Ferman Ölmem Kimseye Sözleri

Sponsorlu Bağlantılar
almak burda eski gibi senin yeni Ferman Ölmem Kimseye Sözleri Ferman Ölmem Hiç Kimseye Sözleri ferman olmem hic kimseye sarki sozu ferman ölmem k..Çilekeş Feat. Ferman -senin Gibi(yeni Yılda Cıkardıklarından Bır Sarkı)

İşte Sarkı sozu burda

küçük 1 an için
ait olmak için
eski aşklar gibi
kapında…
yalnız 1 gün için
nefes almak için
kanarken avuçlarım
karşında…
üzerimde sevdiğin mavi elbisem
sensiz geçirdiğim günlerden
senin gibi
beni kimse sevmedi
dönmedin
gittiğin yerden geri
senin gibi
beni kimse sevmedi
bekledim
gittiğin günden beri

Etiketler:ferman olmem hic kimseye sarki sozu ferman ölmem kimseye sözleri ferman ölmem hiç kimseye sözleri ölmem hiç kimseye sözleri ferman ölmem hic kimseye.sarki sözü ölmem hic kimse icin ferman sarki sözü ferman ölmem hic kimseye sarki sözü boxça senin gibi beni kimse sevmedi ferman ölmem hic kimseye sarki sözu olmem hic kimseye sarki sozu ferman - ölmem hiç kimseye söz olmem hic kimseye sarki sozleri ferman - ölmem hiç kimseye indir senin gibi beni kimse sevmedi şarkı sözleri senin gibi beni kimse sevmedi dinle cilekes ferman akgül senin gibi sarki sözleri
Fermantasyon: Mayalanma ya da fermantasyon, bir maddenin bakteriler, mantarlar ve diğer mikroorganizmalar aracılığıyla, genellikle ısı vererek ve köpürerek kimyasal olarak çürümesi olayıdır.
Ferman Akgül: İbrahim Ferman Akgül (25 Aralık 1979, Ankara), Türk rock grubu maNga'nın solisti. Aynı zamanda grup için şarkılar yazmakta ve bestelemektedir.
Fermanagh Kontluğu: |-
Fermat'nın son teoremi: Fransız matematikçi Pierre de Fermat'nın 17. yüzyılda öne sürdüğü fakat kanıtı ancak 1994 yılında İngiliz matematikçi Andrew Wiles tarafından verilen teoremdir.
Sözlerim Silahım: Sagopa Kajmer'in Silahsız Kuvvet mahlasını kullandığı sıralarda çıkardığı ilk albüm. Sanatçının Silahsız Kuvvet serüveninde 2. ve son albümü ise İhtiyar Heyetidir.
Sözlerimi Geri Alamam: Bulutsuzluk Özlemi'nin 2004 yılında verdiği bir konserin kaydı olan konser albümü Bulutsuzluk Senfoni'nin en çok ses getiren aynı zamanda grubun en bilinen parçalarındandır.Grubun bazı konserlerinde şarkıya Şebnem Ferah da eşlik etmiştir.Şarkının söz ve müziği Nejat Yavaşoğulları'na aittir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir