek, sucuklu yumurta, ev yapımı reçeller, peynirler, zeytin ve bir bardak demli çayla hem birlikte olduğunuz erkeğin kalbini bir kez daha fethedebilir, hem de kahvaltınızı yatakta edeceğiniz için sofra kurup kaldırma derdinden kurtulabilirsiniz. Ne kadar pratik, değil mi?

Onu uyurken seyretmek

Sevgilinizin gözünü açacak hali yokken siz cin gibiyseniz, biraz oyalanın ve onun uykuya dalmasını bekleyin. Sonra da onu uyurken seyredin, sarılıp saçlarını okşayın, kulağına tatlı sözler fısıldayın. Sizi tam anlamıyla duymuyor olabilir, ama özellikle derin uykuya geçmediyse, bilinçaltında söylediklerinizi algıladığından emin olabilirsiniz. Uykunun erkeğinizin yüzüne verdiği masum ifadeyi görün ve büyük aşkınızı hem ona, hem de kendinize bir kez daha tekrarlayın.

Etiketler:genel evinde ne yapılır evde ne yapabilirim evde neler yapılır genel evde neler yapılır erkeğe yatak odasında yapılacak süprizler sadece yatakta sek cinsellik dışında yatak odası sürprizleri aşkına yapılacak süprizler erkekle evde ne yapılır erkeğe nasıl süpriz yapılır erkekle yatakta neler ya erkege yatakta yapılabilecek süprizler erkege evde yapılabilecek süprizler genel ev napılır Erkeğe yatakta nasıl süprizler yapılmalı evde neler yapılabilir genel evde neleryapılır genelevindeneyapılr Cinsel.ilişkide.doruk.noktasi

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir