Galatasaray Fenerbahçe Komik
Anti-fb Karikatürleri….


Ant! Gs..

Etiketler:fenerbahçe karikatürleri galatasaray fenerbahçe komik fenerbahçe ile ilgili komik karikatürler galatasaray fenerbahçe karikatürleri galatasaray karikatürleri fb karikatürleri gs fb karikatürleri fenerbahçe galatasaray karikatürleri fener karikatürleri gs fb karikatür anti fb karikatürleri fenerbahçe komik karikatürler galatasaray fenerbahçe komik resimler anti galatasaray komik fb komik fenerbahçe karikatürleri fenerbahçe ile ilgili karikatürler galatasaray fener karikatürleri fenerbahçe galatasaray komik fenerbahçe karikatür
Galatasaray SK: Galatasaray Spor Kulubü merkezi İstanbul'da olan, özellikle Profesyonel Futbol Takımı ile tanınan spor kulübü.
Galatasaray (anlam ayrımı): Galatasaray aşağıdaki anlamlara gelebilir;
Galatasaray Profesyonel Futbol Takımı: Galatasaray Profesyonel Futbol Takımı Galatasaray Spor Kulübü'nün Spor Toto Süper Lig'de mücadele eden futbol takımıdır.
Galatasaray Lisesi: Galatasaray Lisesi (Osmanlı Türkçesi: مکتب سلطانی, mekteb-i sultânî; Fransızca: Lycée de Galatasaray), İstanbul Galatasaray, Beyoğlu' nda bir lisedir.
Galatasaray Erkek Basketbol Takımı: Galatasaray Erkek Basketbol Takımı, Türkiye'de İstanbul merkezli basketbol takımı. Galatasaray Spor Kulübü'ne bağlı olmakla birlikte basketbol şubesi 1929 yılında kuruldu.
Fenerbahçe SK: Fenerbahçe Spor Kulübü, 1907 yılında Nurizade Ziya Bey, Ayetullah Bey ve Necip Bey tarafından İstanbul'un Kadıköy ilçesinde kurulan spor kulübü.
Fenerbahçe Profesyonel Futbol Takımı: Fenerbahçe Profesyonel Futbol Takımı, Fenerbahçe Spor Kulübü'nün en önemli şubesidir. Kulüp gelirlerinin büyük bir kısmı bu şube için harcanır.
Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadyumu: Şükrü Saracoğlu Stadyumu İstanbul Kadıköy'de bulunan, Fenerbahçe'nin maçlarını oynadığı 50.530 seyirci kapasiteli stadyumdur.
Fenerbahçe Ülker: Fenerbahçe Ülker, Fenerbahçe Spor Kulübü'nün Basketbol Şubesi Profesyonel Erkek A Takımı. İsmi Fenerbahçe ile Ülker Grubu'nun sponsorluk anlaşmasından sonra Fenerbahçe Ülker olarak değişmiştir.
Komedi: Komedi veya güldürü'nün klasik (komedi tiyatrosu) ve popüler (güldürme amaçlı espri) olmak üzere izlediği yolları vardır.
Komik Balık (Balık Oltası): Komik Balık (İngilizce: Funny Fish), Balık Oltası'nın 5. bölümünün 2. yarısıdır. ABD'de 27 Kasım 2010'da, Türkiye'de ise 19 Mart'ta Başarısız Balık'tan önce yayınlandı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir