Facebook Oturumu Sürekli Açık Tut Kapatma

Sponsorlu Bağlantılar
ama bekliyorum bir hemen selam Facebook Oturumu Sürekli Açık Tut Kapatma Facebook Oturumu Sürekli Açık Tut facebook oturumu sürekli açık tut nasıl kapatılır ..Facebook Hesabı Neden Hep Açık?

Selam arkadaşlar,
facebook hesabımda oturumum sürekli açık,
facebook’a girdigimde şifremi yazmadan profilim direk açılıyor,bilerek yapmadım nasıl olduysa?
Bu 2.oldu daha öncede bir kere olmuştu ama nasıl olduysa bir yerde bu sayfanın sadece üst kısmı karşıma çıkmıştı bende hemen tik işaretini kaldırıp düzeltmiştim.
Bu sayfayı nerden,nasıl açıp ta tik işaretini kaldırabilirim.
Lütfen,yardımlarınızı bekliyorum,yardım edene ++++ rep
Şimdiden teşekkürler…

Etiketler:facebook oturumu sürekli açık tut nasıl kapatılır facebook oturumu sürekli açık tut kapatma facebook oturumu sürekli açık tut facebook hep açık facebook oturumu sürekli açık tutu iptal facebook açık kalıyor facebook şifremi kaydetti nasıl silebilirim facebook sürekli açık kalıyor facebook hep açık kalıyor facebookta oturumu sürekli açık tut oturumu sürekli açık tut facebook facebook hesabım sürekli açık facebook direk açılıyor facebook hesabım açık kalıyor face hesabım sürekli online neden face adresimi şifremi kaydeti açık kalıyor nasıl silebilirim facebook ta oturumu sürekli açık tut facebook oturumu sürekli açık tut iptal etme oturumu sürekli açık tut facebookta oturumu sürekli açık tut nasıl iptal
The Social Network Song: The Social Network Song (Türkçe: Sosyal Ağ Şarkısı) ya da orijinal adıyla Facebook Uh, Oh, Oh, Valentina Monetta tarafından seslendirilen, 2012 Eurovision Şarkı Yarışması'nda San Marino'yu temsil edeceği açıklanan şarkıdır.
Süreklilik: İki topolojik uzay arasındaki bir f gönderiminin, bir anlamda, "atlamasız" olma durumudur. Tek değişkenli gerçel fonksiyonlar için, "grafiğini el kaldırmadan çizebilme" şartının soyutlanmasıyla ulaşılmış bir kavramdır.
Sürekli olasılık dağılımları: Olasılık kuramı içinde bir olasılık dağılımı, eğer yığmalı dağılım fonksiyonu bir sürekli fonksiyon ise dağılım da sürekli olarak anılır.
Sürekli Aydınlık İçin Bir Dakika Karanlık Eylemi: Sürekli Aydınlık İçin Bir Dakika Karanlık Eylemi, 1 Şubat 1997'de Avukat Ergin Cinmen ve Sürekli Aydınlık İçin Yurttaş Girişimi öncülüğünde başlatılan sivil itaatsizlik eylemidir.
Sürekli Dizi: Sürekli Dizi (Özgün adı: Regular Show), J. G. Quintel tarafından yapılmış ABD çizgi dizisi. İlk gösterimini ABD'de Cartoon Network'te 6 Eylül 2010 tarihinde yapmıştır.
Süreklilik hipotezi: Bütün sonsuzlar eşit değildir. 19. yüzyılın sonunda Alman matematikçi Georg Cantor'un ispatından beri gerçel sayılar'ın sayısının doğal sayılar'ınkinden fazla olduğu biliniyor.
Açık yıldız kümesi: Açık yıldız kümesi veya kısaca açık küme, aynı dev moleküler buluttan meydana gelmiş birkaç bin yıldızdan oluşan bir yıldız grubuna verilen isimdir.
Açık kaynak: Açık kaynak yazılım (İngilizce: open-source software) veya açık kaynaklı yazılım veya kaynağı açık yazılım, kaynak kodu isteyen herkese açık olan yazılımlardır.
Açık tohumlular: Açık tohumlular (pinophyta), çoğunlukla ağaç ya da ağaççık, seyrek de olsa çalı biçiminde olan bitkileri kapsayan taksonomik grup.
Açık Radyo: Açık Radyo, İstanbul ve çevresine yayın yapan bölgesel bir radyo istasyonudur. Genel olarak dünya müzikleri, caz, geleneksel Türk müziği çalınmaktadır.

Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir