Facebookta Paylaştığım Videolar Anasayfada Görünmüyor

Sponsorlu Bağlantılar
anasayfa belki bende daha fazla diye durum facebook gibi hemen kendi ki sol videolar yan Facebookta Paylaştığım Videolar Anasayfada Görünmüyor Facebook Paylaştığım Videolar Anasayfada Gözükmüyor paylaştığım videolar anasayfada görünmüyor faceboo..Facebook’ta Paylaştığım Videolar Gözükmüyor.

Ben sorunu şu şekilde çözdüm :

UYGULAMA AYARLARI / BAĞLANTILAR / AYARLARI DÜZENLE / OTOMATİK OLARAK İZİN VER

Alternatif Çözümler :

1- “Ayarlardan Uygulama Ayarlarına Girin.Bağlantılar Kısmının Karşısındaki ”Ayarları Düzenle” Seçeneğine Tıklayın.Açılan Pencerede ”Duvar” Sekmesinde Bulunan Seçeneklerden En Alttakini İşaretleyin Ve Bu Seçeneğin Şıklarındaki ”Tam” Olanı Seçtikden Sonra Tamam’a Tıklayın”

2- “arkadaşım benimde olmuyodu kendim buldum nasıl yapılcağıda : ayarlar- uygulama ayarları -bağlantıları bul ordan ayarları düzenle de sonrada ordaki üst sekmelerin hepsini aç ve hepsine tik işareti at olur …”

Not: Sorununuzu bu şekilde çözemediyseniz Facebook Yardım Merkezi ne yazın.

Facebookta’ta Profilde Paylaşılanların Ansayfada Çıkmaması Sorununun Çözümü

Facebookta’ta Profilde Paylaşılanların Ansayfada Çıkmaması Sorununun Çözümü
Profilde Paylaştıklarım Anasayfada Çıkmıyor – Duvarımda Paylaştıklarım Anasayfada Gözükmüyor – Paylaştığım Videolar Anasayfada Görünmüyor

Sorun :

Son zamanlarda Facebook’un kendini geliştirmesiyle ortaya çıkan bir sorun, herkesin başını ağırtıyor. Profilde paylaşılanlar Anasayfaya gönderilmiyordu.
Bu sorunu bende yaşıyordum ve kendi çözümümü paylaşıyorum belki faydası olur.

Açıklama :

Anasayfada Ekranın sol üst tarafında Haber Kaynağı, Sayfalar, Durum Güncellemeler,Fotoğraflar, Bağlantılar ve Daha fazla Olmak üzere 6 ana sekme bulunuyor.
Bunlar Anasayfa da paylaşılan bağlantıların kategoriler halinde toplanmasıdır.
Her bir sekmeye tıkladığınızda o kategori ile ilgili paylaşılanları görürsünüz.
Resimde ki gibi ;

Çözüm :

Haber kaynağı sekmesine tıkladığınızda, (değiştirmediyseniz seçili olan sekmedir) hemen yan tarafında Canlı haberleri gör diye bağlantı çıkıyor ve yanında ne kadar Canlı haberimiz birikmiş yazıyor. Benim 10 tane birikmiş.
Resimde ki gibi ;

Canlı Haberleri Gör bağlantısına tkladığımızda, duvarımızda paylaştıklarımız Anasayfada görünecektir.

Etiketler:paylaştığım videolar anasayfada görünmüyor facebookta paylaştığım videolar anasayfada görünmüyor facebook paylaştığım videolar anasayfada gözükmüyor facebookta paylaştığım videolar gözükmüyor facebookta paylaştığım videolar görünmüyor sayfada paylaştıklarım anasayfada cıkmıyor facebookta paylaştığım şeyler gözükmüyor facede paylaştıklarım görünmüyor facebookta paylaştığım video gözükmüyor facebookta paylaştıklarım görünmüyor facebookta paylaştığım videolar facebookta paylaştıgım videolar gözükmüyor facebookta paylaştığım videolar anasayfada gözükmüyor facebookta videolarım görünmüyor facebook paylaştığım videolar gözükmüyor facebook paylaştıklarım gözükmüyor facebook sayfada paylaştığım paylaştığım video link olarak facebookta paylaştığım videolar görünmüyor arkadaşlar paylaştıklarım görünmüyor

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir