Gesi Bağları Şarkı Sözleri

Sponsorlu Bağlantılar
anam bana bu gesi hey allah korkmaz Gesi Bağları Şarkı Sözleri Gesi Bağları Ayna Sözleri ayna gesi bağları sözleri gesi bağları şarkı sözle..Ayna – Gesi Bağları Şarkısının Sözleri;

ayna – gesi bağları şarkısının sözleri;

Gesi bağlarında dolanıyorum
Yitirdim yarimi aman aranıyorum
Bir tek selamına güveniyorum
Gel otur yanıma hallarımı söyleyim
Derdimden anlamaz ben o yari neyleyim
Gesi bağlarında üç top gülüm var
Hey Allah�tan korkmaz sana bana ölüm var
Ölüm varsa bu dünyada zulüm var
Atma garip anam beni dağlar ardına
Kimseler yanmasın anam yansın derdime

Etiketler:ayna gesi bağları sözleri gesi bağları şarkı sözleri gesi bağları ayna sözleri ayne gesi bağları sözleri gesı bagı sozu gesi bağları sözleri ayna ayna gesi bağları şarkı sözü gesi bağlari şarkisinin sözleri telli gesi bağları şarkı sözleri ayna gesı bagları sözleri gesı baglar sozlerı ayna gesi bagları sözleri geşi bagları dinle gediz bağları şarkısı aynagesi bağları sözleri geşi bağlarında sarkı sözleri gesı bagları ayna geşi
Şarkıcı: Şarkıcı, sesini şarkı söylemek veya diğer enstrümanların da yer aldığı bir müzik eserine eşlik etmek için kullanan müzisyen.
Şarkışla: Şarkışla, Sivas ilinin bir ilçesidir.
Söz yazarı: Söz yazarı veya güftekâr, kendi veya başkasının söyleyeceği şarkıların sözlerini yazan kişi.
Sarkıt: Sarkıt, (Yunanca'da stalaktos (Σταλακτίτης) "damlama, damlamış" kökünden gelen, genellikle damlataş mağaraları olarak da adlandırılan mağaralarda, mağara tavanından aşağıya doğru sarkan şekillere denir.
Sözlerim Silahım: Sagopa Kajmer'in Silahsız Kuvvet mahlasını kullandığı sıralarda çıkardığı ilk albüm. Sanatçının Silahsız Kuvvet serüveninde 2. ve son albümü ise İhtiyar Heyetidir.
Sözlerimi Geri Alamam: Bulutsuzluk Özlemi'nin 2004 yılında verdiği bir konserin kaydı olan konser albümü Bulutsuzluk Senfoni'nin en çok ses getiren aynı zamanda grubun en bilinen parçalarındandır.Grubun bazı konserlerinde şarkıya Şebnem Ferah da eşlik etmiştir.Şarkının söz ve müziği Nejat Yavaşoğulları'na aittir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir