Fırtına Şahinleri Karakterleri

Sponsorlu Bağlantılar
asla atmos bana cesur dayak emin enerji evcil hayvan hea ister junko kanat keskin lider nadir nefret seni tatar uzman zaman Fırtına Şahinleri Karakterleri Fırtına Şahinleri Fırtına Şahinleri fırtına şahinleri karakterleri F..Fırtına Şahinleri Fun Clup

Gökyüzü Bizim İçin Sınır Değil

Fırtına Şahinleri

Siklonya

Raptırlar

Karakterler;


Aerrow: Lider

Sırım gibi, kuvvetli, ve yıldırım olarak hızla. Yaşta 14 Aerrow, şimdiden Atmos’ta en yetenekli gökyüzü şövalyelerinin biridir. Hiçbir meselenin ne kadar derinene onun, onun takımını aldığı bir girdabın olduğu olmadığı korkusuz ve kalıcı olarak pozitif fırtına şahinleri, heanin lideri olarak € ™ s! € ™ s’in olduğu Hea, müstesna olarak cesur ve gözüpek bir uçucu, sınırların ötesinde onun hava kevgirini uzakta sabit olarak itmek, uçuş el kitabında akla getirdi.

Radarr : Yardımcı pilot

Aerow’un koruması. Aerrow’un da, şeyleri uzakta ittiği öyle-nadir fırsatlar değil, Radarr, her zaman onu kurtarmak için oradadır. Radarr, çoğunlukla Aerrow’un köpeği …i veya tavşanı …i veya …i iyi olmakla aklı karışıktır, biz, onun ne olduğu gerçekten emin değiliz. Ama önceden uyarıl: Onu bir evcil hayvan olarak çağırmanın hatasını yapma. O gerçekten, bundan nefret eder!

Finn: Keskin nişancı

Bir çatlak, bir enerji silahı veya tatar yayıyla vurdu, Finlandiyalı, mükemmel kanat-adamdır… Ve kızdıran bir kendini beğenmişin türü! O, onun, takımda en önemli kişi olduğunu bilmen için seni ister. O, onun, (Geçer) şaşırtıcı bir pilot olduğunu düşünür, (Asla pratikler değil) el-el savaşında bir uzman, ve etkileyici bir hanım-adam (Sen, bana şaka yapıyor musun?!). Ama onun egosunun koyulan fısıltısının olduğu zaman, tehlikeyi dışarı koklamakta onun ustalığı — veya benzeyen sert işin olduğu herhangi bir şey — birçok sıkı noktadan dışarı fırtına şahinlerini aldı.

Junko:Takımın Güçlü Adamı

(Büyük bir burkma ve parçalama şeylerini taşımak) Junko’nun, arıtılmaya yöneldiği başka bir sıcak-başlı dayak sadece olmayı istemezken, ve Zen. Aslında, o çoğunlukla, genç bir dayak olarak bu kadar wuss … olmak için seçildi, o, onun aile aile yadigarlarını alıncaya kadar, enerji boğum ahbapları! Üzerinde bunlarla, Junko, Atmos’ta en güçlü dayak olur! Çünkü bazen ağır makineler, ayarlamaya ihtiyaç duyar, marizlenmesi için baddies ihtiyacı, ve kapılar, parçalanmaya ihtiyaç duyar. Üzerinde ahbaplarla, Junco, iş için bir doğaldır — o, onu öyle lanet … ortalamasına bulsa bile.

Konu;

Cartoon Network’te gökyüzünün hâkimi “Fırtına Şahinleri” ile tanışma zamanı… Cartoon Network’ün yeni çizgi dizisi “Fırtına Şahinleri” ile dört bir yanı dağlarla çevrili Atmos krallığına uzanıyoruz… Ancak krallığın huzuru, Efendi Siklonis olarak bilinen kötü niyetli imparatoriçenin tehditleri yüzünden bozuluyor. Atmos’u eski huzuruna kavuşturmak ise, 14 yaşındaki yetenekli Aerrow liderliğindeki gökyüzünün hâkimi Fırtına Şahinleri’ne düşüyor. Komik Finn, süper insan gücündeki Junko, Atmos hakkında her şeyi bilen Piper, kötümser Stork ve Aerrow’un yardımcı pilotu Radarr ise Aerrow’u bu önemli görevde yalnız bırakmıyor.

Karışık resimler;
Çok büyük emek harcadım ,yoruldum, ingilizce çevirim biraz kötüdür ama işte sona geldim.Devamı daha çok, onlarıda yazacağım.Herkezi bekliyorum

Etiketler:Fırtına Şahinleri fırtına şahinleri karakterleri FIRTINA ŞAHİNLERİ fırtına şahinleri finn fırtına şahinleri radarr
Fırtına (oyun): Fırtına, (İngilizce: The Tempest) William Shakespeare'in beş perdeden oluşan, trajik-komik hatta fantastik, oyunlarından biridir.
Fırtına Harekâtı: Fırtına Harekâtı (Operacija Oluja) Hırvatistan ordusunun, Atif Dudakoviç komutasındaki 5. kolordusu ve NATO’yla işbirliği içinde, Hırvatistan’ın Krayina bölgesi Sırplarına karşı 4 Ağustos 1995’te giriştiği askeri harekat.
Fırtına (dizi): Fırtına Kanal D'de bir süre yayınlanmış ve iki Karadenizli ailenin yaşantısını anlatan dizi Trabzon ilinin sürmene ilçesinin aksu köyünde çekilmiştir.
Fırtına (film): Fırtına (Kürtçe: Bahoz), 2007 Türkiye yapımı politik dram türünde sinema filmidir. Yönetmenliğini Fotoğraf adlı filmi ile Milano Film Festivali'nde "En İyi Film Ödülü" kazanan Kazım Öz yapmıştır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir