Felipe Melo Ve Eşi

Sponsorlu Bağlantılar
bir dubai felipe melo giden istanbul tatil twitter Felipe Melo Ve Eşi Melo Nun Karısı melonun karısı felipe melo ve eşi melo nun karısı ..Melo’nun Aile Saadeti

Noel tatilini İstanbul’da geçirmeyi planlamasına rağmen sürpriz bir kararla Dubai’ye giden Felipe Melo, tatil fotoğraflarını kendine ait twitter hesabından paylaşmaya devam ediyor.


Pitbull lakaplı başarılı oyuncu, son olarak ailesiyle beraber gittiği otelin içindeki akvaryumu taraftarlara da gösterdi. Brezilyalı yıldız, fotoğrafın altına “Dubai’de otelin içinde akvaryum, tatil çok güzel” yazmayı da ihmal etmedi. Melo, koluna yaptırdığı Aslan dövmesiyle de gündeme oturmuştu.

Etiketler:melonun karısı felipe melo ve eşi melo nun karısı melonun eşi felipe melo wife felipe melonun karısı felipe melo karısı melo nun eşi melo ve eşi felipe melo nun karısı felipe melo eşi melo ve karısı felipe melonun eşi felipe melo ve karısı melo nun karısının adı melo nun çocuğu felipe melo nun eşi melo karısı felipe melo karisi felipe melo nun karısının adı
Felipe Massa: Felipe Massa (d. 25 Nisan 1981) İtalyan Ferrari takımı adına yarışan Brezilyalı F1 pilotudur. 1.66 m boyunda ve 59 kg ağırlığında olan Massa, yarış pilotluğuna karting yarışlarıyla başladı. 1999 yılında Formula Chevrolet Şampiyonası'nda 5. oldu ve ertesi yıl da Formula Renault Şampiyonası'nı kazandı. 2001 yılında ise Avrupa F3000 Şampiyonası'nı kazandı. Aynı yıl Sauber takımı ile Mugello'daki test sürüşlerine katıldı. 2002 yılında ise Sauber takımının F1 pilotluğunu yaparak F1'e başladı. O sezonki en iyi derecesi beşincilikti. 2003 yılını Ferrari'nin test pilotu olarak geçirdi. 2004 ve 2005 yıllarında da Sauber takımının F1 pilotluğunu yaptı. 2004'teki en iyi derecesi dördüncülük,2005'teki en iyi derecesi ise onüçüncülüktü. 2006 yılında İtalyan Ferrari takımına transfer oldu. Kariyerindeki ilk birinciliğini 27 Ağustos 2006 tarihinde yapılan Türkiye Grand Prix'inde elde etti. İstanbul Park'ta yapılan bu yarışı Massa, pole pozisyonu almasının da avantajıyla büyük bir rahatlıkla kazandı.26 Ağustos 2007 tarihinde İstanbul Grand Prix'ini de birincilikle tamamlayarak İstanbul'da double yaptı. 11 Mayıs 2008 tarihinde İstanbul Grand Prix' ini de birincilikle tamamlayarak İstanbul' da hattrick yaptı.
Felipe Melo: Felipe Melo de Carvalho (d. 26 Haziran 1983; Volta Redonda), Brezilyalı futbolcu.
Felipe Reyes: Felipe Reyes Cabanas (d. 16 Mart 1980, Córdoba, İspanya), İspanyol basketbolcu. Ağabeyi Alfonso aynı zamanda eski bir profesyonel basketbolcuydu.
Felipe Loureiro: Felipe (tam adı Felipe Jorge Loureiro) (d. 2 Eylül 1977, Rio de Janeiro, Brezilya) Brezilyalı orta saha oyuncusu.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir