Firavunun Resmi

Sponsorlu Bağlantılar
305 z allah ayet bir duas firavun hatta hz ibret iz karar kenar kerim musa onu r 252 ramses resim seni vey Firavunun Resmi Firavun Resimleri firavun resmi firavunun resmi firavun resimleri fi..Firavunun Resmi | Firavun Resimleri

Firavunun Resmi | Firavun Resimleri


Firavinunun Son Anda Secdeye Kapanması Ve Derisinin Hala Çürümemiş Olması
(Kuran-ı Kerim (Yunus Suresi,92) Bugün ise, senden sonrakilere bir ayet (tarihi bir belge, ibret) olman için seni yalnızca bedeninle kurtaracağız (herkese cesedini göstereceğiz)
Bu resim İsrailoğulları’nın başlarındaki zalim Mısır Firavun’u

II. Ramses’in cesedinin resmidir.

Resim, İngiltere – Londra British müzesinde bulunmaktadır.

Süveyş kanalı açılırken denizin kenarında küçük bir tepecikte bulunmuş ve Londra’ya getirilmiştir.

ALLAH (c.c) Resulu Hz. Musa’nın zamanında ilahlık iddasında bulunan Firavun’un ölümünden 3 bin sene geçmesine rağmen ALLAH (c.c), cesedini ibret olması için çürütmemiştir.

Saçlarının bir kısmı halen yerindedir.

Başının bazı azalarının etleri de halen yerlerindedir.

Alın kısmında et kalmamıştır.

Elleri ve ayakları secde eder vaziyettedir.

Firavunun Secde Halindeki Fotoğrafı!!!(bana Pek İnandırıcı Gelmedi,ama Karar Sizin!)

Cesed Kızıldenizin kenarında Cebelein mevkiinde bulunmuş ve onu kızgın kumlar arasından 1881 senesinde çıkaran ingiliz araştırma ekibi tarafından müzeye ***ürülmüştür.
Secde vaziyetinde duran cesedin tüm organları tamdır.Hatta başındaki sararmış sacları ile sakalları da rahatlıkla görülebilir.Cesedin en hayrat verici özelliği is mumyalanmamış olmasıdır.Bilindiği gibi mumyalanmış cesedlerin iç organlarının bazıları çıkarılmış ve ilaçlanmış durumdadır.Fakat bu cesede hiç bir işlem yapılmaış ve kimyevi madde kullanılmamıştır.
Karbon 14 denen yöntemle en az 3000 yıllık olduğu kanıtlanmıştır.

Firavunun secde halindeki fotografı


Firavunun Duası

DUA

Hz Musa ve Firavun halkın huzurunda iddiaya girerler.
Hz Musa “benim Rabbim nil nehri ile Mısır’a hayat verir” der.
Firavun, “Ben istersem o nil nehrini tersine çeviririm” der.
Hz Musa hadi yap deyince, Firavun ondan süre ister. Ertesi gün buluşmak üzere ayrılırlar. Hz Musa emri yerine getirmenin huzuru ile evine gider ve istirahate çekilir. Firavun ise gece uyumaz ve Hz Musa’nın Rabbi’ne Nil’in sahibi olduğu için dua eder ve uyumaz. Ertesi gün bir araya gelirler ve nil nehri Firavun’un dediği gibi ters akmaya başlar. Bunun üzerine Hz Musa;
“Ya Rabbi, Ben senin söylemediğin bir şeyi söylemedim, neden böyle irade buyurdun?” der.
ElCevap;
“Senin söylediğin doğruydu ama sen uyurken O dua etti. Ben herkesin Rabbiyim, herkesin duasına icabet ederim.”
….

Allah o kadar adildir ki, kendisine tapana da tapmayana da duası karşılığına mutlaka yardım eder. Zira o Alemlerin Rabbidir.

Dua insanın kulluğunu bilmesi, aczini ifade etmesidir. Allah kulun bu halini çok sever, ve bu haldeki kulunun isteklerine hemen cevap verir. Elbette insan O’nun yardımı ve nimeti olmadan tek bir nefes bile alamaz.

Diş Resmi Diş Resimleri

Diş Resmi,Diş Resimleri,sağlıklı Diş foto, Diş fotoğrafları,diş anatomisi,,diş yapısı resimleri

Etiketler:firavun resmi firavunun resmi firavun resimleri firavunun resimleri firaun cesedi ingilteredeki firavunun resmi firavun görselleri hz musa firavun firavun resim fıravun resimleri secdeye kapanan firavun firavununresmi musanın firavunu firavunların resimleri fravun resimleri firavunun resimi firavun lanetli cesedi fıravun resmi fıravun resmı
Hukuk: Hukuk, birey, toplum ve devletin hareketlerini, birbirleriyle olan ilişkilerini; yetkili organlar tarafından usulüne uygun olarak çıkarılan, kamu gücüyle desteklenen, muhatabına genel olarak nasıl davranması yahut nasıl davranmaması gerektiğini gösteren ve bunun için ilgili bütün olasılıkları yürürlükte olan normlarla düzenleyen normatif bir bilimdir.
Resmî dil: Resmî dil bir ülkede anayasa veya kanun ile kabûl edilen dili tanımlamak için kullanılan terimdir. Örneğin Türkiye Cumhuriyetinin devlet dili olan Türkçe aynı zamanda Türkiye'nin tek resmî dilidir.
Resmî Gazete: Resmî Gazete şu anlamlara gelebilir;
Resmî tatil: Resmî tatil, herhangi bir ülkede devlet otoriteleri tarafından kamu kuruluşlarının ve okulların tatil edildiği kısa dönem.
T.C. Resmî Gazete: T.C. Resmî Gazete, Türkiye Cumhuriyeti'nin 7 Ekim 1920 günü kurulan ve 7 Şubat 1921 tarihinden itibaren çıkmaya başlayan resmî gazetesidir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir