Göbek Düştükten Sonra Kanama

Sponsorlu Bağlantılar
bu ya Göbek Düştükten Sonra Kanama Bebeklerde Göbek Temizliği bebeklerde göbek akıntısı göbek düştükten sonra ka..Bebek Ve Göbek Temizliği

Bebek ve Göbek Temizliği
Bebeğinizin göbeği yaklaşık 10 gün sonra düşer. Bu sürede her gün bebeğinizin göbeğini temizlemelisiniz. Göbeğin mikrop kapmaması için göbek çevresini temiz bir pamukla dikkatli bir şekilde temizlemelisiniz. Göbek bağı düştükten sonra biraz kanaması normaldir. Eğer akıntı geliyorsa ya da şişerse doktara gitmelisiniz.

GÖBEK DÜŞTÜKTEN SONRADA TEMİZLİĞE DİKKAT ETMELİSİNİZ.

Etiketler:bebeklerde göbek akıntısı göbek düştükten sonra kanama bebeklerde göbek temizliği bebeklerin gobeyi temizlenmelimi bebekte göbek akıntısı bebeklerde göbek kanaması bebek göbek akıntısı bebek gobegi temizligi bebegin gobegi ne kadar surede duser bebeklerde göbekte akıntı bebegin göbeğinin kanaması bebeğin göbeği düşünce neden akıntı gelir bebekte gobek akintisi tirnaklarim cukurlasti Bebegın Gobegının kanaması bebeklerde göbek kanaması neden olur bebekde göbek kanaması sebepleri bebeğin göbeği düştükten sonra kanama ve yara bebek göbek kanaması 10 aylık bebeklerde göbek temizliği
Göbeklitepe: Göbeklitepe Höyüğü, Şanlıurfa'da bir tepe üzerine kurulu Cilalı Taş Devrinden kalma mabet.
Göbek bağı: Göbek bağı, memelilerde embriyoyu eteneye bağlayan dokuya verilen isimdir.
Göbekli, Alaşehir: Göbekli, Manisa ilinin Alaşehir ilçesine bağlı bir köydür.
Göbekören, Gürün: Göbekören, Sivas ilinin Gürün ilçesine bağlı bir köydür.
Sonraki Chao (16 Krallık): Sonraki Chao, İkinci Chao, Hou Zhao (Çince: 後趙; pinyin: Hòuzhào: MS 319 - 351) İkinci Zhao ya da Sonraki Zhao, Çin tarihinde 'Beş Hu Onaltı Krallık (Çince: 五胡十六國) döneminde Hiung-nuların bir kolu olan Jieler (Çince: 羯) tarafından kurulmuş bir devlettir.
Sonraki 11: Gelecek 11(İngilizce:Next Eleven) 11 ülke:
Kanamalı ateş: Kanamalı ateşleri, bir grup insanın veya hayvanın 4 farklı RNA virüsü ile sebep olduğu hastalıklar. Bu RNA virüsleri şunlardır; Arenaviridae, Filoviridae, Bunyaviridae, Flaviviridae.

Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir