Evet Hayır Oyunu Soruları

Sponsorlu BağlantılarEvet Hayır Oyunu

EVET & HAYIR..

Arkadaşlar Bu Oyun Çok Basit:
Oyunda Üsttekinin Sorusuna Cevap Verip,Siz de Bir Soru Yazıcaksınız.Unutmayın ki Cevaplarınız Ya
Evet Ya da Hayır Olmalı.
Ben basliyorum..

kopya çekerken yakalandın mı?

Etiketler:evet hayır soruları evet hayır oyunu soruları evet hayir sorulari evet hayırlı sorular evet hayır oyunu zor sorular evet hayır oyunu evet hayır falı evet yada hayır lı sorular sorularınız evet hayır evet hayır oyunu fali evet hayir oyunu sorulari sorulara evet hayır evet hayır sorusu evet hayıe sorusu evet hayır oyunun sorularını indir en güzel evet hayır soruları
Hayır Bey: Hayır Bey (ö. 1522), Mısır Memlük Devleti'nin son dönemindeki beylerdendir. Gerçek adı Hayrabay'dır.
Hayır kurumu: Hayır kurumu, ihtiyaç sahiplerine yardım etmek amacıyla kurulmuş, kâr amacı gütmeyen kuruluş. Bir hayır kurumu tarafından ya da hayırseverler tarafından halkın ücretsiz olarak yararlanması için yaptırılan çeşme, okul, hastane gibi yapılara hayrat denir.
Hayırseverlik: Hayırseverlik İngilizce karşılığı philanthropy olan bu terimin Türkçe'deki karşılığı hayırseverlik olmakla birlikte, kelimenin tam anlamını karşılamamaktadır.
Hayırbey, Sivas: Hayırbey, Sivas ilinin Merkez ilçesine bağlı bir köydür.
Oyunun Kuralı (anlam ayrımı): * Oyunun Kuralı (film, 1939), Jean Renoir'ın yönettiği 1939 yapımı Fransız filmi. Özgün adı La Règle du Jeu.
Oyunun Kuralı (film, 1939): Oyunun Kuralı 1939 Fransa yapımı komedi filmdir. Filmin açılış yazılarında da belirtildiği gibi bir dramatik fantezi filmidir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir