Gerçek Silah

Sponsorlu Bağlantılar
barrel lenght bolt action butt caliber commando desert eagle eagle mark evet feed mechanism israil kendi lord of terror magnum nato silah ultima ratio Gerçek Silah Desert Eagle 357 Magnum magnum silah gerçek silah desert eagle 357 magnum ..Suikast Silahı

PGM Ultima Ratio ‘Intervention’ (France)


Caliber(s): 7.62mm NATO (.308Win)
Operation: bolt action
Barrel lenght: 600 mm (470 mm for ‘Commando’ versions)
Weight: 6 kg (5 kg for ‘Commando’)
Length: 1120 mm (1020 mm / 740 mm for ‘Commando II’ with retracted / folded butt)
Feed Mechanism: 10 rounds detachable box mag.

Gerçek Mesajı Gönderen Lord_of_Terror
Desert Eagle Mark XIX .357 Magnum…. Üstüne tanımam.9.1 mm kalibre yarı otomatik hem suikast hem savunma amaçlı israil yapımı silah.Kendi silahlarıyla onları vurucam bu gidişle


evet gerçektende mükemmel silahtır…

Tabancalar-sniperler


Meraklısına Silah FotoğraflarıEtiketler:magnum silah gerçek silah desert eagle 357 magnum magnum tabanca gerçek silah resimleri otomatik silahlar gerçek tabanca fiyatları israil silahları israil yapımı silahlar magnum desert eagle magnum silah fiyatları israil yapımı tabanca gerçek silah fiyatları suikast silahı gerçek silahlar fiyatları gercek silah resmi Suikast gerçek silahlar otomatik silah Suikast silahları
Gerçeküstücülük: Gerçeküstücülük ya da sürrealizm, Avrupa’da birinci ve ikinci dünya savaşları arasında gelişmiştir. Temelini, akılcılığı yadsıyan ve karşı-sanat için çalışan ilk dadaistlerin eserlerinden alır.
Gerçek dokusu olan hayvanlar: Gerçek dokusu olan hayvanlar (Eumetazoa), biyolojik sınıflandırmada, süngerler hariç, bütün ana hayvan gruplarını kapsayan bir kümedir.
Gerçek zamanlı strateji: Gerçek zamanlı strateji oyunları (İngilizce: real-time strategy [RTS]), oyuncuların birbirlerinin sırasını beklemeden devamlı olarak karşılıklı oynamaya devam ettikleri bilgisayar oyunları.
Realizm: Realizm kelimesi aşağıdaki anlamlara gelebilir:
Ordu (askeriye): Ordu, bir devletin silahlı kuvvetlerinin tümü ya da herhangi bir askeri kuvvetin en büyük birliği. Ordular 4 ila 6 kolordudan oluşur.
Silahdar Damat Ali Paşa: Silahdar Damat Ali Paşa veya Şehit Ali Paşa (d. 1667–ö. 1716) III. Ahmet saltanatında, 27 Nisan 1713 - 5 Ağustos, 1716 tarihleri arasında üç yıl üç ay sekiz gün sadrazamlık yapmış Osmanlı devlet adamıdır.
Sagopa Kajmer: Yunus Özyavuz veya bilinen adıyla Sagopa Kajmer (d. 17 Ağustos 1978, Samsun, Türkiye), Türk rapçi, müzik yapımcısı ve DJ.
Silahtarağa Elektrik Santrali: Silahtarağa Elektrik Santrali, Silahtarağa Termik Santrali ya da kısaca Silahtarağa Santrali, İstanbul'da bulunan eski bir enerji üretim tesisidir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir