Fotoğraf Düzenle

Sponsorlu Bağlantılar
arka plan arkada bana bir gerek gifler ka pencil sketch photo profili program 3 r 252 resim sketch pen sol yap yardimci yeni Fotoğraf Düzenle Photo Yap foto düzenle fotoğraf düzenle photo yap fotoğrafla..Fotoğraf Düzenle, Arka Plan Yap Vs. =photo Builder

:appl:Arkadaşlar Bu Prog Süper..!Böylesi Görülmedi..Gerek Arka Planları gerek efektleri…!!!!KAÇIRMAYIN DERİM..!


DOWNLOAD:
http://rapidshare.com/files/80031226/pbpsetup.exe.html

ALINTIDIR…

۩۩profil Düzenleme Resim Ekleme Nasıl Yapılır(resimli)۩۩

ARKADAŞLAR PROFİLE NASIL RESİM KOYULUR NASIL GİF EKLENEREK HAREKETLİ YAPILIR RESİMLİ OLARAK ANLATIYORUM

ÖNCELİKLE PROFİLİMİZE KOYMAK İSTEDİĞİMİZ GİF RESMİNİ BELİRLİYORUZ.BAZI GİFLER PROFİLDE HAREKETLİ OLMUYOR BİLGİNİZ OLSUN

PROFİLİMİZE GİRİP SOLDA RESİMLER VE ALBÜMLER BOLUMUNE TIKLIYORUZ

SOL ALTTA ALBÜM EKLE TUŞUNA TIKLIYORUZ

GELECEK OLAN BÖLÜMDE ALBÜMÜN İSMİNİ YAZARAK ALBÜM TİPİ OLARAK EN ALTTAKİ KUTUCUGU İŞARETLİYORUZ.

SONRA RESİM YÜKLEMEK İÇİN TIKLAYIN TUŞUNA BASIYORUZ

GELEN BÖLÜMDE AYNI ANDA 3 ADET GİF YADA RESİM EKLEME ŞANSIMIZ VAR

GÖZAT A BASIP BELİRLEMİŞ OLDUGUMUZ GİF RESMİMİZİ PC DE BULUP TAMAM DİYORUZ.

GELEN PENCEREDEN DEĞİŞİKLİKLERİ KAYDET DİYORUZ

SONRA TEKRAR PROFİLİMİZE GİRİP PROFİLİ KİŞİSELLEŞTİR E GİDİYORUZ

PROFİL KİŞİSELLEŞTİR DE RESİMDE GÖRÜLDÜĞÜ GİBİ YEŞİL KUTUYA TIKLAYIP RESMİMİZİ BULUP ÜZERİNE TIKLIYORUZ

SON OLARAK EN ALTTA DEĞİŞİKLİKLERİ KAYIT ET E TIKLADIGIMIZDA PROFİLİMİZE RESMİN YADA GİF İN GELMİŞ OLDUGUNU GÖRÜYORUZ AYNI SEKİLDE AYNI ALBÜM ÜSTÜNDE DEĞİŞİK GİFLER UYGULAYABİLİRİZ

YENİ PROFİLİNİZ HAYIRLI OLSUN SORMAK İSTEDİĞİNİZ BİR ŞEY OLDUGUNDA YARDIMCI OLURUM:tamam:

NOT:ANLATIM VE RESİM EKLEME BANA AİT OLUP ALINTI DEĞİLDİR…..

Digital Fotoğraflarınız Üzerinde Oynayabilirsiniz

Digital fotoğraflarınız üzerinde bazı düzenlemeler yapabileceğiniz yüzde %100 ücretsiz bir program.3 farklı düzenleme moduyla ;”Pencil sketch”,Pen %Ink”,”Painting” digitial fotoğraflarınız üzerinde düzenlemeler yapabiliyor.Arayüzde üzerinde çalıştığınız digital fotoğraf için iki farklı pencerede gösteriyor.Bu sayede uyguladığınız işlemin önceki ile sonraki halini aynı anda görebiliyorsunuz.Varsayılan düzenleme moduna ek olarak isterseniz bazı ,ince ayarlar da yapabiliyorsunuz.Basit düzenleme işlemlerini hızlı ve kolay bir şekilde yapmak isterseniz alternatif olabilir.

Download

Repleri Esirgeme

Foto Düzenleme Programı

Program arıyorum çok seçenekli olan yardım edin lütfen adobe photoshop hariç…

Etiketler:foto düzenle fotoğraf düzenle photo yap fotoğraflara arka plan yapma photo düzenle fotoğrafa arka plan yapma foto duzenle fotoğrafa arka plan ekleme resim yap düzenle fotoğrafçılık için arka planlar resimlere arka plan ekleme photobuilder download photo builder gezginler fotolara arka plan yapma plan yap fotoğrafı arka plan yapma resim düzenleme arka arka plan resimleri download foto arka plan yapma Photobuilder fotomontaj fotograf düzenle
Fotoğrafçılık: Fotoğrafçılık, Kamerayla ışığı hassas bir yüzey üzerine kaydederek görüntü oluşturma işidir. İşlevsel uygulamaları nedeniyle bir zanaat olduğu gibi, estetik yönüyle bir sanat olarak kabul edilir.
Fotoğraf makinesi: Fotoğraf makinesi ışık ile resim çizmeye yarayan alettir.
Film (fotoğrafçılık): Film, fotoğrafçılık, sinema, röntgen ve radyografide görüntüyü tespit etmeye yarayan yarı saydam plastik şerit.
Fotoğraf Estetik ve Görüntü Üzerine Denemeler: Fotoğraf Estetik ve Görüntü Üzerine Denemeler, Tahir Musa Ceylan'ın 1988 yılında İFSAK yayınlarından çıkmış tek fotoğraf kitabıdır [http://www.fotograf.net/Fotograf/Kitaplar/pages/026.htm.] Kitap fotoğrafı, "bir bilme şekli" olarak tanımlayarak, görme işleminde bilince atıfta bulunup görüntünün zihin felsefesiyle olan bağını kurar, bir bölümüyle fotoğraf tarihine giriş yapar, bir bölümüyle de fotoğraftaki estetiğin kuramsal altyapısını kurar.
Düzenleme: Cover versiyon ya da kısaca Cover, popüler müzik alanında önceden plağı çıkmış bir şarkının yeni bir yorumla farklı şarkıcılar tarafından yeniden icra edilmesi veya plağının çıkartılması anlamına gelmektedir.
Düzenli ifade: Bilgisayarcılıkta düzenlemeli ifadeler, ele alınan metindeki kimi katarların kısa yoldan ve esnek bir biçimde belirlenmesini sağlar.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir