Fifa 2008 Futbol Ateşi Transfer Yaması

Sponsorlu Bağlantılar
ali sami yen avni aker bursa c program denizli fifa 08 fifa 2008 fifa soccer fifa soccer 08 galatasaray golu hakan balta kamil lig nonda ordan oyuncu patchi yama yok Fifa 2008 Futbol Ateşi Transfer Yaması Fifa 08 Güneş Işığı fifa 2008 futbol ateşi fifa 2008 futbol ateşi tran..> Fifa 2oo8 Resmi Yama-[transferler Yaması]

Bazı arkadaşların devamlı Beşiktaş’ta Serdar Özkan yok. Galatasaray’da Nonda veya Hakan Balta yok gibi yakınmalarına çözüm için resmi patchi indirmelerini tavsiye ediyorum.

Kurduktan sonra
Reset My Squads’a girin ordan Orjinal My Squads sonra da Uptated Online Squads’ı secmenız yeterlı Olucaktır…

Download
RapidShare: 1-Click Webhosting

nondanın golu

Fifa 2008 Yamaları

FIFA 08 14 Adet Türkiye Stadyumu –

Stadyumlar:

Ali sami yen stadyumu
Ankara 19 mayıs stadyumu
Gaziantep kamil ocak stadyumu
Avni aker stadyumu
Bursa atatürk stadyumu
Denizli atatürk stadyumu
İnönü stadyumu
Kayseri atatürk stadyumu
Şükrü saraçoğlu stadyumu
Sivas 4 eylül stadyumu
Rize atatürk stadyumu
Manisa 19 mayıs stadyumu
Konya atatürk stadyumu
İzmir atatürk stadyumu (türkiye kupası final maçları bu stadyumda)

Uyarı:
Yükleme yapmadan önce “FIFA 08datacmn” içindeki “fifa.db” dosyasının yedeğini alınız. Şayet stadyumları silmek isterseniz yediğini aldığınız “fifa.db” dosyasını “FIFA 08datacmn” içine kopyalayınız

Kurulum:
Dosyaları “FIFA 08″ klasörüne açınız. Tümüne evet butonuna basınız.

http://rapidshare.com/files/60345188/tsl_stadyumlari.rar

FIFA 08 Unlocker –

Bu Ufak Yamacık Sayesinde Oyunda Kilitli Tüm Nesneler Açılacaktır.

Rar”dan Çıkan “A. Profiles” Klasörünü “BelgelerimFIFA 08″ Klasörüne Kopyalamanız Yeterlidir
http://rapidshare.com/files/58761540/FIFA_08_Unlocker.rar

FİFA 2008 Türkçe Yama –

FIFA Soccer 08 kapsamında tam olarak 620 lisanslı takım, 30 resmi lig ve 15.000’den fazla lisanslı oyuncu bulunmaktadır. Bu yama FIFA 08 Oyununuzu %40 Oranında Turkce Yapacaktır.

Yamanın Kurulumu:

Yamayı kurmaya başlamadan önce Fifa 2008 oyununu tamamen kapatmalısınız. Programın arka planda çalışmadığından emin olmalısınız. Yamayı Fifa08 oyununu kurdugunuz dizine kurmalısınız. Varsayılan olarak bu yama “C:Program FilesEA SPORTSFIFA 08″ klasörüne kurulacaktır. Eğer siz proğramı farklı bir klasöre kurmuşsanız, yamanın kurulumu sırasında Gözat… butonuna tıklayarak oyunu kurduğunuz dizini seçiniz ve kurulumu tamamlayınız.

Not: Her ihtimale karşı “C:Program FilesEA SPORTSFIFA 08data” klasörünün bir yedeğini almanızı öneriyoruz. Eğer yamadan memnun kalmazsanız tekrar eski haline döndürebilmek için bu yedeğe ihtiyacınız olacaktır.

http://rapidshare.com/files/58595104/fifa08_tr_yama_v0.1_-_fifa08tr.exe

Etiketler:fifa 2008 futbol ateşi fifa 2008 futbol ateşi transfer yaması fifa 08 güneş ışığı futbol ateşi fifa 08 yaması hakan ayaş fi fifa 2008 transfer yaması nereye kurulur fifa 08 futbol ateşi yaması indir hakan ayaş fifa 2007 transfer yama fifa 2008 futbol ateşi trasfer yaması fifa 2008 transfer yaması
Futbol Yazarları Derneği Yılın Futbolcusu: Futbol Yazarları Derneği Yılın Futbolcusu Ödülü (İngilizce:Football Writers' Association Footballer of the Year ya da FWA Footballer of the Year) İngiliz futbolunda sezonun en iyi oyuncusu olarak kararlaştırılan futbolcuya verilen ödüldür.
Futbol oyunu: Futbol oyunları, bilgisayar ya da diğer konsollar üzerinden futbolu oynayabilmeyi sağlar ve futbol oyunları genelde her sene çıkarılır.
Futbol Smart: Futbol Smart, D-Smart'ın yayına soktuğu futbol kanalı. Kanal, D-Smart 43. kanaldan yayın yaptı. Galatasaray, Fenerbahçe, Beşiktaş ve Trabzonspor'un yurt içi ve dışında yapacağı tüm özel maçlar ve ayrıca Galatasaray'ın UEFA Kupası'nda çeyrek finale kadar olan ve Şampiyonlar Ligi'ndeki tüm maçlarını banttan yayınladı.
Futbol derbileri listesi: Dünya çapında önemli futbol rekabetleri bulunmaktadır. Özellikle 1980'li yıllara kadar İngiltere'de aynı şehrin takımları arasında yapılan karşılaşmalara "Derby" Türkçe "derbi" adı verilirdi. Ancak gelişen ekonomik şartlar ve futbolun endüstrileşmesi sonucu artık derbi kavramı da genişlemiştir. Günümüzde "derbi" aynı şehrin takımları arasında oynanan karşılaşmalar dışında tarihi geçmişi bulunan, ekonomik gücü olan medya he halk desteğine sahip kulüplerin kendi aralarındaki rekabetleri de derbi olarak adlandırılmaktadır.
Ateşi Yakalamak: Ateşi Yakalamak, Yeraltı Günlükleri Serisinin yazarı Suzanne Collins tarafından yazılan bilim kurgu serisi Açlık Oyunları'nın ikinci romanıdır. 2008 yılı bestseller kitabı olan açlık oyunlarının devamı olarak, hikaye Katniss Everdeen ve kurgusal ve fütüristik ülke olan Panem'in hikayesi olarak devam ediyor. Bir önceki romandaki olayların devamı olarak, baskıcı Capitol'a karşı isyan başlamış ve Katniss ve haraç dostu Peeta Mellark Açlık Oyunları'nın özel bir versiyonu için arenaya dönmeye zorlanmışlardır. Kitap 1 Eylül 2009 tarihinde basılmıştır ve arkasından elektronik kitap ve sesli kitapları piyasaya sürülmüştür. Kitabın filmi ise 22 Kasım 2013 tarihinde vizyona girecektir.
Ateş: Ateş veya Od, yüksek sıcaklık ve alev veren hızlı yanma olayı.
Transferaz: Biyokimyada, transferaz, verici bir molekülden alıcı bir moleküle bir fonksiyonel grubu (örneğin bir metil veya fosfat grubunu) aktaran (transfer eden) bir enzimdir.
Transfer baskı: transfer baskıÖzel kâğıt üzereine tatbik edilen boyanın diğer matryaller üstüne ısı ve basınç ile baskı boyanın tatbik edilmesi yöntemidir
Transferans: Transferans, danışan eğer geçmişinde sevgi, cinsellik, saldırganlık, anksiyete ve güceniklik gibi duyguları yoğun yaşamışsa bunları bugüne getirir, yeniden yaşatır ve bunları analiste yükler.
Transfer fiyatlandırması: Transfer fiyatlandırması, ilişkili şirketlerin kendi aralarındaki mal veya hizmet transferlerinde bu ürün veya hizmetler için belirledikleri fiyatlandırma.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir