Flaş Animasyon

Sponsorlu Bağlantılar
911 animated photo anvsoft flash slide show anvsoft flash slide show maker basit bedava bir flash animasyon flash animasyonlar flash slide show flash slide show maker ister komik animasyonlar photo slide resim slide show maker yaprak yeni yolla Flaş Animasyon Kendi Resmini Anime Yap animasyonlar flaş animasyon kendi resmini anime ya..Pivot Türkçe (animasyon Hazırlama Programı

…… Açıklama ……
Bir çöp adam çizme programı olan Pivot ile çok kısa sürede eğlenceli animasyonlar hazırlayabilirsiniz. Üstelik kullanımı çok basit.

Boyut : 911 KB
Dil : Türkçe
Kullanım : Ücretsiz..


…resimlerini Flash Animasyon Yap Sevgiline Yolla…

Freeware yani bedava olan bu program sayesinde resimlerinizi koyarak kendi animasyonunuzu yapabilirsiniz.Resimlere kalp,yaprak vs. gibi göz alıcı görüntüler ekleyebilir ve kenar şekillerini dilediğinizce belirleyebilirsiniz.Üstelik fon müziğini kendiniz seçip ekleyebiliyorsunuz.Kayıtlı flash animasyonlar üzerinde oynayabiliyorsunuz.Resim büyüklüğünü seçebiliyorsunuz.Kullanımı ise gayet basit.Kurulumu yaptıktan sonra resmi ve sesleri seçip işleminizi yapıyorsunuz.çok kısa sürede üstelik.

sizlere 2 dakika içinde yaptığım bir flashı göndereyim.çok işinize yarayacak bu program eminim…uzun süre uğraşmayı gerektirmediği için uygun bir program…

>

yorumlarınızı Bekliyorum…Link aşağıda…2.4 mb dir.yap animasyonunu; ister imageshack a yükleyerek ister direk olarak sevgiline yolla, al kalbini denenmiştir.

Download—ANVSOFT Flash Slide Show Maker is a Flash album creator to make animated photo slide shows with SWF file as the output format.

◄۩█▀ ◄۩█▀ Düşündürücü Animasyonlar ◄۩█▀ ◄۩█▀


Komik Animasyonlar, İlginç Animasyonlar, Karasinekli Animasyonlar, Hareketli Karasine

En Komik Animasyonlar, İlginç Animasyonlar, Karasinekli Animasyonlar, Hareketli Karasinekli Animasyonlar, Çok Güzel ve Komik Animasyonlar, Yeni Güzel Animasyonları bul, Farklı Animasyonlar bul, Değişik Animasyonlar Bul, En Güzel Animasyonu Bul, Komik-alıntı-

Komik Animasyonlar!

Teşekkür için bir ++rep…

Etiketler:animasyonlar flaş animasyon kendi resmini anime yap resmi animasyon yapma resimli flaş yapma flaş yap animasyon yapma kalbini al eline resmini animasyon yap sevgiline internetten resim yapmak flash resim yapma kendi resmini animasyon yap flash kalp kendi animasyonunu yap kendi remini animasyon yap fılaş yap resme hazır animasyonlar yapma kendi resminden animasyon yap hızlı flash resim yapma animasyon yap
Flash TV: Flash TV, 26 Ocak 1993'de kurulan eğlence kanalı. Türkiye'nin ikinci özel televizyonu olarak yayın hayatına başlamıştır.
FlashForward: FlashForward ABC tarafından yayınlanan bir Amerikan bilim-kurgu televizyon dizisidir. Kanadalı bilim-kurgu yazarı olan Robert J.
Flash Gordon: Flash Gordon, aşağıdaki anlamlara gelebilir:
Flash: Flash şu manalara gelebilir:
Flashdance (film): Flashdance, 1983 ABD yapımı drama, müzikal ve romantik film.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir