Genco Dizisi Oyuncuları

Sponsorlu Bağlantılar
ahu alpay arikan aylin berkan burak demir dursun ejder enis ergin faik hazal kaya mehtap melis nime orhan sakin sefa uygar Genco Dizisi Oyuncuları Genco Oyuncuları İsimleri dizi oyuncuları isimleri genco dizisi OYuncuları g..……::::dizi Oyuncularının Hepsinin Resimleri Ve İsimleri:::::::…..

genco dizisi oyunculari kimler resimleri tanitim

GENCO(ALPAY ATALAN)

ÖZGE (HAZAL KAYA)

NECATİ (ERDAL CİNDORUK)

FİGEN (MİNE TÜFEKÇİOĞLU)

DERİN (MELİS GÖZEN)

SELİN (DENİZ GÖZEN)

AHMET (ORHAN ŞİMŞEK)

SİBEL (NİME BIÇAKÇI)

SEFA (EMİN GÜRSOY)

Sakin (BERKAN TÜFEKÇİBAŞI)

EJDER (UYGAR ÖZÇELİK)

Tarkan (BURAK DEMİR)

CÜNEYT (ENİS ARIKAN)

Tibet (FAİK ERGİN )

Kerem (İRİS KARA)

AYLİN (MEHTAP ALTUNTOP)

AHU (ECE DURSUN İNCE)

Etiketler:dizi oyuncuları isimleri genco dizisi OYuncuları genco oyuncuları isimleri genco dizi oyunculari genco dizisi oyuncuları isimleri genco dizi oyuncuları dizi oyuncularının isimleri genco dizisinin oyuncuları genco dizi oyuncuları isimleri genco oyuncular dizi oyuncu isimleri dizi oyuncularının resimleri yalancı yarim oyuncuları isimleri dizilerin oyuncularının isimleri genco oyuncuları gerçek isimleri hepsi 1 oyuncuların gerçek isimleri dizi oyuncuları resmi yaprak dökümü oyuncuları gerçek isimleri doktorlar dizisi oyuncuları isimleri genco dizisindeki oyuncular
Genco Erkal: Genco Erkal (d. 28 Mart 1938, İstanbul) Türk tiyatro sanatçısı. Robert Kolej'den mezun olduktan sonra İstanbul Üniversitesi'nin Psikoloji bölümünü bitiren Genco Erkal 1959 yılından başlayarak Türkiye'nin önemli özel tiyatro topluluklarında oyuncu ve yönetmen olarak çalıştıktan sonra, 1969 yılında, bugün de sanat yönetmeni olduğu Dostlar Tiyatrosu'nu kurdu.
Gençoğlu Holding: Gençoğlu Holding A.Ş., Türkiye'de faaliyet gösteren holding kuruluşudur. Türkiye'nin en eski holdinglerinden biri olan şirketin merkezi Bursa'da bulunmakta ve temelleri 1946 senesinde Doğru Gazetesi'nin kuruluşuna dayanmaktadır.
Gençosman, Güngören: Gençosman, İstanbul'un Avrupa Yakası'nda bulunan Güngören ilçesine bağlı 11 mahalleden biridir. İdari sınırlarına bakıldığında güneyinde Güngören Merkez ve Sanayi; batısında Bağcılar ilçesine bağlı Çınar ve Merkez; kuzeyinde Esenler ilçesine bağlı Ninehatun ve Davutpaşa; doğusunda ise yine Esenler'e bağlı Çiftehavuzlar mahallesi vardır.
Genco Ecer: Genco Ecer (13 Aralık 1985, Ankara), Kıbrıs Türkü şarkıcı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir