Google Gmail Hesabı Almak İstiyorum Açmak İstiyorum Resimli

Sponsorlu BağlantılarBu yazı Google Gmail Hesabı Almak İstiyorum Açmak İstiyorum Resimli hakkında özet bilgiler içerir.  YENİ GOGLE HESABI AÇMAK İSTİYORUM ve  g Mail Hesabı Açmak İstiyorum hakkında kısa özet bilgi olarak işinizi göreceğini düşünüyorum. için tam da not almalık…


Google Gmail Hesabı Almak İstiyorum Açmak İstiyorum Resimli

Resimli gmail hesap açma nasıl Oluyor ve Google Gmail Hesabı Almak İstiyorum Açmak İstiyorum Resimli anlatım ile sizlere sunmak istiyoruz.
gmail hesabı nasıl açılır resimli anlatım

Gmail hesabı açmak istiyorsanız yapmanız gerekenleri aşağıda resimlerle anlatmaya çalışalım. İlk olarak BURAYA tıklayın açılan sayfada eğer yeni bir hesabınız yoksa Şimdi bir hesap oluşturunbutonuna tıklayın.

Karşınıza aşağıdaki gibi bir sayfa açılacak. Burada sizden istenilen bilgileri doğru ve daha sonra hatırlayabileceğiniz şekilde doldurun.

Bizden istenilen bilgileri yazdıktan sonra aşağıdaki resimde gördüğünüz kabul ediyorum hesabımı oluşturun butonuna basıyoruz.

Gmail Hesabı Nasıl Alınır Sorusunun yanıtını sizlere vermeye çalıştık umarım yararlı olmuştur.

Google Earth: Google Earth, tüm Dünya'nın uydularından çekilmiş değişik çözünürlükteki fotoğrafların görüldüğü, Google Labs tarafından satın alınan Keyhole adlı şirketin geliştirdiği bir bilgisayar yazılımıdır.
Google Chrome: Google Chrome, Google tarafından geliştirilen bir ağ tarayıcısıdır. Adını çizgesel (grafiksel) kullanıcı ara yüzünden almaktadır.
Google+: Google+ (bazen Google Plus olarak da bahsedilir ve G+ şeklinde kısaltılır), kurucusu olan Google tarafından yönetilen sosyal ağ ve kimlik doğrulama hizmeti.
Google Drive: Google Drive (Türkçe: Google Sürücü) (eski adıyla Google Docs), 12 Ekim 2006 tarihinde Google tarafından faliyete alınan ve internet kullanıcıları Microsoft Office'de bulunan Word, Excel ve Powerpoint benzeri uygulamarın benzerlerini, İnternet üzerinden online olarak kullanmasına olanak sağlamaktadır.
GMail Drive: GMail Drive, Gmail Drive Storage olarak da bilinen Microsoft Windows için geliştirilmiş eklentidir. Google tarafından desteklenmemektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir