Fenerium Viyana

Sponsorlu Bağlantılar
bayan bayi fenerium genel ilk ilkbahar mankenler nda nde richmound Fenerium Viyana Viyana Fenerium fenerium ürünleri fenerium viyana viyana fenerium ..Fenerium Ürünleri Göz Kamaştırdı!

Fenerium ürünleri göz kamaştırdı!

Fenerbahçe’nin kış ve 2009 yazıyla ilgili lisanslı ürünleri Kuşadası’nda düzenlenen toplantı ile bayilere tanıtıldı. Kuşadası Pamucak’taki Richmound Efes Oteli’nde gerçekleştirilen 2. Bayi ve Satış toplantısına Türkiye genelindeki 64 Fenerium bayisi katıldı.

Fenerium 2008 yılı 2. Bayii ve Satış toplantısı Fenerium Genel Müdürü Bahadır Türkay’ın açılış konuşmasıyla başladı. Türkay, 4 gün sürecek olan toplantı sırasında 2008-2009 sonbahar-kış kreasyonu ile 2009 ilkbahar-yaz kreasyonlarının oluşan toplam 280 ürünün bayilere tanıtılacağını söyledi. Bayilerin beğenisine göre üretim gerçekleştireceklerini anlatan Türkay, toplantıya 19 lisanslı üretici firmanın da katıldığına dikkat çekti.

Toplantının ilk gününde 200-2009 sonbahar-kış sezonunda piyasaya sürülecek olan Fenerium ürünleri bayan ve erkek mankenler tarafından bayilere tanıtıldı. Cuma günü gerçekleştirilecek olan defilede ise Fenerium’un 2009 yılı ilkbahar-yaz kreasyonlarının defileyle tanıtımı yapılacak.

Etiketler:fenerium ürünleri fenerium viyana viyana fenerium efes pamucak kuşadası pamucak kuşadası fenerium feneriu m fenerıum fenerium kusadasi fenerıum yeni ürünler fenerium ürünleri yeni sezon fenerium kuşadası
Viyana Kongresi: Viyana Kongresi Napolyon Savaşları sonunda Fransız Orduları’nın Koalisyon Orduları tarafından tümüyle yenilgiye uğratılmasının ardından, Avrupa’daki sınırları ve güçler dengesini yeniden belirlemeye yönelik kararlar almak üzere toplanmış olan kongredir.
Viyana Üniversitesi: 1365 yılında Herzog Rudolf IV. tarafından kurulan Viyana Üniversitesi (Latince adı; Alma Mater Rudolphina) , Alman Dil ve Kültür coğrafyasının en eski ve 71.000 öğrencisi ve 8.000 çalışanı (bunlardan 6000 i bilim adamı) ile Avusturya´nın olduğu gibi Orta Avrupa´nın da en büyük üniversitesidir ve günümüze kadar yapılmış olan dünyanın en iyi üniversite sıralamalarında hep üst sıralarda yer almıştır.
Viyana Teknik Üniversitesi: Viyana Teknik Üniversitesi (Technische Universität Wien, TU Wien, Vienna University of Technology), 1815 yılında kurulmus
Viyana Filarmoni Orkestrası: [[Dosya:Musikverein Goldener Saal.jpg|thumb|400px|Viyana Filarmoni Orkestrası Altın Salon, Viyana, Avusturya [http://www.wienerphilharmoniker.at/ Viyana Filarmoni Orkestrası web sitesi] Kurucusu: Carl Otto Nicolai ]]

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir