Faruk Tınaz-sar Beni Şarkı Sözleri

Sponsorlu Bağlantılar
ahhhhhhhh beni benim bir burda daha hep seni bekliyorum seviyorum tek umut yar Faruk Tınaz-sar Beni Şarkı Sözleri Faruk Tinaz Ateşlerde Yaniyorum gelmezsen gidiyorum faruk tınaz-sar beni şarkı söz..Sar Beni – Faruk Tınaz

Sar Beni – Faruk Tınaz

Sar beni

Ahhhhhhhh ateşlerde yanıyorum
Gelllllll gelmezsen gidiyorum

Yoksa ben bir hayırsızmı seviyorum
Sana söyleyecek sözüm kalmadı dilimde

Gel al beni üzme yar beni umut içinde
Tek sen varsın sen baharsın benim içimde

Gel sar beni üzme yar beni uyut dizinde
Hep sen varsın sen baharsın benim içimde

Ahhhhhhhh nöbetlerde bekliyorum
Gelllllll gelmezsen gidiyorum

Çünki ben burda seni bekliyorum
Daha dayanacak gücüm kalmadı dizimde

Gel al beni üzme yar beni umut içinde
Tek sen varsın sen baharsın benim içimde

Gel sar beni üzme yar beni uyut dizinde ) 3
Hep sen varsın sen baharsın benim içimde )

Etiketler:gelmezsen gidiyorum faruk tınaz-sar beni şarkı sözleri faruk tinaz ateşlerde yaniyorum faruk tınaz şarkı sözleri sar beni faruk tınaz şarkı sözü faruk tınaz gel ateşlerde faruk tınaz sar beni indir Faruk tınaz gel albeni dinle faruk tınaz ateslerde yanıyorum faruk tınaz dizinde uyut faruk tınaz sen baharsın faruk tınaz ateşlerde yanıyorum sözleri tek sen varsın sen baharsın sar beni faruk tinaz şarkı sözleri üzme yar beni uyut dizinde yoksa ben bir hayırsızmı seviyorum faruk tınaz sar beni sözleri yoksa ben hayırsızmı seviyorum faruk tınaz gel sar beni üzme yar beni şarkı sözü faruk tinaz sar beni sözleri
Faruk Nafiz Çamlıbel: Faruk Nafiz Çamlıbel (18 Mayıs 1898, İstanbul – 8 Kasım 1973, İstanbul), Türk şair, siyasetçi, öğretmen.
Faruk Ilgaz: Faruk Ilgaz (d. 1922) Türk spor adamı.
Faruk Nafız Özak: Faruk Nafız Özak 59. ve 60. Hükümet Bayındırlık ve İskân Bakanı, TBMM 22., 23.ve 24. Dönem Ak Parti Trabzon milletvekillerinden, öncesinde de Trabzonspor'da başarılı bir kariyer yapmış bir futbolcudur.
Faruk Gürler: Ömer Faruk Gürler, (d. 1913 İstanbul, ö. 23 Ağustos 1975). Türk Silahlı Kuvvetleri'nin 15. Genelkurmay Başkanı'dır.
Faruk Aksoy: Faruk Aksoy (d. 1964, İstanbul)
Şarkıcı: Şarkıcı, sesini şarkı söylemek veya diğer enstrümanların da yer aldığı bir müzik eserine eşlik etmek için kullanan müzisyen.
Şarkışla: Şarkışla, Sivas ilinin bir ilçesidir.
Söz yazarı: Söz yazarı veya güftekâr, kendi veya başkasının söyleyeceği şarkıların sözlerini yazan kişi.
Sarkıt: Sarkıt, (Yunanca'da stalaktos (Σταλακτίτης) "damlama, damlamış" kökünden gelen, genellikle damlataş mağaraları olarak da adlandırılan mağaralarda, mağara tavanından aşağıya doğru sarkan şekillere denir.
Sözlerim Silahım: Sagopa Kajmer'in Silahsız Kuvvet mahlasını kullandığı sıralarda çıkardığı ilk albüm. Sanatçının Silahsız Kuvvet serüveninde 2. ve son albümü ise İhtiyar Heyetidir.
Sözlerimi Geri Alamam: Bulutsuzluk Özlemi'nin 2004 yılında verdiği bir konserin kaydı olan konser albümü Bulutsuzluk Senfoni'nin en çok ses getiren aynı zamanda grubun en bilinen parçalarındandır.Grubun bazı konserlerinde şarkıya Şebnem Ferah da eşlik etmiştir.Şarkının söz ve müziği Nejat Yavaşoğulları'na aittir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir