Fb Li Güzel Kız Fotosu

cevap diye okul peki sinirli zaman Fb Li Güzel Kız Fotosu Gsli-kız-resmi bjk li bebek profil resimleri fb li güzel kız foto..Fbli Öğretmen Bjkli Küçük Kız

Bir ana okul da öğretmen kendisinin Fenerbahçeli (Yani EZİK) olduğunu övünerek açıklamış ve büyük bir heyecanla çoğunluğu 4 yaşındaki çocuklara, aralarındaki Fenerbahçeli taraftarlarının ellerini kaldırmalarını söylemiş.

Taraftar kelimesinin ne olduğunu bilemeyen, fakat çok sevdikleri Öğretmenleri gibi olmak isteyen ufaklılar zıpkın gibi kollarını kaldırmışlar hemen, küçük bir kız hariç.

Öğretmen Aslıhan’a neden diğerlerinden farklı olmak istediğini sormuş. “Ben Fenerbahçeli değilim de ondan”, diye cevap vermiş.

Öğretmen, biraz sinirli,”Peki sen nesin o zaman?” diye sormuş.”Beşiktaşlıyım ben”,demiş küçük kız gururla.

Öğretmen, biraz daha sinirlenerek, Zeynep’e neden Beşiktaş’ı tuttuğunu sormuş. “Benim annem de, babam da,sülalem de Beşiktaşlı; diye cevap vermiş gururla.

Öğretmen Artık epey kızmış, yanakları al al olmuş ve dayanamayarak,

“Böyle saçma Bir sebep olmaz, bir düşün bakalım, annenle baban birer geri zekalı olsalardı, sen ne olurdun?”

Küçük kız önce duraklar, sonra gülümseyerek cevap verir;

“Tabii ki Fenerbahçeli” :brv

Etiketler:bjk li bebek profil resimleri fb li güzel kız fotosu gsli-kız-resmi küçük bjklı kızlar bjkli bebek izmit ligüzel kızlar fbli kız ve gsli kızların fotoları fb li genç kızlar bjkli kızlar resimleri bjkli kiz resmi küçük kız profil resimleri fenerbahçeli küçük kız fotoları bjk lı ve fb lı cocuk resmı fb li kız fotoları bjk li kızlar bjkli bayan resimleri fb li kız
Güzel Sanatlar Akademisi: * İstanbul Devlet Güzel Sanatlar Akademisi
Güzel sanatlar: Güzel sanatlar, güzellik ve zevkle ilgilenen sanatlar için kullanılır. Bu terim ilk defa Fransızcada beaux arts olarak, resim, heykel, baskı gibi görsel sanatları tanımlamak için bulunmuştur.
Güzelyurt İlçesi: Güzelyurt İlçesi, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nin 5 ilçesinden biri. Yönetim merkezi Güzelyurt'tur. Yüzölçümü 381 kilometrekaredir (284.969 dönüm).
Güzelyurt, Kıbrıs: Güzelyurt (Yunanca: Μόρφου, İngilizce: Morphou, eski ad: Omorfo), Kıbrıs Adası'nda bir kent. Kıbrıs Cumhuriyeti'nin dördüncü büyük ilçesi.
Güzelyurt, Aksaray: Güzelyurt, Aksaray'ın ilçesi. Aksaray merkeze 45 km, Ihlara vadisine ise 15 km. uzaklıktadır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir