Futbolcuların Giydikleri Ayakkabılar

Sponsorlu Bağlantılar
aferin alex mcleish birmingham city capo dedi dolar futbolcu hummer ini kapo ki mcpike mercedes slk milli nin olivier porche yildiz Futbolcuların Giydikleri Ayakkabılar Ayakkabaısını Boyayan Çocuğa Araba Hediye Eden Futbolcular futbolcuların ayakkabıları futbolcuların giydikler..Yıldız Futbolcu,ayakkabı Boyacısına Mercedesini Hediye Etti…

YILDIZ FUTBOLCU, AYAKKABI BOYACISINA MERCEDESİNİ HEDİYE ETTİ

Birmingham City’nin ve Fransız milli takımının yıldızı Olivier Capo ayakkabılarını boyayan çocuğa 60 bin dolarlık Mercedes’ini hediye etti.

Kapo’nun bir yıl boyunca kramponlarını boyayan, onaran ve çivilerini değiştiren 20 yaşındaki İngiliz James McPike sezon bittikten sonra Kapo’dan giydiği bir kramponu kendisine vermesini rica etti. Kapo da krampon yerine, çocuğa 60 bin dolarlalık Mercedes SLK otomobilini verdi.

Kapo’nun bu hareketi taraftarlar arasında büyük yankı buldu. Takımın menajeri Alex McLeish, ” O da bir zamanlar böyle yıldız futbolculara özenen bir çocuktu. Demek ki geçmişini unutmamış. Aferin. Oyuncumla gurur duyuyorum” dedi. Birmingham’dan yılda 3 milyon dolar alan yıldız futbolcunun bir Hummer’ı ve bir de Porche’si var.

Etiketler:futbolcuların ayakkabıları futbolcuların giydikleri ayakkabılar ayakkabaısını boyayan çocuğa araba hediye eden futbolcular ayakkabı boyacısına arabasını hediye etti futbolcuların kullandığı ayakkabılar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir