Geçmişi Silmek İçin Ne Yapmak Lazım

Sponsorlu Bağlantılar
ama birde bunu gizli msn wista Geçmişi Silmek İçin Ne Yapmak Lazım Bilgisayarın Geçmişini Tamamen Silme geçmişi komple silme geçmişi silmek için ne yapmak..Pc Geçmişini Komple Silmek İçin Ne Yapmak Gerek

arkadaşlar lütfen yardım edin.wista kullanıorum ve pc nin geçmişini yani msn yazışmalarını, girilen siteleri… vs gibi işlemlerin hepsini komple silmem gerek.sohbet günlüklerimden, yada int seçeneklerinden geçmişi silden siliyorum.ama birde bilgisayarada gizli bi yerlerde kayıtlı olduunu duymuştum.ama neresi olduunu bilmiorum.bilg satıorumda bunu bi an önce halletmem gerek.şimdiden teşekkürler…

Etiketler:geçmişi komple silme geçmişi silmek için ne yapmak lazım bilgisayarın geçmişini tamamen silme msn yazismalarini tamamen silme bilgisayar geçmişini tamamen silme msn yazışmalarını silme pc geçmişi silme msndeki yazışmaları silme bilgisayardaki yazışmaları silme msn yazışmaları silme pc geçmişini silme komple geçmişi silme geçmişi komple sil internet gecmişini tamamen silme pc komple temizleme pc deki internet geçmişi bilgisayarı komple silme bilgisayarımın geçmişini tamamen silme tüm yazışmaları bilgisayardan silme bilgisayarda yazismalari tamamen nasil silinir
Geçmişin Gölgesinde: Geçmişin Gölgesinde (American History X), 1998 yılı yapımı, senaryosunu David McKenna'nın yazdığı Tony Kaye'nin yönettiği bir film.
Geçmişi Olmayan Adam (film, 2002): Geçmişi Olmayan Adam, Başrolünde Matt Damon'ın yer aldığı Amerikan yapımı film. Bourne serisinin ilk filmidir.
Geçmişi Olmayan Adam (anlam ayrımı): Geçmişi Olmayan Adam aşağıdaki başlıkları ifade ediyor olabilir:
Geçmişin İntikamı: New Police Story, yönetmenliğini Benny Chan'ın yaptığı dram tarzında, 2004 yılı Hong Kong aksiyon filmidir.
Geçmişin Sırları: Geçmişin sırları, ilk Martin Mystere macerasının adıdır. Alfredo Castelli tarafından yazılıp, Giancarlo Alessandrini tarafından çizilmiştir.
İçindeki Yabancı: İçindeki Yabancı 2007 ABD-Avustralya ortak yapımı filmdir. Özgün adı The Brave One dır. Senaryosunu Roderick Taylor ve Bruce A.
İçinde Aşk Var: İçinde Aşk Var, Işın Karaca'nın ikinci solo albümü. 19 Aralık 2004'te piyasaya çıktı. 1 tane de kendi bestesisin bulunduğu albümde Sezen Aksu, Aysel Gürel, Suat Suna, Ümit Sayın gibi isimlerin beste ve sözleri bulunmaktadır.
Drizzt Do'Urden: Drizzt Do'Urden Unutulmuş Diyarlar (Forgotten Realms) kurulumunda yer alan hayali bir kahramandır. Irkı olan drow'ların şeytan ve kötülük dolu adetlerini reddederek Karanlıkaltı'ndan (Underdark) ayrılmış ve yeryüzünde yaşamaktadır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir