Fatih Terim Komik

Sponsorlu Bağlantılar
adnan polat ama biter bu cimbom daki espri federasyon futbolcular galatasaray kale nisan rap sesli Fatih Terim Komik Ezik Gs galatasaray komik fatih terim komik ezik gs ezik g..Komik Futbolcular =))
Beyendiyseniz lütfen +Rap :)

Ant! Gs..


Komik Galatasaray Görüntüleri.

:)

Cimbom Malbora!! [kıs Kıs Kıs :)]

:muha::muha::muha:

Gs İle İlgili Espriler


Temel yolda yürürken muz kabuğu görmüş.. “Eyvaaaah!!” demiş, ”Yine düşeceğim!”

Adnan Polat ajandasına bakmış, 9 Kasım, Fenerbahçe – Galatasaray, Kadıköy yazıyormuş..

“Eyvaaaah!!” demiş, ”Yine yenileceğiz”

Fenerbahçeli taraftar sesli düşünüyormuş: “Galatasaray’a kötü durumda yakalandık, 6 Kasım’ın intikamı için oynamasınlar?”

Galatasaraylı taraftar sesli düşünüyormuş: “Ben bu maçı 9 Kasım’a alan Federasyon’a ne diyeyim? İnşallah 6 Kasım’daki gibi tarihle uyum sağlayıp, 9-0 yenilmeyiz”

Galatasaray seneye kalecisiz oynayacakmış. Nasıl olsa kale direkleri daha çok kurtarıyor.”
• “Kadıköy kaplanı 6+4=Mondrag10.”
• “Cimbom Federasyona başvurmuş. Seneye Galatasaray kalesine 6 direk zorunluluğu getirilecekmiş.”
• “Derbi biter, derdi Galatasaray’a kalır.”
• “Aslında sadece 23 Nisan günü koltuğa çocuk oturtulur ama Fenerbahçe insaflı çıktı. Tüm 23 Nisan haftası boyunca koltuğu Cimbomlu çocuklara bıraktı.”
• “İtiraz ediyoruz. Galatasaray 11 yabancıyla oynadı. 4-0 olunca takımın tamamı futbola yabancılaştı.

Espri İçindir.Gülmek İçindir.Lütfen Yanlış Anlamayınız.

Etiketler:galatasaray komik fatih terim komik ezik gs ezik galatasaray komik galatasaray komik komik galatasaray resmi komik resimler sabri sarıoğlu sabri sarıoğlu komik fotolar gs kömik fotoları komik fotolar galatasaray sabri galatasaray komik görüntüleri sabri sarıoğlu fatih terim komik resimleri gs komik fotolar komık fatıh terım sabri sarıoğlu komik gs nın komık goruntulerı gs ezik
II. Mehmed: II. Mehmed veya Fatih Sultan Mehmed, (Osmanlı Türkçesi:محمد بن مراد خان, Meḥemmed b. Murād Ḫān) (30 Mart 1432 – 3 Mayıs 1481) yedinci Osmanlı padişahı.
Fatih, İstanbul: Fatih, Tarihi yarımada (Suriçi) denen İstanbul şehrinin kurulduğu ve geliştiği bölgenin tamamını kaplayan ve İstanbul'un merkezi sayılan ilçe.
Fatih Terim: Fatih Terim (d. 4 Eylül 1953, Adana), defans mevkiinde oynayan "İmparator" lakaplı ve Commendatore unvanlı Türk teknik direktör ve eski futbolcu. Galatasaray teknik direktörü.
Fatih Karagümrük SK: Fatih Karagümrük 1926 yılının ilkbaharında Muhtar Bey ve arkadaşlarının gayretleri ile Acıçeşme ve Karagümrük Gençleri takımlarının birleşmesiyle, "Karagümrük İdman Yurdu" adıyla kurulmuştur.
Terimbilim: Terimbilim (terminoloji), genel anlamda terimler ve onların kullanımıyla ilgili bir bilim dalıdır ki, bu terimler araştırmaya dayalı özellikli (spesifik) metinlerde geçen (basit) sözcükler veya birleşik sözcükler şeklindedir.
Terim testi: Matematikte terim testi, ıraksaklık testi veya ıraksaklık için n'inci terim testi bir sonsuz serinin ıraksaklığını belirlemenin basit bir yöntemidir:
Terim (anlam ayrımı): * Terim - Dilbilim
Terimi yeniden yazma: Terimi yeniden yazma , Matematik, bilişim biliminin bir dalı olan evrensel cebir de iki terimin eşit olduğunu ya da olmadığını ispat etmek için kullanılan bir hesap tekniği.
Komedi: Komedi veya güldürü'nün klasik (komedi tiyatrosu) ve popüler (güldürme amaçlı espri) olmak üzere izlediği yolları vardır.
Komik Balık (Balık Oltası): Komik Balık (İngilizce: Funny Fish), Balık Oltası'nın 5. bölümünün 2. yarısıdır. ABD'de 27 Kasım 2010'da, Türkiye'de ise 19 Mart'ta Başarısız Balık'tan önce yayınlandı.

Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir