Gmail Giriş

Sponsorlu Bağlantılar
ama edin ekran gelen gmail google mail mesaj Gmail Giriş gmail özel mail gmail giriş ..

Size Özel İsminiz@webhatti.com Adresinde Gmail!!!

isminiz@webhatti.com adresinde bir GMAİL hesabınızın olmasını istermisiniz ?

O zaman hiç durmadan bu yazıyı okumaya devam edin…

Evet yanlış anlamadınız gmail hesabınıza size özel olan isminiz@webhatti.com adresiyle girebilecek ve 2 GB lık mail servisini kullanabileceksiniz. Ayrıca bu adresinizle Google Talk programını kullanabileceksiniz. Pop3 özellikli olduğundan Outlook Programına ekleyebileceksiniz. Böylece gelen postalarınızdan anında haberdar olabileceksiniz.

Peki @webhatti.com uzantılı GMAİL hesabınına nasıl sahip olacaksınız. Hemen cevap vereyim. Sadece ama sadece burdan özel mesaj atarak 6 GB POP3 özellikli mail sahibi olabileceksiniz. Hemde isminiz@webhatti.com şeklinde.

Özel mesajınızda belirtmeniz gereken bilgiler şunlardır.

Gmail hesap adınız: (…..@webhatti.com)

İsminiz:

Soyisminiz:

3 tane bilgiyi yazarak bana özel mesaj atarsanız gece yarısından önce hesabınız etkinleşecektir.

Özel Mesaj Atmak İçin Tıklayın

Web Hattı Gmail Giriş Ekranı:

https://mail.google.com/a/webhatti.com/

Web Hattı Gmail Ana Ekran:

Etiketler:gmail özel mail gmail giriş
GMail Drive: GMail Drive, Gmail Drive Storage olarak da bilinen Microsoft Windows için geliştirilmiş eklentidir. Google tarafından desteklenmemektedir.
Girişimci: Girişimci; ticaret, sanayi gibi alanlarda sermaye koyarak bir işi yapmaya girişen, kar amacıyla riski üzerine alan kişidir.
Giriş/çıkış: Giriş/çıkış (Input/Output; I/O), bilgi işlem dizgesinin değişik fonksiyonel birimleri (alt sistemleri) arasındaki iletişimi veya bu arayüzlere doğrudan bilgi sinyallerini göndermeyi sağlar.
Girişim: Girişim, iki veya daha çok dalga hareketinin, aynı noktaya aynı anda gelmesiyle birbirini yok edebilmesi veya kuvvetlendirebilmesi olayıdır.
Girişimölçer: Girişimölçer ya da İnterferometre ışığın girişim özelliğinden faydalanılarak çok küçük mesafelerin ve maddelerinin kırılma indislerinin ölçümünde ve saydam cisimlerin yüzeylerinin düzgünlüğünün kontrolünde kullanılan bir ölçü aletidir.
Giriş açıklığı: Giriş Açıklığı (İngilizce: entrance pupil), objektiflerde ışığın optik sisteme girdiği ön taraftan bakıldığında görülebilen fiziksel diyafram açıklığının görüntüsüdür.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir