Fifa 2008 Türkçe Spiker Yaması İndir Gezginler

Sponsorlu Bağlantılar
ali sami yen ankara avni aker bir bursa c program denizli ea sports fifa 08 fifa 2008 fifa soccer fifa soccer 08 haline kamil lig oyuncu profiles sami siz Fifa 2008 Türkçe Spiker Yaması İndir Gezginler Fifa 2008 Demo 3 Büyükler Takım Yaması fifa 2008 stadyum yaması indir gezginler fifa 2008..Fifa 2008 Yamaları

FIFA 08 14 Adet Türkiye Stadyumu –

Stadyumlar:

Ali sami yen stadyumu
Ankara 19 mayıs stadyumu
Gaziantep kamil ocak stadyumu
Avni aker stadyumu
Bursa atatürk stadyumu
Denizli atatürk stadyumu
İnönü stadyumu
Kayseri atatürk stadyumu
Şükrü saraçoğlu stadyumu
Sivas 4 eylül stadyumu
Rize atatürk stadyumu
Manisa 19 mayıs stadyumu
Konya atatürk stadyumu
İzmir atatürk stadyumu (türkiye kupası final maçları bu stadyumda)

Uyarı:
Yükleme yapmadan önce “FIFA 08datacmn” içindeki “fifa.db” dosyasının yedeğini alınız. Şayet stadyumları silmek isterseniz yediğini aldığınız “fifa.db” dosyasını “FIFA 08datacmn” içine kopyalayınız

Kurulum:
Dosyaları “FIFA 08″ klasörüne açınız. Tümüne evet butonuna basınız.

http://rapidshare.com/files/60345188/tsl_stadyumlari.rar

FIFA 08 Unlocker –

Bu Ufak Yamacık Sayesinde Oyunda Kilitli Tüm Nesneler Açılacaktır.

Rar”dan Çıkan “A. Profiles” Klasörünü “BelgelerimFIFA 08″ Klasörüne Kopyalamanız Yeterlidir
http://rapidshare.com/files/58761540/FIFA_08_Unlocker.rar

FİFA 2008 Türkçe Yama –

FIFA Soccer 08 kapsamında tam olarak 620 lisanslı takım, 30 resmi lig ve 15.000’den fazla lisanslı oyuncu bulunmaktadır. Bu yama FIFA 08 Oyununuzu %40 Oranında Turkce Yapacaktır.

Yamanın Kurulumu:

Yamayı kurmaya başlamadan önce Fifa 2008 oyununu tamamen kapatmalısınız. Programın arka planda çalışmadığından emin olmalısınız. Yamayı Fifa08 oyununu kurdugunuz dizine kurmalısınız. Varsayılan olarak bu yama “C:Program FilesEA SPORTSFIFA 08″ klasörüne kurulacaktır. Eğer siz proğramı farklı bir klasöre kurmuşsanız, yamanın kurulumu sırasında Gözat… butonuna tıklayarak oyunu kurduğunuz dizini seçiniz ve kurulumu tamamlayınız.

Not: Her ihtimale karşı “C:Program FilesEA SPORTSFIFA 08data” klasörünün bir yedeğini almanızı öneriyoruz. Eğer yamadan memnun kalmazsanız tekrar eski haline döndürebilmek için bu yedeğe ihtiyacınız olacaktır.

http://rapidshare.com/files/58595104/fifa08_tr_yama_v0.1_-_fifa08tr.exe

Fıfa 08 %100 Türkçe

Tanıtımı :

Üreticinin açıklaması:

FIFA 08 TÜRKÇE YAMA VERSİYON 1.0 – HAKAN AYAŞ
01-MART-2008 CUMARTESİ

Selamlar;
Tanıyanlar tanır geçen sene “FIFA 07 TÜRKÇE YAMA” ile adımı duyurmuştum ve yamam oldukça tutuldu. Bazı yerlerde CD’lere konulmuş, inter cafe gibi yerlerde bilgisayarlarda benim adım geçmiş. Bundan dolayı çok mutlu oldum. Geldik bu seneki yamamıza “FIFA 08 TÜRKÇE YAMA” yine Hakan Ayaş tarafından yine oldukça mükemmel bir yama. Özellikler “YİNE BANA ÖZEL”.

Gelelim özelliklere:

* Menüler,gazeteler %100 Türkçe
* Yönetimden gelen mesajlar Türkçe ve anlaşılır bir dil.
* Takımların kısaltması ayarlı(Gal’saray yerine G.Saray, F’Bahce F.Bahçe gibi.)
* BÜTÜN ÜLKE İSİMLERİ %100 TÜRKÇE (YİNE BANA ÖZEL BİR DÜZEN) Turkey =Türkiye gibi gibi.
* MEVKİLER %100 TÜRKÇE (YİNE BANA ÖZEL) (BKNZ. EKTEKİ DOSYA)

Herşeye rağmen “FIFA 08DataCMNfe” dosyasını yedeğe alın.
Daha yamamın ilk versiyonu bazı eksik ve anlaşılmaz çevirililer olabilir. Malum çeviri programlarıyla çevirdiğim yerler çok saçma olabilir. Fakat kendi İngilizcem ile çevirdiğim yerler oldukça anlaşılır.
Mesela diğer yamalar “Galatasaray FenerbahçeSK’a karşı kazandı” yazar. Fakat ben :”Galatasaray Fenerbahçe ile yaptığı maçı kazandı” gibi çevirdim. %100 Türkçe harfler kullandım. Biliyorum yamamın bazı yerlerini çalan insanlar olacak ve kendi gibi gösterecek. Mevkilerin daha iyi anlaşılabilmesi için ekte bir dosya yayınlıyorum. Herkese iyi günler.

Yamanın Kurulumu:

Yamayı kurmaya başlamadan önce Fifa 2008 oyununu tamamen kapatmalısınız. Programın arka planda çalışmadığından emin olmalısınız. Yamayı Fifa08 oyununu kurdugunuz dizine kurmalısınız. Varsayılan olarak bu yama “C:Program FilesEA SPORTSFIFA 08″ klasörüne kurulacaktır. Eğer siz proğramı farklı bir klasöre kurmuşsanız, yamanın kurulumu sırasında Gözat… butonuna tıklayarak oyunu kurduğunuz dizini seçiniz ve kurulumu tamamlayınız.

Not: Her ihtimale karşı “C:Program FilesEA SPORTSFIFA 08data” klasörünün bir yedeğini almanızı öneriyoruz. Eğer yamadan memnun kalmazsanız tekrar eski haline döndürebilmek için bu yedeğe ihtiyacınız olacaktır.

RapidShare: 1-Click Webhosting

Rar Şifresi: www.oyunet.net

Fıfa 2008 Yamaları

arkadaşlar bana doğru düzgün çalışan virüssüz fıfa 2008 yamaları lazımdır örneğin türkçe spiker vb. bulanalara +rep vereceğimide söylemek isterim :bravo:

Etiketler:fifa 2008 stadyum yaması indir gezginler fifa 2008 türkçe spiker yaması indir gezginler fifa 2008 demo 3 büyükler takım yaması fifa 2008 türkiye ligi indir gezginler fifa 2008 türkçe spiker indir gezginler fifa 2008 futbol ateşi fifa 2011 türkçe spiker indir gezginler fifa 2008 turkcell süper lig yaması indir gezginler fifa 08 türkçe spiker indir gezginler fifa 2008 yamaları indir gezginler fifa 2008 14 adet türkiye stadyumu indir ahmetturan fifa 2008 demo türkcell süper lig yaması fifa 2008 yama indir gezginler pes 08 süperlig yama gezginler fifa 2008 türkçe yama indir gezginler fifa 08 inönü yaması fifa 08 futbol ateşi yaması indir fifa-08-turkce-yama gezginler fifa 2008 türk stadları yaması fifa 2007 türkçe spiker indir gezginler
Süper Lig: Süper Lig veya sponsorluk anlaşması gereğince Spor Toto Süper Lig, 1959 yılında Millî Lig adıyla kurulan, şu an Türkiye'nin en üst düzeydeki futbol ligi.
Türkçe Top 20: Billboard dergisinin ve internet sitesinin Billboard Türkçe Top 20 listesinde bir numara olmuş şarkıların listesidir.
Turkcell: Turkcell (söyleyiş: ), Türkiye'nin ilk GSM, 2G ve 3G operatörüdür. GSM 900 teknolojisini kullanarak hizmet vermektedir.
Türkçe Rock Top 20: Billboard dergisinin ve internet sitesinin Billboard Türkçe Rock Top 20 listesinde bir numara olmuş şarkıların listesidir.
Spikerlik kursu: SPİKERLİK KURSU
İndira Gandhi: İndira Gandhi (d. 19 Kasım 1917 – ö. 31 Ekim 1984). Hindistan'da 2 defa başbakanlık yapmış politikacı.
İndirme: İndirme, bilgisayar ağlarında uzak bir sistemden yerel bir sisteme veri aktarımı yapmak anlamına gelir.
İndirgenme: İndirgenme (veya redüksiyon, Latince: reductio = geri getirme), bir atomun elektronu almasını sağlayan kimyasal tepkimedir.
İndirme yöneticisi: İndirme (download) yöneticileri, bilgisayarınıza dosya ve benzeri içerikleri indirebilmek için geliştirilmiş yazılımlardır.Dünya ağına bağlanabilen internet tarayıcıların(web browser) kendi indirme yöneticileri de vardır.
RISC: İndirgenmiş komut takımı bilgisayarı, (İngilizce: Reduced instruction set computer veya RISC), işlemcinin tasarım mimarisini ifade eder.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir