Fotograf Kesip Yapıştırma

Sponsorlu Bağlantılar
arka bir bu burada daha gelen gibi renkler resim siyah beyaz siz vb Fotograf Kesip Yapıştırma Fotoğraf Üzerine Fotoğraf Yapıştırma fotoğraf yapıştırma fotograf kesip yapıştırma foto..Her Türlü Video Ve Fotoğraflar Üzerinde Çalışma

Her Türlü Video ve Fotoğraflar Üzerinde Çalışma

Her türlü film ve fotoğraflarınız üzerinde kesme, bölme, yapıştırma, altyazı, ses ekleme, herhangi bir yerine çeşitli şekillerde yazı ve daha birçok ekleme ve değişiklik yapabilirsiniz.

Ayrıca videolar arasında geçiş yaparken, videolar başlarken veya biterken çeşitli efektler ve yazı ekleyebilirsiniz.
Yaptığınız çalışmaları birçok türden bilgisayarınıza kayıt edebilir ve CDRW aracılığıyla CD’lere aktarabilirsiniz.

Videolarınız ve Fotoğraflarınız için daha birçok şey yapabileceğiniz, birçok programı kullanarak yapabildiğimiz şeyleri tek programla yapacağınız bir program.
Programı burdan indirebilirsiniz
http://dl01.chip.eu/download/d6f978c13df29a8779ea861d30a9438c/499f2527/8312/CyberLink.2305_Trial_VDE080828-01_en.exe

Şimdi programı çalıştırıp ve karşımıza gelen ekranda aşağıda gösterdiğim yolu takip ediniz.

Ben video üzerinde çalışmamı anlatacağım, fotoğraflar üzerinde de çalışabilirsiniz. Ben burada bir video, bir resim ve diğer aşamalarda da birer eklemeler yaptım, siz arka arkaya birkaç video, müzik, resim, efekler vb. ekleyebilirsiniz.Yukarıda da görüldüğü gibi bu kısımda renkler ile oynayabilirsiniz. Ben videonun eklediğim kısmına siyah beyaz bir görünüm verdim, tabi siz diğer renklenme ayarlarını seçebilirsiniz.

Yukarıda fotoğraf eklediğim kısma bir başka videoda ekleyebilirsiniz. Eklediğiniz görünümü görüntü üzerinde istediğiniz noktaya sürükleyebilir, büyültüp küçültebilirsiniz.

Etiketler:fotoğraf yapıştırma fotograf kesip yapıştırma fotoğraf üzerine fotoğraf yapıştırma yapistirmali kurt kafasi resimleri fotograf calisma programi fotograf üzerinde calismak vidodan fotoraf kesme foto yapıstırma resim kesip yapıştırma video kesme ve yapıştırma fotoğraflara yapıştırma ekle fotograf yapistirma programi beyaz üzerine fotografını yapıştır fotografa kendi fotoğrafını yapıştır fotoğraf keme ve yapıştırma fotograflarla oynama yapma altyazıyı filme yapıştırma .wmv fotoğrafı başka fotoğrafa yapıştır fotoğraf üzerine başka fotoğraf yapıştırma
Fotoğraf: Fotoğraf sözcüğü, eski yunanca φῶς, fos, φωτός, fotos, "Işık (Gök cisimlerinin)“, "Aydınlık“ ve γράφειν, grafein, "Çizmek“, "Kazımak“, Resim yapmak“, "Yazmak" sözcükleri birleştirilerek türetilmiş bir isimdir.
Fotoğrafçılık: Fotoğrafçılık, Kamerayla ışığı hassas bir yüzey üzerine kaydederek görüntü oluşturma işidir. İşlevsel uygulamaları nedeniyle bir zanaat olduğu gibi, estetik yönüyle bir sanat olarak kabul edilir.
Fotoğraf makinesi: Fotoğraf makinesi ışık ile resim çizmeye yarayan alettir.
Film (fotoğrafçılık): Film, fotoğrafçılık, sinema, röntgen ve radyografide görüntüyü tespit etmeye yarayan yarı saydam plastik şerit.
Fotoğraf Estetik ve Görüntü Üzerine Denemeler: Fotoğraf Estetik ve Görüntü Üzerine Denemeler, Tahir Musa Ceylan'ın 1988 yılında İFSAK yayınlarından çıkmış tek fotoğraf kitabıdır [http://www.fotograf.net/Fotograf/Kitaplar/pages/026.htm.] Kitap fotoğrafı, "bir bilme şekli" olarak tanımlayarak, görme işleminde bilince atıfta bulunup görüntünün zihin felsefesiyle olan bağını kurar, bir bölümüyle fotoğraf tarihine giriş yapar, bir bölümüyle de fotoğraftaki estetiğin kuramsal altyapısını kurar.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir